Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2017 - Hlavní město Praha open

Poslední aktualizace03.01.2018 12:39:57, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgSkup.Klub/Místo
1GMMichalik Peter14907526CZE2598Unichess
2GMBabula Vlastimil301264CZE25771. Novoborsky Sk
3IMZwardon Vojtech325511CZE2577Beskydska Sachova Skola Z.S.
4FMKociscak Jiri322121CZE2537Sk Hm Ostrava
5GMJirovsky Milos303224CZE25322222 Sk Polabiny, Z.S.
6GMKrejci Jan322156CZE2476Sk Joly Lysa Nad Labem
7GMStocek Jiri304760CZE2467Sk Joly Lysa Nad Labem
8IMPulpan Jakub302759CZE24662222 SK Polabiny, z.s.
9IMCerveny Martin321141CZE2447SK JOLY Lysa nad Labem
10IMCernousek Lukas311707CZE2412Unichess
11GMMeduna Eduard300055CZE2408S60Sk Joly Lysa Nad Labem
12FMVojta Tomas308781CZE2405Moravska Slavia Brno
13GMBernasek Jan311995CZE2404Unichess
14IMJirka Jiri311731CZE2401Tj Bohemians Praha
15IMSimacek Pavel307165CZE2392Sk Zikuda Turnov, Z.S.
16IMKraus Tomas331708CZE2389SK ZIKUDA Turnov, z.s.
17IMVavra Pavel301841CZE2388Unichess
18GMPetr Martin318299CZE23752222 Sk Polabiny, Z.S.
19IMOrsag Milan300853CZE2375Tj Neratovice
20IMJirovsky Pavel303291CZE2363Sokol Kolin
21IMZpevak Pavel300586CZE2363So Kunovice
22FMVlasak Lukas324752CZE2355Sk Zikuda Turnov, Z.S.
23FMRubes Jan338176CZE2352Sk Teplice
24FMVykouk Jan349658CZE2350U18Sk Zikuda Turnov, Z.S.
25Roubalik Jakub322237CZE2338SK Duras BVK
26FMHollan Martin360937CZE2325U18Sk Oaza Praha
27Kratochvil Karel325546CZE2323SK Lokomotiva Brno, z.s.
28IMPribyl Josef300187CZE2321S60SK Dopravni podnik Praha
29FMRosko Lubos321192CZE2318TJ Slavia Hradec Kralove
30FMVrbata Zbynek301256CZE2316Unichess
31IMStudnicka Tomas318949CZE2309Sk Zikuda Turnov, Z.S.
32Turner Jan308560CZE2303Sk Tachov
33IMKulhanek Tomas309656CZE2296TJ Sokol Praha-Vrsovice
34IMNguyen Thai Dai Van358878CZE2294U18Sk Joly Lysa Nad Labem
35FMGregor Jiri304638CZE2294Tj Neratovice
36IMZurek Milan300241CZE2291Sk Velke Losiny
37IMSodoma Jan323195CZE2283SK ZIKUDA Turnov, z.s.
38FMNetusil Miloslav301183CZE2283S60Sk Sokol Vysehrad
39IMNeckar Lubomir300705CZE2276S60Sk Joly Lysa Nad Labem
40IMKonopka Michal308633CZE22682222 Sk Polabiny, Z.S.
41Docekal Jan320625CZE2268Gpoa Znojmo, Spolek
42FMBurdalev Kirill14121913CZE2261Sk Dopravni Podnik Praha
43Dubansky Bohuslav309010CZE2260Tj Bohemians Praha
44Kozusek Daniel349500CZE2249U18Region Panda, Z.S.
45Cuhra Martin327735CZE2247Qcc Ceske Budejovice
46FMBakalar Petr300594CZE2240Unichess
47Skara Vladimir14909146CZE2230Unichess
48Formanek Martin316768CZE2228Tj Kobylisy
49Klement Lukas305049CZE2227Tj Tatran Podborany Z.S.
50Dvorak Jan314870CZE2225Tj Kobylisy
51Kratochvil Vit333808CZE2224Tj Namest N/Oslavou
52Eret Jonas364495CZE2223U18SK Sokol Klatovy
53Hadzala Daniel312983CZE2216S60Tj Neratovice
54Buchcar Tomas328421CZE2207Tj Krasna Lipa
55FMVrana Frantisek302066CZE2205Sk Stare Mesto
56Slovak Kilian365440CZE2202U18Tj Kobylisy
57Smid Miroslav318906CZE2199Tj Bohemians Praha
58Mikes Jan339369CZE2198Sk Podluzan Prusanky Z.S.
59Senkyr Martin323047CZE2196SK Zlin, z.s.
60FMJedlicka Ales304824CZE21912222 Sk Polabiny, Z.S.
61Polak Benedikt317012CZE2190Tj Sparta Kutna Hora
62Skrivanek Jan310166CZE2187SK Dopravni podnik Praha
63Kotyk Vaclav384232CZE2186Sk Kladno
64Trapl Dalibor330744CZE2185Sk Loko Praha Z.S.
65Sott Pavel311910CZE2173Sk Line
66Lorenc Tomas313203CZE2172Tj Banik Sokolov So
67Sikora Jan305405CZE2172Tz Trinec
68Kredl Karel315893CZE2168Moravska Slavia Brno
69Folk Petr302996CZE2163Tj Sakal Kozolupy
70FMSvatos Jan304174CZE2155Tj Sokol Praha-Vrsovice
71Ruzicka Ales325252CZE2152Sokol Tabor
72Vecera Pavel310867CZE2152Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.
73Vasicek Martin305073CZE2146Sokol Domazlice
74Vala Filip325490CZE2142Tj Jiskra Havlickuv Brod
75Bilek Martin327530CZE2137Sk Oaza Praha
76Krejci Jan316873CZE2132Tatran Litovel
77Vrkota Milos325899CZE2113Tj Sparta Kutna Hora
78Borkovec Milan307610CZE2112Sokol Tabor
79Krupicka Josef360503CZE2110Sk Praha-Smichov
80Liska Jiri350206CZE2110U181. Novoborsky Sk
81Mladek Richard386588CZE2109U18Tj Spartak Vlasim
82Hula Lukas319830CZE2107Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
83Ptacek Lubos320323CZE2105Sk Vysoke Myto
84Stolba Milos321303CZE2105Tj Sparta Kutna Hora
85Janocko Petr320099CZE2099Sk Line
86Bily Michal383724CZE2097Sk Praha 4
87Hruska Jan350729CZE2097Unichess
88Zdrazil Tomas325368CZE2096Ask Da Olomouc
89Schmalz Michal338257CZE2085Sokol Bustehrad
90Walek Petr339393CZE2084Sk Caissa Trebic Z.S.
91FMPacl Vaclav302031CZE2083S60Tj Slovan Havirov
92Dosedel Jiri332437CZE2078Sk Vysoke Myto
93Joukl Zdenek304247CZE2068S60Tj Spartak Rokytnice N.Jizerou
94Hosticka Frantisek302295CZE2066S60So Tj Tatran Prachatice
95Turner Radek321214CZE2065Tj Sakal Kozolupy
96Hase Pavel310581CZE2063SO Praga Praha
97Staszko Martin308480CZE2061Sachovy Oddil Tj Dukla Praha
98FMKrouzel Jaroslav301566CZE2059S60Tj Praha-Pankrac
99Novotny Viktor333697CZE20581. Novoborsky SK
100Kostka Vit349232CZE2057Sk Slavia Orlova
101Sprenar Petr397164CZE2054U18Sk Karlovy Vary
102FMSimet Martin377244CZE2046U18Sk Sokol Klatovy
103Plasil Petr359360CZE2045Tj Kobylisy
104Jerman Richard314510CZE2044S60So Tp Nova Kladno, Z.S.
105Riha Jaroslav st.352756CZE2044Tj Csad Libouchec
106Babicka Michal351849CZE2042SK Decin
107Parizek Vojtech360996CZE2041U18Tj Kobylisy
108Riha Jaroslav ml.347671CZE2036Sk Spartak Usti Nad Labem
109Chmel Kristian344281CZE2035Tj Kobylisy
110Fojtik Tomas318590CZE2035Sk Garde Lipovec
111Mindl Josef310549CZE2027Sokol Tabor
112FMKozak Milos303267CZE2018Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
113Hoke Petr305006CZE2014Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
114Miculka Petr312282CZE2014Tj Namest N/Oslavou
115Jun Rudolf Jr.376612CZE2013U18Tj Chs Chotebor
116Krupicka Josef349992CZE2009Sk Praha-Smichov
117Soucek Milan329584CZE2008Sokol Kolin
118CMChrz Pavel307980CZE2006Sk Spartak Usti Nad Labem
119FMVokoun Jan301647CZE2001S60Tj Praha-Pankrac
120Vavra Michal306398CZE2000Moravska Slavia Brno
121Splichal Petr314650CZE1998Unichess
122Vrecion Jiri351601CZE1998U18SK Zdice
123Svoboda Zdenek306169CZE1987S60
124Zikmund Daniel309796CZE1985Sk Praha-Smichov
125Fiala Zdenek330680CZE1984Sk Svetla Nad Sazavou
126Steiner Juraj367516CZE1984S60Tj Jawa Brodce
127Horky Pavel388580CZE1974Sk Spartak Celakovice
128Nedoma Marek342840CZE1970Tj Auto Skoda Mlada Boleslav
129Brejnik Gustav362662CZE1966U18Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
130Ruzicka Josef383244CZE1966Tj Znojmo
131Buksa Jaromir326925CZE1960S60So Praga Praha
132Kucera Tomas311065CZE1952SK Dopravni podnik Praha
133Mrazik Tomas349771CZE1952Spartak Velke Mezirici
134Vicha Martin327360CZE1946Slezan Opava
135Zvacek Antonin397873CZE1944Sk Kbely
136Kouba Libor359297CZE1940Unichess
137Melich Jindrich305758CZE1937S60Tj Praha-Pankrac
138Smid Pavel382213CZE1937U18Sk Spartak Usti Nad Labem
139Valencik Jozef326372CZE1932Tj Slovan Havirov
140Kostelecky Daniel351750CZE1922TJ Kobylisy
141Gschwendtner Stanislav307297CZE1919Sk Kdyne
142Svizensky Lubos349437CZE1917Sk Caissa Trebic Z.S.
143Skala Jaromir325805CZE1916Tj Sparta Kutna Hora
144Hurtak Otto383309CZE1914Tj Bohemians Praha
145Hajek Jaroslav306770CZE1912S60Tj Sokol Zajecice
146Sladek Jaroslav313726CZE1905Sk Petrin Plzen
147Jirasek Jiri336874CZE1903S60Sk Slovan Jirkov
148Navratil Jiri323497CZE1894TJ Bojkovice
149Spicka Jan366781CZE1891U18Sk Karlovy Vary
150Vasicek Tomas332810CZE1888Sokol Domazlice
151Novotny Martin383600CZE1883U18Klub Sachistu Ricany 1925
152Ruzicka Ondrej328170CZE1883Sk Sokol Vysehrad
153Vojta Jakub382515CZE1878U18Tj Spartak Vlasim
154Kostlan Jan326763CZE1877TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou
155Kronowetter Borivoj385522CZE1874U18Ddm Symfonie Podebrady
156Martirosyan Ara371912CZE1874U18Sk Aurora-Sach. Skola Anatolij
157Kaplan Daniel323454CZE1865Tj Bohemia Podebrady
158Bartos Miroslav368954CZE1862Tj Bohemians Praha
159Kolar Dan325643CZE1862Sachovy oddil TJ DUKLA Praha
160Kovar Jan354015CZE1857Tj Sokol Praha-Vrsovice
161Zeman Matyas364398CZE1857U18Sokol Tabor
162Krch Lukas337196CZE1854Sokol Tabor
163Danhel Lukas363898CZE1852Tj Bohemians Praha
164Hess Pavel336580CZE1852Slavia Ceske Budejovice
165Oburka Vladislav322768CZE1850S60Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.
166Civin Dominik372331CZE1841U18Klub Sachistu Ricany 1925
167Beranek Ondrej301876CZE1832Sk Svetla Nad Sazavou
168Kuchar Matej358207CZE1825U18Beskydska Sachova Skola Z.S.
169Skypala Ondrej366285CZE1824U18Tj Kobylisy
170Kunc Jan364045CZE1814U18Sk Praha-Smichov
171Prochazka Pavel337978CZE1804Sokol Tabor
172Mach Petr383546CZE1803U18Unichess
173Nguyen Thai Dai Vinh375349CZE1803U18Interchess Z.S.
174Stegl Petr366498CZE1789Sokol Pecky
175AIMStepan Patrik358444CZE1784U18Beskydska Sachova Skola Z.S.
176Fojt Petr386570CZE1784U18Sk Ad Jicin
177Gruss Petr321559CZE1783Tj Klasterec Nad Ohri
178Hlozek David384828CZE1781U18Sk 64 Plzen
179Plesnivy Martin359262CZE1781Sk Oaza Praha
180Popelka Pavel343021CZE1778Tj Kralupy Nad Vltavou
181Kosut Tomas354686CZE1773Sk Caissa Trebic Z.S.
182Kasik Miroslav322091CZE1771S60Tj Sokol Plzen-Letna
183Martinec Karel337420CZE1768S60Tj Kralupy Nad Vltavou
184Bulockin Martin371610CZE1767U182222 SK Polabiny, z.s.
185Sliva Michal344486CZE1766Sk Spartak Usti Nad Labem
186Holata Miroslav351415CZE1765Tj Jiskra Havlickuv Brod
187Chmelik Ladislav345601CZE1755Sachklub Mesta Dobrovice, Z.S.
188Kvapil Jaroslav386448CZE1741S60Tj Neratovice
189Lajsek Tomas349747CZE1703Tj Sparta Kutna Hora
190Nigrin Jiri332216CZE1685S60Sokol Pecky
191Ruzicka Filip386154CZE1680U18SK Dopravni podnik Praha
192Ret Adam Josef384240CZE1587U182222 Sk Polabiny, Z.S.
193Bauer Jan385107CZE1546U18Sachova Akademie Vste
194Grabarczyk Sylwester313122CZE1538
195Vaclavik Jan394491CZE1522U18Sk Teplice
196Rezek Filip394092CZE1478U18SK OAZA Praha
197Lieber Lukas23700688CZE1462U18Chess Most
198Werner Hong Quan Dan23702664CZE1450U18Sk Spartak Usti Nad Labem
199Zelenka Petr393584CZE1424Tj Bohemians Praha
200Langmajer Jan397920CZE1325U18Sk 64 Plzen
201Stanko Vincent14918684SVK1317S60
202Day Tobias397709CZE1305U18Unichess
203Veverka Vladimir23716568CZE1187U18Sk Most
204Peka Karel326160CZE1647ASK Sokol Vysehrad
205Dobias JaroslavCZE1402S60Sokol Pecky
206Kysely VaclavCZE1400ASk Viktoria Zizkov
207Safranek Jan383635CZE1326Ddm Symfonie Podebrady
208Kronowetter AlesCZE1258ADdm Symfonie Podebrady
209Day Timothy23716053CZE1250AUnichess
210Gorej Vojtech23714573CZE1246U18Sk Decin
211Mrkvan Frantisek23721626CZE1000U18SK Spartak Usti nad Labem
212Stedron BohumirCZE1000S60So TJ DUKLA Praha
213Krivanek Vladimir326445CZE2088DDM Praha 6
Advertisement