Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2017 - Hlavní město Praha open

Poslední aktualizace03.01.2018 12:39:57, Creator/Last Upload: czech republic licence 92

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
15GMJirovsky MilosCZE25322222 Sk Polabiny, Z.S.12,00,5146,5153,5
21GMMichalik PeterCZE2598Unichess12,00,5142,0150,0
32GMBabula VlastimilCZE25771. Novoborsky Sk11,50,5141,5148,5
412FMVojta TomasCZE2405Moravska Slavia Brno11,50,5137,0142,5
56GMKrejci JanCZE2476Sk Joly Lysa Nad Labem11,00,0132,5139,5
67GMStocek JiriCZE2467Sk Joly Lysa Nad Labem10,50,0141,0149,0
732Turner JanCZE2303Sk Tachov10,50,0139,0144,5
816IMKraus TomasCZE2389SK ZIKUDA Turnov, z.s.10,50,0138,0145,5
914IMJirka JiriCZE2401Tj Bohemians Praha10,50,0137,5144,5
103IMZwardon VojtechCZE2577Beskydska Sachova Skola Z.S.10,50,0136,0143,5
1113GMBernasek JanCZE2404Unichess10,50,0130,0137,5
1215IMSimacek PavelCZE2392Sk Zikuda Turnov, Z.S.10,50,0129,5135,0
138IMPulpan JakubCZE24662222 SK Polabiny, z.s.10,50,0126,5134,0
1434IMNguyen Thai Dai VanU18CZE2294Sk Joly Lysa Nad Labem10,00,0141,0147,5
1510IMCernousek LukasCZE2412Unichess10,00,0138,5145,0
1651Kratochvil VitCZE2224Tj Namest N/Oslavou10,00,0137,0142,0
1718GMPetr MartinCZE23752222 Sk Polabiny, Z.S.10,00,0130,0136,0
1820IMJirovsky PavelCZE2363Sokol Kolin10,00,0129,5136,5
194FMKociscak JiriCZE2537Sk Hm Ostrava10,00,0126,5132,0
2023FMRubes JanCZE2352Sk Teplice10,00,0125,0131,0
2111GMMeduna EduardS60CZE2408Sk Joly Lysa Nad Labem10,00,0122,0129,5
2217IMVavra PavelCZE2388Unichess10,00,0122,0127,5
2341Docekal JanCZE2268Gpoa Znojmo, Spolek10,00,0116,0122,0
2424FMVykouk JanU18CZE2350Sk Zikuda Turnov, Z.S.9,50,0139,5146,5
2526FMHollan MartinU18CZE2325Sk Oaza Praha9,50,0134,5142,0
2622FMVlasak LukasCZE2355Sk Zikuda Turnov, Z.S.9,50,0130,5135,5
2781Mladek RichardU18CZE2109Tj Spartak Vlasim9,50,0130,0135,0
2828IMPribyl JosefS60CZE2321SK Dopravni podnik Praha9,50,0127,0133,5
299IMCerveny MartinCZE2447SK JOLY Lysa nad Labem9,50,0125,0131,5
3025Roubalik JakubCZE2338SK Duras BVK9,50,0123,0129,0
3139IMNeckar LubomirS60CZE2276Sk Joly Lysa Nad Labem9,50,0119,5125,0
3221IMZpevak PavelCZE2363So Kunovice9,50,0119,5125,0
3340IMKonopka MichalCZE22682222 Sk Polabiny, Z.S.9,50,0118,0123,5
3479Krupicka JosefCZE2110Sk Praha-Smichov9,50,0116,0120,5
3572Vecera PavelCZE2152Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.9,50,0114,5121,0
3637IMSodoma JanCZE2283SK ZIKUDA Turnov, z.s.9,50,0114,5120,5
3766Lorenc TomasCZE2172Tj Banik Sokolov So9,50,0108,0113,5
3849Klement LukasCZE2227Tj Tatran Podborany Z.S.9,00,0131,5138,0
3944Kozusek DanielU18CZE2249Region Panda, Z.S.9,00,0130,5136,5
4019IMOrsag MilanCZE2375Tj Neratovice9,00,0128,5134,5
4136IMZurek MilanCZE2291Sk Velke Losiny9,00,0125,5131,0
4252Eret JonasU18CZE2223SK Sokol Klatovy9,00,0124,0130,5
4329FMRosko LubosCZE2318TJ Slavia Hradec Kralove9,00,0123,5129,5
4442FMBurdalev KirillCZE2261Sk Dopravni Podnik Praha9,00,0122,5129,0
4527Kratochvil KarelCZE2323SK Lokomotiva Brno, z.s.9,00,0122,0127,5
4647Skara VladimirCZE2230Unichess9,00,0121,5128,5
4743Dubansky BohuslavCZE2260Tj Bohemians Praha9,00,0121,0127,0
4831IMStudnicka TomasCZE2309Sk Zikuda Turnov, Z.S.9,00,0120,0127,0
4968Kredl KarelCZE2168Moravska Slavia Brno9,00,0118,5124,0
5054Buchcar TomasCZE2207Tj Krasna Lipa9,00,0118,5124,0
5182Hula LukasCZE2107Sk Slavoj Litomerice, Z.S.9,00,0110,0115,0
5238FMNetusil MiloslavS60CZE2283Sk Sokol Vysehrad9,00,0109,5115,5
5361Polak BenediktCZE2190Tj Sparta Kutna Hora9,00,0108,5114,0
5458Mikes JanCZE2198Sk Podluzan Prusanky Z.S.9,00,0106,0111,5
5533IMKulhanek TomasCZE2296TJ Sokol Praha-Vrsovice8,50,0137,0143,5
5656Slovak KilianU18CZE2202Tj Kobylisy8,50,0130,0135,5
5746FMBakalar PetrCZE2240Unichess8,50,0124,5131,0
5845Cuhra MartinCZE2247Qcc Ceske Budejovice8,50,0120,5127,0
59161Zeman MatyasU18CZE1857Sokol Tabor8,50,0119,5126,0
60102FMSimet MartinU18CZE2046Sk Sokol Klatovy8,50,0119,5125,0
6190Walek PetrCZE2084Sk Caissa Trebic Z.S.8,50,0119,0123,5
6253Hadzala DanielS60CZE2216Tj Neratovice8,50,0117,0122,0
6375Bilek MartinCZE2137Sk Oaza Praha8,50,0115,5121,5
6462Skrivanek JanCZE2187SK Dopravni podnik Praha8,50,0114,5120,5
6550Dvorak JanCZE2225Tj Kobylisy8,50,0114,0119,5
6685Janocko PetrCZE2099Sk Line8,50,0113,0118,0
6759Senkyr MartinCZE2196SK Zlin, z.s.8,50,0110,5116,0
6871Ruzicka AlesCZE2152Sokol Tabor8,50,0108,0113,5
6993Joukl ZdenekS60CZE2068Tj Spartak Rokytnice N.Jizerou8,50,0108,0112,5
7095Turner RadekCZE2065Tj Sakal Kozolupy8,50,0107,5111,5
7183Ptacek LubosCZE2105Sk Vysoke Myto8,50,0104,5109,5
7230FMVrbata ZbynekCZE2316Unichess8,00,0129,5136,0
7380Liska JiriU18CZE21101. Novoborsky Sk8,00,0127,0131,5
7435FMGregor JiriCZE2294Tj Neratovice8,00,0121,5128,0
7555FMVrana FrantisekCZE2205Sk Stare Mesto8,00,0118,5124,5
7665Sott PavelCZE2173Sk Line8,00,0118,0123,5
7767Sikora JanCZE2172Tz Trinec8,00,0118,0123,5
78113Hoke PetrCZE2014Sk Slavoj Litomerice, Z.S.8,00,0118,0123,0
79101Sprenar PetrU18CZE2054Sk Karlovy Vary8,00,0117,5123,0
8091FMPacl VaclavS60CZE2083Tj Slovan Havirov8,00,0117,5122,5
81122Vrecion JiriU18CZE1998SK Zdice8,00,0116,5122,0
8298FMKrouzel JaroslavS60CZE2059Tj Praha-Pankrac8,00,0115,5120,0
8378Borkovec MilanCZE2112Sokol Tabor8,00,0114,5120,5
8499Novotny ViktorCZE20581. Novoborsky SK8,00,0114,5119,0
8592Dosedel JiriCZE2078Sk Vysoke Myto8,00,0113,0119,5
8664Trapl DaliborCZE2185Sk Loko Praha Z.S.8,00,0113,0119,5
8789Schmalz MichalCZE2085Sokol Bustehrad8,00,0111,5117,0
8874Vala FilipCZE2142Tj Jiskra Havlickuv Brod8,00,0110,5116,0
8948Formanek MartinCZE2228Tj Kobylisy8,00,0110,0116,5
90107Parizek VojtechU18CZE2041Tj Kobylisy8,00,0109,5114,5
9170FMSvatos JanCZE2155Tj Sokol Praha-Vrsovice8,00,0108,5114,5
92132Kucera TomasCZE1952SK Dopravni podnik Praha8,00,0107,0112,0
9384Stolba MilosCZE2105Tj Sparta Kutna Hora8,00,0106,0109,5
94104Jerman RichardS60CZE2044So Tp Nova Kladno, Z.S.8,00,0102,0106,5
9596Hase PavelCZE2063SO Praga Praha8,00,0100,5103,0
96166Civin DominikU18CZE1841Klub Sachistu Ricany 19258,00,096,5101,0
97100Kostka VitCZE2057Sk Slavia Orlova7,50,0120,5123,0
9860FMJedlicka AlesCZE21912222 Sk Polabiny, Z.S.7,50,0120,0126,0
99109Chmel KristianCZE2035Tj Kobylisy7,50,0118,0124,0
100110Fojtik TomasCZE2035Sk Garde Lipovec7,50,0116,5123,0
101114Miculka PetrCZE2014Tj Namest N/Oslavou7,50,0112,5118,0
102175AIMStepan PatrikU18CZE1784Beskydska Sachova Skola Z.S.7,50,0112,0117,5
10373Vasicek MartinCZE2146Sokol Domazlice7,50,0111,5117,5
104169Skypala OndrejU18CZE1824Tj Kobylisy7,50,0110,0116,0
10588Zdrazil TomasCZE2096Ask Da Olomouc7,50,0110,0115,0
106119FMVokoun JanS60CZE2001Tj Praha-Pankrac7,50,0109,5115,0
107149Spicka JanU18CZE1891Sk Karlovy Vary7,50,0105,5110,5
10869Folk PetrCZE2163Tj Sakal Kozolupy7,50,0104,5110,0
10977Vrkota MilosCZE2113Tj Sparta Kutna Hora7,50,0104,5110,0
110153Vojta JakubU18CZE1878Tj Spartak Vlasim7,50,0102,0107,0
111112FMKozak MilosCZE2018Sk Slavoj Litomerice, Z.S.7,50,0101,0106,5
112176Fojt PetrU18CZE1784Sk Ad Jicin7,50,097,5103,0
113181Kosut TomasCZE1773Sk Caissa Trebic Z.S.7,50,097,0102,5
114174Stegl PetrCZE1789Sokol Pecky7,50,097,0101,5
115198Werner Hong Quan DanU18CZE1450Sk Spartak Usti Nad Labem7,50,096,0101,5
11687Hruska JanCZE2097Unichess7,50,096,0101,0
117117Soucek MilanCZE2008Sokol Kolin7,50,096,0101,0
118150Vasicek TomasCZE1888Sokol Domazlice7,50,095,096,5
119170Kunc JanU18CZE1814Sk Praha-Smichov7,50,094,599,5
120168Kuchar MatejU18CZE1825Beskydska Sachova Skola Z.S.7,00,0116,5123,5
121120Vavra MichalCZE2000Moravska Slavia Brno7,00,0113,0118,5
122108Riha Jaroslav ml.CZE2036Sk Spartak Usti Nad Labem7,00,0109,0114,5
123128Nedoma MarekCZE1970Tj Auto Skoda Mlada Boleslav7,00,0108,5113,0
124130Ruzicka JosefCZE1966Tj Znojmo7,00,0106,5111,5
125126Steiner JurajS60CZE1984Tj Jawa Brodce7,00,0105,0109,5
12694Hosticka FrantisekS60CZE2066So Tj Tatran Prachatice7,00,0104,5108,5
127111Mindl JosefCZE2027Sokol Tabor7,00,0103,5109,0
12857Smid MiroslavCZE2199Tj Bohemians Praha7,00,0102,0107,5
129142Svizensky LubosCZE1917Sk Caissa Trebic Z.S.7,00,0101,5105,5
130106Babicka MichalCZE2042SK Decin7,00,099,0104,5
131137Melich JindrichS60CZE1937Tj Praha-Pankrac7,00,099,0103,5
132154Kostlan JanCZE1877TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou7,00,098,0102,5
133212Stedron BohumirS60CZE1000So TJ DUKLA Praha7,00,098,0101,5
134167Beranek OndrejCZE1832Sk Svetla Nad Sazavou7,00,096,0100,5
135184Bulockin MartinU18CZE17672222 SK Polabiny, z.s.7,00,095,099,0
136147Jirasek JiriS60CZE1903Sk Slovan Jirkov7,00,090,092,5
137160Kovar JanCZE1857Tj Sokol Praha-Vrsovice7,00,084,086,5
138156Martirosyan AraU18CZE1874Sk Aurora-Sach. Skola Anatolij6,50,0108,5114,5
139115Jun Rudolf Jr.U18CZE2013Tj Chs Chotebor6,50,0108,0113,5
14063Kotyk VaclavCZE2186Sk Kladno6,50,0107,0113,0
14197Staszko MartinCZE2061Sachovy Oddil Tj Dukla Praha6,50,0107,0109,5
142127Horky PavelCZE1974Sk Spartak Celakovice6,50,0103,0108,0
143136Kouba LiborCZE1940Unichess6,50,0103,0108,0
144116Krupicka JosefCZE2009Sk Praha-Smichov6,50,0102,0106,5
145151Novotny MartinU18CZE1883Klub Sachistu Ricany 19256,50,0101,0105,5
146148Navratil JiriCZE1894TJ Bojkovice6,50,0100,5105,0
147158Bartos MiroslavCZE1862Tj Bohemians Praha6,50,099,0104,0
148178Hlozek DavidU18CZE1781Sk 64 Plzen6,50,098,5104,0
149152Ruzicka OndrejCZE1883Sk Sokol Vysehrad6,50,098,5103,5
150103Plasil PetrCZE2045Tj Kobylisy6,50,098,0103,0
151141Gschwendtner StanislavCZE1919Sk Kdyne6,50,098,0102,0
15276Krejci JanCZE2132Tatran Litovel6,50,096,5101,5
153134Vicha MartinCZE1946Slezan Opava6,50,096,5101,5
154140Kostelecky DanielCZE1922TJ Kobylisy6,50,094,098,5
155164Hess PavelCZE1852Slavia Ceske Budejovice6,50,093,596,0
156139Valencik JozefCZE1932Tj Slovan Havirov6,50,093,596,0
157171Prochazka PavelCZE1804Sokol Tabor6,50,092,595,0
158133Mrazik TomasCZE1952Spartak Velke Mezirici6,50,091,595,0
159165Oburka VladislavS60CZE1850Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.6,50,091,095,5
160155Kronowetter BorivojU18CZE1874Ddm Symfonie Podebrady6,50,085,089,0
161135Zvacek AntoninCZE1944Sk Kbely6,50,084,088,5
162129Brejnik GustavU18CZE1966Sk Slavoj Litomerice, Z.S.6,00,0108,0112,5
16386Bily MichalCZE2097Sk Praha 46,00,0107,5112,5
164124Zikmund DanielCZE1985Sk Praha-Smichov6,00,0103,5108,0
165157Kaplan DanielCZE1865Tj Bohemia Podebrady6,00,098,5102,5
166105Riha Jaroslav st.CZE2044Tj Csad Libouchec6,00,098,5100,0
167143Skala JaromirCZE1916Tj Sparta Kutna Hora6,00,094,096,5
168146Sladek JaroslavCZE1905Sk Petrin Plzen6,00,093,598,0
169131Buksa JaromirS60CZE1960So Praga Praha6,00,092,096,5
170179Plesnivy MartinCZE1781Sk Oaza Praha6,00,092,096,0
171195Vaclavik JanU18CZE1522Sk Teplice6,00,091,596,5
172202Day TobiasU18CZE1305Unichess6,00,088,593,0
173144Hurtak OttoCZE1914Tj Bohemians Praha6,00,088,592,0
174125Fiala ZdenekCZE1984Sk Svetla Nad Sazavou6,00,087,591,0
175182Kasik MiroslavS60CZE1771Tj Sokol Plzen-Letna6,00,081,085,5
176118CMChrz PavelCZE2006Sk Spartak Usti Nad Labem5,50,0112,0117,0
177138Smid PavelU18CZE1937Sk Spartak Usti Nad Labem5,50,0109,0113,5
178121Splichal PetrCZE1998Unichess5,50,0104,0109,5
179180Popelka PavelCZE1778Tj Kralupy Nad Vltavou5,50,0103,0108,0
180177Gruss PetrCZE1783Tj Klasterec Nad Ohri5,50,0100,0105,0
181163Danhel LukasCZE1852Tj Bohemians Praha5,50,096,098,5
182183Martinec KarelS60CZE1768Tj Kralupy Nad Vltavou5,50,095,5100,0
183145Hajek JaroslavS60CZE1912Tj Sokol Zajecice5,50,094,098,5
184172Mach PetrU18CZE1803Unichess5,50,092,093,5
185173Nguyen Thai Dai VinhU18CZE1803Interchess Z.S.5,50,090,094,5
186207Safranek JanCZE1326Ddm Symfonie Podebrady5,50,089,594,5
187208Kronowetter AlesACZE1258Ddm Symfonie Podebrady5,50,088,591,0
188123Svoboda ZdenekS60CZE19875,50,087,592,0
189162Krch LukasCZE1854Sokol Tabor5,50,078,082,0
190187Chmelik LadislavCZE1755Sachklub Mesta Dobrovice, Z.S.5,00,096,5101,0
191194Grabarczyk SylwesterCZE15385,00,093,596,0
192192Ret Adam JosefU18CZE15872222 Sk Polabiny, Z.S.5,00,092,597,0
193191Ruzicka FilipU18CZE1680SK Dopravni podnik Praha5,00,088,592,0
194189Lajsek TomasCZE1703Tj Sparta Kutna Hora5,00,087,589,0
195159Kolar DanCZE1862Sachovy oddil TJ DUKLA Praha5,00,086,090,0
196209Day TimothyACZE1250Unichess5,00,084,588,5
197197Lieber LukasU18CZE1462Chess Most5,00,081,083,5
198188Kvapil JaroslavS60CZE1741Tj Neratovice5,00,080,082,5
199213Krivanek VladimirCZE2088DDM Praha 65,00,071,072,5
200199Zelenka PetrCZE1424Tj Bohemians Praha4,50,085,086,5
201186Holata MiroslavCZE1765Tj Jiskra Havlickuv Brod4,50,084,587,0
202205Dobias JaroslavS60CZE1402Sokol Pecky4,50,083,585,0
203196Rezek FilipU18CZE1478SK OAZA Praha4,50,083,084,5
204204Peka KarelACZE1647SK Sokol Vysehrad4,50,078,079,5
205185Sliva MichalCZE1766Sk Spartak Usti Nad Labem4,50,075,577,0
206210Gorej VojtechU18CZE1246Sk Decin4,00,082,087,0
207201Stanko VincentS60SVK13174,00,074,576,0
208200Langmajer JanU18CZE1325Sk 64 Plzen4,00,072,574,0
209190Nigrin JiriS60CZE1685Sokol Pecky3,50,077,078,5
210193Bauer JanU18CZE1546Sachova Akademie Vste3,00,085,087,5
211206Kysely VaclavACZE1400Sk Viktoria Zizkov2,51,080,081,5
212203Veverka VladimirU18CZE1187Sk Most2,50,074,576,0
213211Mrkvan FrantisekU18CZE1000SK Spartak Usti nad Labem1,50,070,573,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)