Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:47:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 50+
Poslední aktualizace22.04.2018 18:35:00, Creator/Last Upload: Aleksander Sokolski
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2018/04/17 Hodina 15:00
Šach.
1
ITALY
ELO
-
2
RUSSIA WOMEN
ELO
2½:1½
1.1
GM
Godena Michele
2507
-
WGM
Strutinskaia Galina
2232
½ - ½
1.2
GM
Garcia Palermo Carlos
2404
-
WGM
Grabuzova Tatiana
2311
0 - 1
1.3
IM
Bellia Fabrizio
2443
-
WIM
Sirotkina Nina
2175
1 - 0
1.4
IM
Bruno Fabio
2439
-
WGM
Fatalibekova Elena
2195
1 - 0
Šach.
5
GERMANY WOMEN
ELO
-
4
BELGIUM - VSF
ELO
1 : 3
2.1
WIM
Burchardt Brigitte
2166
-
IM
Rooze Jan
2307
0 - 1
2.2
WIM
Wagner-Michel Annett
2104
-
FM
Deleyn Gunter
2200
½ - ½
2.3
WFM
Kierzek Mira
2011
-
Van Herck Marcel
2061
½ - ½
2.4
WFM
Nuenchert Eveline
2033
-
Van De Wynkele Herman
2048
0 - 1
Šach.
9
POLAND - Walbrzych
ELO
-
6
ENGLAND
ELO
2 : 2
3.1
Laszewicz Pawel
2110
-
FM
Lewis Andrew P
2279
0 - 1
3.2
Kowalczuk Wojciech
2049
-
CM
Reuben Stewart
2026
1 - 0
3.3
Szmyd Marek
1898
-
Scowen Roger S
1882
1 - 0
3.4
Daleczko Zbigniew
1835
-
Jones Gareth
1858
0 - 1
Šach.
7
POLAND - Wschowa
ELO
-
3
FINLAND - Culture Chess Finland
ELO
2½:1½
4.1
Ograbek Grzegorz
2140
-
Kivimaki Jaakko
2181
1 - 0
4.2
AIM
Wielosz Jaroslaw
2038
-
Viljava Tapani
2162
0 - 1
4.3
Strzelecki Jerzy
2038
-
FM
Salonen Jyrki
2159
1 - 0
4.4
Czyz Andrzej
1999
-
Sihvonen Tero
1988
½ - ½
Šach.
10
SCOTLAND
ELO
-
8
SPAIN - RUY LOPEZ
ELO
1 : 3
5.1
Robertson Ian C.
2038
-
Pastor Alonso De Prado Alberto
2162
½ - ½
5.2
Giulian Rosemary A
1887
-
Lopez De Turiso Jose Angel
2064
½ - ½
5.3
Aird Ian
1785
-
Ciuro Munoz Ricardo
1972
0 - 1
5.4
Webster Jim J
1769
-
Ruiz Bellon Manuel
1861
0 - 1
Šach.
12
FINLAND - Cone Guard
ELO
-
11
SWITZERLAND - SK Spiez
ELO
2½:1½
6.1
Pietinen Pekka
1983
-
Roth Martin
2008
1 - 0
6.2
Puroila Sippo
1838
-
Schuetz Daniel
0
½ - ½
6.3
Telenius Kimmo
1603
-
Sidler Samuel
1833
1 - 0
6.4
Lembidakis Michael
0
-
Aegerter Klaus
1731
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž