EUROPEAN SENIOR TEAM CHESS CHAMPIONSHIP 2018 SECTION 50+Poslední aktualizace22.04.2018 18:35:00, Creator/Last Upload: Aleksander Sokolski
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
5. POLAND - Wschowa (Rtg prům.:2061, PH 1: 10 / PH 2: 121) |
Šach. | | Jméno | Rtg | FED | FideID | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Partie | Rtg prům. |
1 | | Ograbek Grzegorz | 2140 | POL | 1110098 | ½ | 1 | 0 | 1 | 0 | ½ | ½ | 0 | ½ | 4 | 9 | 2176 |
2 | AIM | Wielosz Jaroslaw | 2038 | POL | 1125842 | ½ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ½ | ½ | 1 | 3,5 | 9 | 2068 |
3 | | Strzelecki Jerzy | 2038 | POL | 1120506 | 0 | 1 | ½ | 1 | 1 | ½ | ½ | 1 | ½ | 6 | 9 | 2016 |
4 | | Czyz Andrzej | 1999 | POL | 1106406 | 0 | 1 | 0 | ½ | 1 | 0 | 1 | ½ | 1 | 5 | 9 | 1957 |
Info o hráči
Ograbek Grzegorz 2140 POL Rp:2133 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 13 | GM | Godena Michele | 2507 | ITA | 6 | w ½ | 1 |
2 | 8 | | Roth Martin | 2008 | SUI | 1 | s 1 | 1 |
3 | 27 | IM | Rooze Jan | 2307 | BEL | 6,5 | s 0 | 1 |
4 | 17 | | Kivimaki Jaakko | 2181 | FIN | 4 | w 1 | 1 |
5 | 21 | | Pietinen Pekka | 1983 | FIN | 2 | w 0 | 1 |
6 | 28 | WGM | Strutinskaia Galina | 2232 | RUS | 3 | s ½ | 1 |
7 | 37 | | Robertson Ian C. | 2038 | SCO | 3 | s ½ | 1 |
8 | 33 | WIM | Burchardt Brigitte | 2166 | GER | 6 | w 0 | 1 |
9 | 1 | | Pastor Alonso De Prado Alberto | 2162 | ESP | 3,5 | s ½ | 1 |
Wielosz Jaroslaw AIM 2038 POL Rp:1988 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 11 | GM | Mariotti Sergio | 2288 | ITA | 2,5 | s ½ | 2 |
2 | 7 | | Germann Martin | 1755 | SUI | 1 | w 1 | 2 |
3 | 24 | FM | Deleyn Gunter | 2200 | BEL | 7 | w 0 | 2 |
4 | 18 | | Viljava Tapani | 2162 | FIN | 4,5 | s 0 | 2 |
5 | 22 | | Puroila Sippo | 1838 | FIN | 3,5 | s 0 | 2 |
6 | 29 | WGM | Grabuzova Tatiana | 2311 | RUS | 8 | w 0 | 2 |
7 | 38 | | Giulian Rosemary A | 1887 | SCO | 4,5 | w ½ | 2 |
8 | 34 | WIM | Wagner-Michel Annett | 2104 | GER | 6 | s ½ | 2 |
9 | 3 | | Lopez De Turiso Jose Angel | 2064 | ESP | 3 | w 1 | 2 |
Strzelecki Jerzy 2038 POL Rp:2141 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 15 | IM | Bellia Fabrizio | 2443 | ITA | 7,5 | w 0 | 3 |
2 | 10 | | Sidler Samuel | 1833 | SUI | 2 | s 1 | 3 |
3 | 25 | | Van Herck Marcel | 2061 | BEL | 3,5 | s ½ | 3 |
4 | 19 | FM | Salonen Jyrki | 2159 | FIN | 5 | w 1 | 3 |
5 | 45 | | Akkanen Timo | 1667 | FIN | 0 | w 1 | 3 |
6 | 32 | WIM | Sirotkina Nina | 2175 | RUS | 4,5 | s ½ | 3 |
7 | 39 | | Aird Ian | 1785 | SCO | 4 | s ½ | 3 |
8 | 35 | WFM | Kierzek Mira | 2011 | GER | 5 | w 1 | 3 |
9 | 2 | | De La Orden Alcocer Alejandro | 2013 | ESP | 2,5 | s ½ | 3 |
Czyz Andrzej 1999 POL Rp:2000 |
Kolo | St.č. | | Jméno | Rtg | FED | Body | Výsl. | Šach. |
1 | 14 | IM | Bruno Fabio | 2439 | ITA | 8 | s 0 | 4 |
2 | 6 | | Aegerter Klaus | 1731 | SUI | 2 | w 1 | 4 |
3 | 26 | | Van De Wynkele Herman | 2048 | BEL | 7 | w 0 | 4 |
4 | 20 | | Sihvonen Tero | 1988 | FIN | 3,5 | s ½ | 4 |
5 | 46 | | Telenius Kimmo | 1603 | FIN | 2,5 | s 1 | 4 |
6 | 31 | WIM | Sazonova Elena N. | 2139 | RUS | 6,5 | w 0 | 4 |
7 | 56 | | Webster Jim J | 1769 | SCO | 1,5 | w 1 | 4 |
8 | 36 | WFM | Nuenchert Eveline | 2033 | GER | 4 | s ½ | 4 |
9 | 5 | | Ruiz Bellon Manuel | 1861 | ESP | 3 | w 1 | 4 |
Nasazení hráčů
1. Kolo Datum kola 2018/04/14 Hodina 15:00 |
Šach. | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | - | 1 | ITALY | ELO | 1 : 3 |
1.1 | | | 2140 | - | GM | | 2507 | ½ - ½ |
1.2 | AIM | | 2038 | - | GM | | 2288 | ½ - ½ |
1.3 | | | 2038 | - | IM | | 2443 | 0 - 1 |
1.4 | | | 1999 | - | IM | | 2439 | 0 - 1 |
2. Kolo Datum kola 2018/04/15 Hodina 15:00 |
Šach. | 11 | SWITZERLAND - SK Spiez | ELO | - | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | 0 : 4 |
5.1 | | | 2008 | - | | | 2140 | 0 - 1 |
5.2 | | | 1755 | - | AIM | | 2038 | 0 - 1 |
5.3 | | | 1833 | - | | | 2038 | 0 - 1 |
5.4 | | | 1731 | - | | | 1999 | 0 - 1 |
3. Kolo Datum kola 2018/04/16 Hodina 15:00 |
Šach. | 4 | BELGIUM - VSF | ELO | - | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | 3½: ½ |
3.1 | IM | | 2307 | - | | | 2140 | 1 - 0 |
3.2 | FM | | 2200 | - | AIM | | 2038 | 1 - 0 |
3.3 | | | 2061 | - | | | 2038 | ½ - ½ |
3.4 | | | 2048 | - | | | 1999 | 1 - 0 |
4. Kolo Datum kola 2018/04/17 Hodina 15:00 |
Šach. | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | - | 3 | FINLAND - Culture Chess Finland | ELO | 2½:1½ |
4.1 | | | 2140 | - | | | 2181 | 1 - 0 |
4.2 | AIM | | 2038 | - | | | 2162 | 0 - 1 |
4.3 | | | 2038 | - | FM | | 2159 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1999 | - | | | 1988 | ½ - ½ |
5. Kolo Datum kola 2018/04/18 Hodina 15:00 |
Šach. | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | - | 12 | FINLAND - Cone Guard | ELO | 2 : 2 |
4.1 | | | 2140 | - | | | 1983 | 0 - 1 |
4.2 | AIM | | 2038 | - | | | 1838 | 0 - 1 |
4.3 | | | 2038 | - | | | 1667 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1999 | - | | | 1603 | 1 - 0 |
6. Kolo Datum kola 2018/04/19 Hodina 15:00 |
Šach. | 2 | RUSSIA WOMEN | ELO | - | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | 3 : 1 |
2.1 | WGM | | 2232 | - | | | 2140 | ½ - ½ |
2.2 | WGM | | 2311 | - | AIM | | 2038 | 1 - 0 |
2.3 | WIM | | 2175 | - | | | 2038 | ½ - ½ |
2.4 | WIM | | 2139 | - | | | 1999 | 1 - 0 |
7. Kolo Datum kola 2018/04/20 Hodina 15:00 |
Šach. | 10 | SCOTLAND | ELO | - | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | 1½:2½ |
5.1 | | | 2038 | - | | | 2140 | ½ - ½ |
5.2 | | | 1887 | - | AIM | | 2038 | ½ - ½ |
5.3 | | | 1785 | - | | | 2038 | ½ - ½ |
5.4 | | | 1769 | - | | | 1999 | 0 - 1 |
8. Kolo Datum kola 2018/04/21 Hodina 15:00 |
Šach. | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | - | 5 | GERMANY WOMEN | ELO | 2 : 2 |
4.1 | | | 2140 | - | WIM | | 2166 | 0 - 1 |
4.2 | AIM | | 2038 | - | WIM | | 2104 | ½ - ½ |
4.3 | | | 2038 | - | WFM | | 2011 | 1 - 0 |
4.4 | | | 1999 | - | WFM | | 2033 | ½ - ½ |
9. Kolo Datum kola 2018/04/22 Hodina 14:00 |
Šach. | 8 | SPAIN - RUY LOPEZ | ELO | - | 7 | POLAND - Wschowa | ELO | 1 : 3 |
5.1 | | | Pastor Alonso De Prado Alberto |
| 2162 | - | | | 2140 | ½ - ½ |
5.2 | | | Lopez De Turiso Jose Angel |
| 2064 | - | AIM | | 2038 | 0 - 1 |
5.3 | | | De La Orden Alcocer Alejandro |
| 2013 | - | | | 2038 | ½ - ½ |
5.4 | | | 1861 | - | | | 1999 | 0 - 1 |
|
|
|
|