Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:32:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Blitz de l'Escalade
Последња измена10.12.2017 17:32:37, Creator/Last Upload: Fédération Genevoise des Echecs
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
Клуб / Град
1
IM
Petrov Nikita
4101286
RUS
2574
2
IM
Vernay Clovis
633046
FRA
2483
3
FM
Colmenares Aurelio
1308629
SUI
2368
Echallens
4
Kovacevic Vladimir
906662
SRB
2175
Genève Club
5
Schmid Pablo
1315730
SUI
2160
6
Campora Perez Daniel
2250306
ESP
2132
Genève Club
7
Rab Assif
1330870
SUI
2064
8
Lopez Ortiz Jose Luis
2230771
ESP
2003
9
Daverio Edoardo
1303821
SUI
2001
Genève Club
10
Delpin Patrice
1313770
SUI
1995
Genève Club
11
Hedri Abdelaziz
1314289
SUI
1960
12
Van Boltaringen Erwin
1313401
SUI
1928
Genève Cavaliers Fous C.E.C.F.
13
Moron Hernandez Carlos
2275333
ESP
1924
14
Bengoa Diaz Fco. Javier
2251612
ESP
1920
15
Mergelkuhl Dirk
1311107
SUI
1913
Genève Club
16
Polak Elias
24692972
GER
1907
17
Suljevic Elvis
1333801
SUI
1901
Genève Bois-Gentil
18
Galera Nunez Tomas
2225476
ESP
1900
19
Dominguez Fernandez Angel
2216370
ESP
1894
20
Dib Billal
26013533
FRA
1873
21
Egoyan Arnaud
1333305
SUI
1866
22
Bordons Alba Cesar
ESP
1845
23
Wehrli Tobias
1333364
SUI
1764
Genève Bois-Gentil
24
Guillaume Romaric
1334271
SUI
1740
Genève Amateurs Caeg
25
Guisado Perez Carlos Miguel
22251812
ESP
1714
26
AIM
Elkiess Gregory
1330837
SUI
1695
27
Lippmann Sam
1335219
SUI
1656
28
Champoud Gilles
1327720
SUI
1628
Genève Club
29
Pecorini Jean-Marc
1324535
SUI
1626
Genève Ecole D'echecs
30
Babel Ludovic
1310291
SUI
1548
Genève Amateurs Caeg
31
Villanyi Alexia
1330896
SUI
1515
Genève Club
32
Pecorini Bryan
1333330
SUI
1426
Genève Club
33
Laftsidis Nicolas
1311956
SUI
1955
Genève Club
34
Blais Mario
SUI
1907
Genève Club
35
Surikov George
1337670
SUI
1355
Genève Club
36
Vulliez Ivan
1339044
SUI
1337
Genève Ecole D'echecs
37
Cordy Mathys
1339010
SUI
1301
Genève Club
38
Boikii Roman
SUI
0
39
Gelbart David
SUI
0
40
Gelbart Raphael
SUI
0
41
Ghiasi Amin
SUI
0
42
Graham Joseph
SUI
0
43
Melnik Alexandre
SUI
0
44
Perron Hugo-Tselmeg
SUI
0
Genève Club
45
Perron Julien Tengis
SUI
0
Genève Club
46
Reghal Olivier
1337386
SUI
0
Genève Tigran Petrossian
47
Semendyaev Ivan
SUI
0
Genève Club
48
Toellner Alex
SUI
0
49
Yilmaz Melissa
1339036
SUI
0
50
Yilmaz Olga
SUI
0
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад