Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

31. rocnik Turnaje sachovych nadeji, kategorie H10 + H8 + D8 - 31. tournament of young talents, boys U10 + boys U8 + girls U8

Poslední aktualizace06.04.2010 16:21:49, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgNTypKlub/Místo
1
Pechac JergusSVK1682U10TJ Mladost Zilina
2
Mrkus FrantisekCZE1645U10SK Stare Mesto
3
Vykouk JanCZE1631U10DDM Most
4
Polczyk MikolajPOL1600U8UKS Ognisko Rydultowy
5
Havelka OndrejCZE1594U10Beskydska sachova skola o.s.
6
Kuleshov GeorgyiBLR1550U10DDM Minsk
7
Letniakou YahorBLR1550U10SCS Minsk
8
Panamarou DzmitryBLR1550U10SCS Minsk
9
Tichkevich AlekseyBLR1550U10SCS Minsk
10
Vaitsiakhouski YauheniBLR1550U10DDM Minsk
11
Zhlobo IljaBLR1550U10SCS Minsk
12
Soukup VaclavCZE1466U10SK Spartak Usti n.L.
13
Sustek RadoslavSVK1433U10TJ Mladost Zilina
14
Macko MiroslavSVK1417U10KSN Bratislava
15
Gazik JakubSVK1363U8Liptovska Sachova Skola
16
Brejnik GustavCZE1250U10Klub sachistu Steti
17
Chlebek JanCZE1250U10Beskydska sachova skola o.s.
18
Chwistek KarelCZE1250U10Tourist Biomedica Ricany
19
Filip TomasCZE1250U10Beskydska sachova skola o.s.
20
Kuchar MatejCZE1250U10Beskydska sachova skola o.s.
21
Marchanski MikalaiBLR1250U8SCS Minsk
22
Nguyen Thai Dai VanCZE1250U10SK Smichov Praha
23
Oplustil DavidCZE1250U10Sokol Postoupky
24
Plsek AntoninCZE1250U10Beskydska sachova skola o.s.
25
Shavel ValeryBLR1250U10SCS Minsk
26
Usiukevich IliaBLR1250U10DDM Minsk
27
Vaitkevicius PauliusLTU1250U10Vilniaus FORTAS
28
Volkau KirylBLR1250U10SCS Minsk
29
Yakubouski AliaksandrBLR1250U10SCS Minsk
30
Yaloveha AliakseiBLR1250U10DDM Minsk
31
Yarmalovich IlyaBLR1250U8SCS Minsk
32
Glajc JiriCZE1100U8Beskydska sachova skola o.s.
33
Gretski ViktorBLR1100U10SCS Minsk
34
Havelka FrantisekCZE1100U8SK Revnice
35
Havelka JiriCZE1100U10SK Revnice
36
Hubko ViachaslauBLR1100U8DDM Minsk
37
Kudelasek DaliborCZE1100U8Beskydska sachova skola o.s.
38
Linha JakubCZE1100U10Beskydska sachova skola o.s.
39
Matickova SilvieCZE1100U8SK Sokol Klatovy
40
Opela RadekCZE1100U10Beskydska sachova skola o.s.
41
Paukert VojtechCZE1100U10SK Revnice
42
Pavelka Hubert JanCZE1100U10SK Spartak Usti n.L.
43
Shvedov MikhailBLR1100U8SCS Minsk
44
Sosovicka JakubSVK1057U8SK Strelec Devinska Nova Ves
45
Demko RobertCZE1000U8Beskydska sachova skola o.s.
46
Drastichova AnezkaCZE1000U8Slavia Havirov
47
Halamicek RadekCZE1000U8Beskydska sachova skola o.s.
48
Havelka JonasCZE1000U10QCC Ceske Budejovice, sportovni klu
49
Jurasek VojtechCZE1000U10Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.
50
Kucera LukasCZE1000U8Beskydska sachova skola o.s.
51
Laurincova KristynaCZE1000U8Beskydska sachova skola
52
Lojek MarekCZE1000U10TZ Trinec
53
Ochmyt JakubCZE1000U10TZ Trinec
54
Oplustil PavelCZE1000U8Sokol Postoupky
55
Pilch DavidCZE1000U10TZ Trinec
56
Stratil OndrejCZE1000U10SK ZS Hrabisin
57
Svanda AdamCZE1000U8TJ Stefanydes Policka
58
Svanda OndrejCZE1000U8TJ Stefanydes Policka
59
Tereshonok AlexeyBLR1000U10SCS Minsk
60
Yanchanka IvanBLR1000U10SCS Minsk
Advertisement