Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 13:46:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
ホーム
データベース
AUT選手権
写真集
FAQ
エントリー
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
注:グーグルなどのスキャンによるサーバーの負担をを軽減するために、終了後7日以上経過した大会の表示はこのボタンをクリック
大会詳細表示
"Цодгор хүү-2018" Өсвөрийн шатарчдын хотын аварга шалгаруулах хагас шигшээ тэмцээн 8-9 насны хөвгүүд
最終更新日11.12.2017 06:40:20, Creator/Last Upload: Mongolian Chess Federation
Search for player
検索
スタート順位リスト
番号
Name
FideID
国名
Elo
クラブ/場所
1
Содбилэг Уранжаргал
MGL
1848
Төв клуб
2
Баасанцэнгэл Балданбаяр
MGL
1688
Алаг морьт
3
Тэнгисбаяр О
MGL
1508
ЧД Цэцэн нүүдэл
4
Гэрэлт-Од Болдбаатар
MGL
1493
Гобичесс
5
Билгүүн Бутай
MGL
1482
Их мастер
6
Буянбадрах Ганбаатар
MGL
1472
Монгени
7
Энхсүлд Одбаатар
MGL
1450
Төв клуб
8
Буянтогтох Зоригтбаатар
MGL
1405
Монгени
9
Соронзонболд Буянтогтох
MGL
1388
Хос мастер
10
Дөлгөөн Сүхбаатар
MGL
1381
Алаг морьт
11
Тэмүүжин Отгончимэг
MGL
1339
Их мастер
12
Цэлмүүн Зулбадрах
MGL
1321
Монгени
13
Аз Сүхболд
MGL
0
Цагаан бэрс
14
Азбаяр О
MGL
0
15
Алтанбагана Дэлгэрхангай
MGL
0
Эрхэмбаян Эрдэм
16
Алтангадас Буян-Арвижих
MGL
0
Логарифм
17
Алтаншагай Төгсбаяр
MGL
0
Их мастер
18
Амарбаясгалан Батмандах
MGL
0
Их мастер
19
Амарбаясгалан Энхбаатар
MGL
0
Хан бэрс
20
Амин-Эрдэнэ Бямбасүрэн
MGL
0
Мөнгөн морь
21
Ананд Болормаа
MGL
0
Мончесс
22
Ананд Батжаргал
MGL
0
48-р сур
23
Ананд Ганболд
MGL
0
МУБИС Лицей
24
Ананд Даваацэрэн
MGL
0
Алаг морьт
25
Ананд Мөнхжаргал
MGL
0
МХО
26
Ананд Одгэрэл
MGL
0
МУБИС Лицей
27
Анар А
MGL
0
Их нүүдэл
28
Анар Батпүрэв
MGL
0
29
Ангараг Дуулга
MGL
0
МУБИС Лицей
30
Анхбаяр
MGL
0
31
Анхбаяр Энхсайхан
MGL
0
32
Ариун-Эрдэнэ Бат-Эрдэнэ
MGL
0
МХО
33
Ачманд Дондовдорж
MGL
0
Алаг морьт
34
Аялуун Санчир
MGL
0
6-р сур
35
Баасанжаргалт Одонгэрэл
MGL
0
92-р сур
36
Бархас Жамсран
MGL
0
Наран
37
Бат-Амгалан Батсайхан
MGL
0
38
Бат-Ирээдүй Отгонбаяр
MGL
0
13-р сур
39
Батбаатар Б
MGL
0
СХД
40
Батбилэг Эрхэмбаатар
MGL
0
Наран
41
Батдорж Пүрэвсүрэн
MGL
0
42
Баттулга Сундуйдорж
MGL
0
Мөнгөн морь
43
Батцоож Цогбаяр
MGL
0
65-р сур
44
Баяр Алтансүх
MGL
0
Багш клуб
45
Баяр Цэнгэл
MGL
0
Оюун
46
Билгүүн Анхбаатар
MGL
0
Мөнгөн морь
47
Билгүүн Ба
MGL
0
ЧД Цэцэн нүүдэл
48
Билгүүн Болорбат
MGL
0
Эрхэмбаян Эрдэм
49
Билгүүнбаатар Ганбаатар
MGL
0
83-р сур
50
Билгүүндалай Чинзориг
MGL
0
Оюун
51
Билэгбуян Баярмөнх
MGL
0
Зөв шийдэл
52
Буяндэлгэр Хангайбаатар
MGL
0
Оюун
53
Бэрхшагай Баасандорж
MGL
0
54
Гомбо-Аюуш Барсболд
MGL
0
Төгс нүүдэл
55
Гоцбаяр Золгэрэл
MGL
0
Оюун
56
Гүрсоронзонболд Г
MGL
0
СХД
57
Дамдинрагча Жигмэджамц
MGL
0
Наран
58
Дашдаваа Базарваань
MGL
0
Гобичесс
59
Дэлгэрмөрөн Мягмарнаран
MGL
0
Их мастер
60
Дэмбэрэл Амарсанаа
MGL
0
61
Дөлгөөн Хуягдорж
MGL
0
Оюун
62
Жавхлантөгс Лхасүрэн
MGL
0
63
Жамц Чойжилсүрэн
MGL
0
48-р сур
64
Зориг Энхжаргал
MGL
0
48-р сур
65
Идэржавхлан Нямсүрэн
MGL
0
83-р сур
66
Идэржавхлан Пүрэвдулам
MGL
0
Наран
67
Идэржавхлан Энхтөр
MGL
0
Төгс нүүдэл
68
Ингүүн Э
MGL
0
Нар
69
Ирээдүй Б
MGL
0
Нар
70
Ирээдүй Уянга
MGL
0
Дагшаахүү
71
Итгэлсүрэн Ганбат
MGL
0
72
Лхагвадорж Б
MGL
0
Цагаан бэрс
73
Манал Алтанболор
MGL
0
Мөнгөн морь
74
Мандах Мөнхжаргал
MGL
0
54-р сур
75
Мандуул Мөнх-Эрдэнэ
MGL
0
Оргил
76
Манлай Эрхэмбаяр
MGL
0
Наран
77
Мэнд-Амар Ариунбаатар
MGL
0
Мөнгөн морь
78
Мэргэнгоо Нямхүү
MGL
0
Наран
79
Мөнгөндөл Батжаргал
MGL
0
МХО
80
Мөнгөнхөлөг Б
MGL
0
СХД
81
Мөнх-Ивээл Төрөө
MGL
0
Хос мастер
82
Мөнх-Од А
MGL
0
СХД
83
Мөнх-Оргил Сэргэлэн
MGL
0
Гобичесс
84
Мөнх-Эрдэнэ Заяасамбуу
MGL
0
48-р сур
85
Мөнхбаялаг Баялагсамбуу
MGL
0
Мөнгөн морь
86
Мөнхдөлгөөн Алтанхундага
MGL
0
106-р сур
87
Мөнхмандах Т
MGL
0
Их нүүдэл
88
Мөнхманлай Мөнхзул
MGL
0
47-р сур
89
Мөнхсүлд Барсболд
MGL
0
90
Мөнхсүлд Уранчимэг
MGL
0
Логарифм
91
Мөнхтүшиг Сэргэлэн
MGL
0
Төгс нүүдэл
92
Мөнхтөр Мөнхтөгс
MGL
0
Их мастер
93
Мөрөн Нямбаяр
MGL
0
48-р сур
94
Нандинбилэг Гомбосүрэн
MGL
0
Их засаг
95
Наранбаяр Ганхуяг
MGL
0
33-р сур
96
Наранбилэг Ц
MGL
0
65-р сур
97
Нацагдорж Г
MGL
0
Нар
98
Одбаяр Чагнаадорж
MGL
0
Мөнгөн морь
99
Оджаргал Отгонбаяр
MGL
0
Эрхэмбаян Эрдэм
100
Оюунхүү Ган-Эрдэнэ
MGL
0
МУБИС Лицей
101
Руслан Е
MGL
0
Ирээдүй
102
Соёмбо Чулуунбаатар
MGL
0
103
Сэмүүн Сүх
MGL
0
Наран
104
Сүлд Г
MGL
0
Их нүүдэл
105
Сүхбат Чойжилжав
MGL
0
МХО
106
Тулга Мөнхдавга
MGL
0
Наран
107
Тулга Энхцаг
MGL
0
108
Тэмүүжин Мөнх-Эрдэнэ
MGL
0
Мөнгөн морь
109
Тэмүүжин Мөнхбаяр
MGL
0
Алаг морьт
110
Мөнх-Од А
MGL
0
48-р сур
111
Тэмүүжин48 Эрдэнэбат
MGL
0
112
Тэмүүлэн Отгонбаяр
MGL
0
48-р сур
113
Тэмүүлэн Сэр-Од
MGL
0
114
Тэмүүлэн Тэгшээ
MGL
0
Багш клуб
115
Тэнгис Дарханбаяр
MGL
0
Багш клуб
116
Тэнгүүндалай Ганбат
MGL
0
Багш клуб
117
Тэргэл Сайнбаяр
MGL
0
48-р сур
118
Тэргэл Эрдэнэбаяр
MGL
0
Цагаан бэрс
119
Түвшин-Эрдэнэ Г
MGL
0
СХД
120
Түвшин-Эрдэнэ Оюунбат
MGL
0
50-р сур
121
Түвшинбат Г
MGL
0
Их нүүдэл
122
Түвшинбаяр Лхагвасүрэн
MGL
1404
Хос мастер
123
Түвшинтөгс Лхадорж
MGL
0
124
Төгөлдөр Батжаргал
MGL
0
Цагаан бэрс
125
Төгөлдөр Энхбаяр
MGL
0
126
Төрмандах Батпүрэв
MGL
0
Их мастер
127
Учрал Г
MGL
0
Нар
128
Хан-Оргил Соёлдэлгэр
MGL
0
2-р сур
129
Хан-Эрдэнэ Ганпүрэв
MGL
0
Мөнгөн морь
130
Хас-Очир Бямбадорж
MGL
0
131
Хасутөр Мөнгөнхүү
MGL
0
Мөнгөн морь
132
Хатанбаатар Тулгаа
MGL
0
22-р сур
133
Хаш-Эрдэнэ Нанжид
MGL
0
Хос мастер
134
Хүлэгүүдэй Буяннэмэх
MGL
0
Мөнгөн морь
135
Хүрэлсүх Базарсүрэн
MGL
0
Мөнгөн морь
136
Хүслэн Батсуурь
MGL
0
МХО
137
Хүслэнтөгөлдөр Б
MGL
0
Нар
138
Цогтжаргал Уламбаяр
MGL
0
139
Цэлмэг Батзориг
MGL
0
Мөнгөн морь
140
Цэлмүүн Содбаяр
MGL
0
48-р сур
141
Цэнгүүн Баасандорж
MGL
0
142
Цэцэнбилэг Ариунтөр
MGL
0
Мөнгөн морь
143
Цэцэнбилэг Дагвадорж
MGL
0
Мөнгөн морь
144
Чин-Эрдэм Б
MGL
0
145
Чингүн Түвшинжаргал
MGL
0
Наран
146
Чинхэм Цолмон
MGL
0
48-р сур
147
Шинэбаяр Цогоо
MGL
0
Нар
148
Элбэг Баттөр
MGL
0
Наран
149
Энх-Эрдэнэ Батхүү
MGL
0
Буянт ухаа
150
Энхбилэг Чинбат
MGL
0
Оюун
全体のリスト表示
チェス大会結果サーバー
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
サイトポリシー