Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:12:10
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Heim
Kappingar-Dátugrunnur
AUT meistaraskapurin
Pictures
FAQ
Online Skráseting
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Vianočný turnaj Stropkov 2017 - GPX, 2.kolo Šarišskej ligy mládeže
Seinast dagført29.12.2017 15:33:20, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Leita
Byrjanarlisti
Nr.
Navn
FideID
Land
Elo
Typ
Felag/Býur
1
Kapec Kristian
73621579
SVK
1492
C14
SK BLS Bardejov
2
Tokarcik Patrik
73611778
SVK
1401
C14
Bsk Bardejov
3
Tokarcikova Diana
14949199
SVK
1358
D14
Bsk Bardejov
4
Tokarcik Jan
14955024
SVK
1276
C11
Bsk Bardejov
5
Mojcak Kamil
14955393
SVK
1274
C14
Tj Slavia Pu Presov
6
Koska Jiri
73620874
SVK
1201
C11
Sk Bls Bardejov
7
Dujava Adam
14957841
SVK
1194
C11
Sachovy Klub Sabinov
8
Petrus Daniel
14960745
SVK
1109
C11
Tj Slavia Pu Presov
9
Jura Michal
73620882
SVK
1171
C11
Sk Bls Bardejov
10
Magda Filip
14957876
SVK
1036
C11
Sachovy Klub Sabinov
11
Balon Peter
SVK
1000
C11
Zs B. Krpelca Bardejov
12
Chomiak Miroslav
SVK
1000
C11
SK Gemerská Poloma
13
Chomiakova Bianka
SVK
1000
D08
SK Gemerská Poloma
14
Cukerova Livia
14957833
SVK
1000
D08
Sachovy Klub Sabinov
15
Fecko Samuel
SVK
1000
C11
CZŠ sv. Juraja Svidník
16
Feckova Katarina
SVK
1000
D11
CZŠ sv. Juraja Svidník
17
Frankova Adriana
SVK
1000
D11
CZŠ sv. Juraja Svidník
18
Halcikova Eva
SVK
1000
D11
CZŠ sv. Juraja Svidník
19
Hrib Adam
SVK
1000
C11
CZŠ sv. Juraja Svidník
20
Jergl Stepan
SVK
1000
C11
ZS Sibirska Presov
21
Kasarda Adam
SVK
1000
C11
CZS sv.Petra a Pavla Stropkov
22
Klocek Tobias
SVK
1000
C08
ZS Mlynska Stropkov
23
Lukac Matej
SVK
1000
C14
ZS Lubotice
24
Magdova Lucia
14960125
SVK
1000
D08
Sachovy Klub Sabinov
25
Martynek Filip
SVK
1000
C08
ZS Kupelna Presov
26
Mikitka Nikolas
SVK
1000
C14
CZŠ sv. Juraja Svidník
27
Olexova Laura
14961270
SVK
1000
D11
So Spisska Teplica
28
Polackova Eva
SVK
1000
D08
CZS sv.Petra a Pavla Stropkov
29
Roman Jakub
SVK
1000
C08
SK BLS Bardejov
30
Sasarak Jozef
SVK
1000
C14
CZS sv.Petra a Pavla Stropkov
31
Stovka David
SVK
1000
C11
ZS Mlynska Stropkov
32
Stroncek Juraj
SVK
1000
C11
CZŠ sv. Juraja Svidník
33
Vojcek Radko
SVK
1000
C14
ZŠ Konštantínová Stropkov
Chess-Tournament-Results-Servari
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
yvirskrift