Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:


покажи податке о турниру
 

Otvoreno prvenstvo Paraćina za 2018. god. 30.01-04.02.

Последња измена04.02.2018 19:51:47, Creator/Last Upload: belgrade chess federation

Листа по носитељству

Бр ИмеФидеИДФЕДРтгКлуб / Град
1
IMBrankovic Dejan921602SRB2376OŠK Paraćin
2
MKDjordjevic Vuk902098SRB2340ŠK Jelica, Goračići
3
GMDimitrov Vladimir2900050FID2307Bugarska
4
FMIvic Matija953687SRB2306OŠK Paraćin
5
CMCvetanovic Uros900672SRB2294OŠK Paraćin
6
IMAndrijevic Milan901598SRB2293ŠK Romantičari, Beograd
7
FMGaric Radomir920959SRB2273ŠK Majdanpek
8
FMRadosavljevic Slobodan D904651SRB2268ŠK Kablovi, Jagodina
9
FMOzen Bahadir6337058TUR2260Turska
10
MKCvetkovic Nemanja934763SRB2254ŠK Radnički, Ćuprija
11
MKUgrenovic Bozidar943800SRB2250S.Palanka
12
MKDimitrijevic Nenad923559SRB2234OŠK Paraćin
13
MKSpasojevic Zoran M904325SRB2217ŠK Kablovi, Jagodina
14
MKMiljkovic Miroslav M939714SRB2204ŠK Temnić, Varvarin
15
FMDezelin Milan933015SRB2177OŠK Paraćin
16
MKGarabetyan Arno6301487TUR2120Turska
17
MKTrifunovic Borisav905305SRB2110ŠK Vrač, Vlaška
18
WFMPeycheva Gergana2916711FID2107Bugarska
19
MKRadojkovic Stefan954675SRB2058ŠK Paraćin
20
MKPetrovic Zoran Z931543SRB2055ŠK NIS Jugopetrol, Beograd
21
MKJakovljevic Dejan949418SRB2052ŠK Radnički, Ćuprija
22
MKSimic Petar S957887SRB2023ŠK Majdanpek
23
MKLazic Milan B948349SRB2006ŠK MZ Glogovac
24
MKTomic Slobodan928755SRB1998Smederevski ŠK
25
MKZivkovic Zivojin942324SRB1928OŠK Paraćin 2 - DCK
26
MKBrankovan Mario904171SRB1918ŠK Majdanpek
27
IIINovakovic Aleksandar S989452SRB1911ŠK Rudar, Kostolac
28
MKRadisavljevic Dalibor964204SRB1901ŠK Kablovi, Jagodina
29
MKCelik Eda6351727TUR1888Turska
30
MKLapcevic Dragutin912280SRB1872ŠK Kruševac
31
IIPuric Momir977306SRB1861ŠK Rokada, Varvarin
32
IIvanov Igor34176141RUS1840Rusija
33
MKGlisic Tomislav949396SRB1837ŠK Poštar, Jagodina
34
IIPercevic Velimir983500SRB1832ŠK Rokada, Varvarin
35
IVujcic Milena954748SRB1830OŠK Paraćin 2 - DCK
36
IMilutinovic Bojan953326SRB1827ŠK Paraćin
37
MKTosic Dragoljub932221SRB1822ŠK Ražanj
38
IKandjolas Konstantin979651SRB1816Požarevački ŠK
39
MKRajkovic Slobodan909106SRB1814ŠK Temnić, Varvarin
40
MKMicanovic Zoran958298SRB1810ŠK Kruševac
41
IMijajlovic Milutin959774SRB1809ŠK Morava, Supska
42
MKRistic Dejan D952974SRB1805ŠK Temnić, Varvarin
43
MKPavlovic Slobodan Z942782SRB1804OŠK Paraćin 3 - DCK
44
IIStefanovic Dragan D915513SRB1797ŠK Rokada, Varvarin
45
ITomic Miroslav T934607SRB1792ŠK Temnić, Varvarin
46
MKMirkovic Dejan949442SRB1790ŠK Car Lazar, Lukovica
47
IAgai Dzabir952125SRB1769ŠK Majdanpek
48
MKMilosavljevic Delimir949426SRB1755ŠK Morava, Supska
49
IGagic Miroljub944360SRB1755Smederevska Palanka
50
IRajic Milovan909084SRB1754ŠK Rokada, Varvarin
51
IIDelic Miladin986321SRB1741ŠK Majdanpek
52
IDimkovski Stojancho15003973MKD1731Makedonija
53
IJovanovic Ivan M912271SRB1720ŠK Rokada, Varvarin
54
ITuovic Milos964255SRB1699NŠK Jagodina
55
IZvezdakoski Matej15004961MKD1699Makedonija
56
IBrankovic Slavoljub953199SRB1679OŠK Paraćin 2 - DCK
57
IIMilosavljevic Radosav932140SRB1659ŠK Morava, Supska
58
IJovicic Radisa958263SRB1658ŠK Juhor, Obrež
59
IIZivkovic Vukoje959820SRB1657OŠK Paraćin 2 - DCK
60
IIIMilic Slavomir958328SRB1656Drenovac
61
IIZaric Slavoljub964280SRB1612ŠK Rokada, Varvarin
62
ITomic Stefan973475SRB1575Požarevački ŠK
63
IIMarjanovic Milija964158SRB1571OŠK Paraćin 3 - DCK
64
IIDimitrijevic Dusan S971570SRB1552OŠK Paraćin 3 - DCK
65
IINikolic Lazar981060SRB1546ŠK Majdanpek
66
IIlic Milosav953245SRB1536OŠK Paraćin 2 - DCK
67
IIStefanovic Rade953393SRB1508OŠK Paraćin 3 - DCK
68
IIPesic Mihajlo976997SRB1505OŠK Paraćin 2 - DCK
69
IIGrozdanovic Anastasia979996SRB1434ŠK Paraćin
70
IIIMilanovic Nikolina958301SRB1400OŠK Paraćin 2 - DCK
71
IIIJankovic Moma958255SRB1379Paraćin
72
IIIMilosavljevic Ljubisa964301SRB1364Paraćin
73
IIVasic Dimitrije977012SRB1353OŠK Paraćin 3 - DCK
74
IIIJankovic Milos I976970SRB1330ŠK Paraćin
75
IILukic Sasa973556SRB1322OŠK Paraćin 2 - DCK
76
IIIMarkovic Luka A976989SRB1154OŠK Paraćin 3 - DCK
77
IIIPrpa Aleksandar978205SRB1077OŠK Paraćin 3 - DCK
78
IIAleksic Bozidar992585SRB0ŠK Rokada, Varvarin
79
IIIMilojevic Milos D991554SRB0ŠK Sloga 2, Despotovac
80
IIINikolovski David15007197MKD0Makedonija