Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár starosty Čelákovic - mladší žáci

Poslední aktualizace09.12.2017 18:05:01, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Sedmihradský TomášCZE1371ŠK Spartak Čelákovice7,030,021,030,00
21Pešek AntonínCZE1457ŠK Milovice6,031,521,524,50
37Topenčík BrunoCZE1071ŠK Milovice5,032,022,020,00
427Mrázek AdamCZE1000DDM Symfonie Poděbrady5,031,023,020,00
54Dejmek TomášCZE1092DDM Kolín5,030,021,017,00
611Brabenec VojtaCZE1000Šk MDDM Úvaly5,026,018,517,00
712Burianová AdélaCZE1000ŠK Český Brod5,025,018,518,00
85Lasák VojtěchCZE1089ŠK Český Brod4,526,520,015,25
93Gott AdamCZE1130Ddm Symfonie Podebrady4,526,519,015,25
1017Kaplický JindřichCZE1000ŠK Spartak Čelákovice4,523,518,013,75
116Pravdová TerezaCZE1072Klub šachistů Říčany 19254,030,021,014,50
1216Hodek MartinCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem4,029,522,012,50
1332Rössler ErikCZE1000TJ AERO Odolena Voda4,029,019,513,00
148Kohoutek TomášCZE1056ŠK Spartak Čelákovice4,028,519,515,50
1531Plachý JosefCZE1000ŠK Český Brod4,026,020,012,50
1628Mrázek ŠtěpánCZE1000DDM Symfonie Poděbrady4,024,017,012,00
1723Král VojtěchCZE1000DDM Sokol Nymburk4,024,016,511,50
1837Řidký AdamCZE1000DDM Sokol Nymburk4,022,015,09,50
1930Plachý JaroslavCZE1000ŠK Český Brod4,020,515,09,00
2026Lipenský ViktorCZE1000ŠK Milovice3,524,517,59,75
2121Kosek DanielCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,522,516,06,75
229Jansta OndřejCZE1015DDM Kolín3,028,519,58,50
2315Fajmon HerbertCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem3,027,020,010,00
2410Šturmová TerezaCZE1011DDM Kolín3,027,019,09,00
2538Řidký ZdeněkCZE1000DDM Sokol Nymburk3,026,519,58,50
2618Klasna MichalCZE1000ZŠ Kostelní Čelákovice3,022,516,06,50
2713Dedič DominikCZE1000ŠK Milovice3,021,516,07,00
2822Kosek TomášCZE1000ŠK Spartak Čelákovice3,021,514,05,00
2935Všetečka MichalCZE1000DDM Sokol Nymburk2,522,016,04,75
3029Ocelák LukášCZE1000ŠK JOLY Lysá nad Labem2,521,515,55,25
3136Čeřovský LukášCZE1000ZŠ Kostelní Čelákovice2,518,012,54,75
3224Kubíčková LindaCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,024,017,04,00
3320Kolář JanCZE1000ŠK Český Brod2,019,014,53,00
3419Kleinová KarolínaCZE1000ZŠ Kostelní Čelákovice2,018,513,02,00
3533Sedmihradský VojtěchCZE1000ŠK Spartak Čelákovice2,017,012,53,50
3614Dohnal MarekCZE1000ŠK Milovice1,522,016,01,75
3725Lasák OndřejCZE1000ŠK Český Brod1,515,010,01,00
3834Vavřinec OndřejCZE1000DDM Kolín1,017,512,00,50
3939Pýcha JaroslavCZE1000ŠK Český Brod0,017,512,50,00
40Pýcha JosefCZE1000ŠK Český Brod0,017,512,50,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable