Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Nat. Ch. Quarterfinal 2017-18 Kiryat Ono

последно ажурирање07.02.2018 21:48:31, Creator/Last Upload: israel chess federation (licence 12)

Распоред

КолоДатумВреме
12017/12/0618:30
22017/12/2018:30
32017/12/2718:30
42018/01/0318:30
52018/01/1018:30
62018/01/1718:30
72018/01/2418:30
82018/01/3118:30
92018/02/0718:30
Advertisement