Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:48:29
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
LJC Junior Championships P6-P7
Poslední aktualizace03.12.2017 16:37:57, Creator/Last Upload: Lothian Junior Chess
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Matthew Willder
SCO
977
George Watsons
2
Rocco Chalmers
SCO
728
Flora Stevenson
3
Florence Wilson
SCO
723
Flora Stevenson
4
Karthikeya Vundi
SCO
696
Esms
5
Pavel Yanev
SCO
690
Flora Stevenson Primary School
6
Will Brough
SCO
599
Esms
7
Jonathan Feng
SCO
597
Sciennes Primary
8
Patrick Inglis
SCO
594
Kingsland Primary
9
Jennifer Feng
SCO
592
Sciennes Primary
10
Niall Mccullagh
SCO
571
Esms
11
Tomos Hunt
SCO
544
Sciennes
12
Ollie Baynes
SCO
526
St Peters
13
Aidan Deng
SCO
487
Sciennes Primary School
14
Joseph Burgess
SCO
450
Springfield Primary
15
Monaf Ahad
SCO
425
Esms
16
Matthew Beaton
SCO
365
Lowport Primary
17
Alasdair Cottee
SCO
338
Dunbar Junior Chess Club
18
Ondrej Mašek
SCO
333
St. Peter's Rc Primary School
19
Caitlin Dines
SCO
324
Loretto Junior School
20
Aidan Warren
SCO
303
Linlithgow Primary School
21
Christopher Calwell
SCO
259
St Peter's Rc Primary
22
Percy Sutherland
SCO
258
Brunstfield Primary
23
Aksara Balakumar
SCO
252
St Georges School For Girls
24
Araf Ahad
SCO
250
Esms
25
Struan Mackirdy
SCO
233
Dalry Primary School
26
Moray Bennett
SCO
225
Bonaly
27
Hugo Stewart
SCO
173
St. Peter's Primary
28
Sara Best-Solorzano
SCO
161
Pentland Primary School
29
Calum Dall
SCO
151
Bonaly
30
Adam Khalid-Daechsel
SCO
100
Dalry Primary School
31
Adhityan Arul
SCO
100
Dalry Primary School
32
Alexander Gilbert
SCO
100
Esms
33
Archie Robertson
SCO
100
Low Port Primary
34
Fabian Butchart
SCO
100
Buckstone
35
Fabio Farina
SCO
100
Dalry Primary School
36
Jay Johannesson
SCO
100
Sciennes Primary
37
Katharine Mcmurdo
SCO
100
Sciennes Primary School
38
Robert Simmers
SCO
100
Esms
39
Ross Blackford
SCO
100
Dunbar Juniors
40
Saad Zia
SCO
100
Sciennes Primary School
41
Shubhankit Saharan
SCO
100
42
Zhentian Zhang
SCO
100
Tollcross Primary School
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž