Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 08:16:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
Chessfestival Groningen 2017 A group
De pagina werd het laatst gewijzigd op30.12.2017 16:15:02, Creator/Last Upload: NOSBO
Search for player
Zoeken
Startranglijst
No.
Naam
FideID
FED
Rtg
1
GM
Turov Maxim
4120086
RUS
2618
2
GM
Bok Benjamin
1017063
NED
2601
3
GM
Tiviakov Sergei
1008013
NED
2583
4
GM
Postny Evgeny
2804344
ISR
2581
5
GM
Kryakvin Dmitry
4153278
RUS
2580
6
GM
Plat Vojtech
325740
CZE
2567
7
GM
Pruijssers Roeland
1013068
NED
2543
8
GM
Ernst Sipke
1004689
NED
2532
9
GM
Kislinsky Alexey
14108801
CZE
2513
10
GM
Anurag Mhamal
5024366
IND
2488
11
IM
Van Foreest Lucas
1039792
NED
2481
12
IM
Lubbe Nikolas
4694031
GER
2474
13
IM
Zelbel Patrick
24624322
GER
2456
14
IM
Kuipers Stefan
1018400
NED
2440
15
IM
Beerdsen Thomas
1030108
NED
2419
16
IM
Schoppen Casper
1046730
NED
2395
17
FM
Maatman Nick
1040391
NED
2367
18
FM
Warmerdam Max
1048104
NED
2356
19
WGM
Lubbe Melanie
4690745
GER
2345
20
IM
De Jong Migchiel
1002848
NED
2331
21
Rahul Srivatshav P
25059653
IND
2331
22
FM
Wacker Peter
4615751
GER
2323
23
FM
Abbas Daniel
423831
ENG
2319
24
FM
Wempe Joost
1005502
NED
2314
25
WCM
Sapale Saloni
5085527
IND
2308
26
Schippers Maurice
1004735
NED
2302
27
Kokje Joris
1051024
NED
2282
28
FM
Van Dael Siem
1049771
NED
2268
29
IM
Kathmale Sameer
5024498
IND
2264
30
FM
Pel Bonno
1004760
NED
2247
31
FM
Stoyanov Tsvetan
2917173
FID
2242
32
Van Meegen Ruud
1034995
NED
2235
33
FM
Beukema Jasper
1032984
BEL
2233
34
FM
Van Ketel Raoul
1004883
NED
2214
35
Guelsen Taylan
24603635
GER
2213
36
FM
Michalczak Thomas
4622634
GER
2194
37
Sparenberg Erik
1013262
NED
2188
38
Godbole Atharva
5059550
IND
2178
39
Wedda Dries
1053787
NED
2157
40
Dijkstra Arjan
1021389
NED
2153
41
De Boer Bas
1050729
NED
2136
42
Priyanka K
5082986
IND
2134
43
Weggen Jeroen
1027980
NED
2126
44
Dehn Marcus
4667093
GER
2120
45
Rigopoulos-Tsigkos Alexandros
4215109
GRE
2117
46
Pappelis Dimitrios
4215281
GRE
2114
47
Damen Jip
1039709
NED
2105
48
Elgersma Simon
1046101
NED
2100
49
Hilwerda Jonas
1046713
NED
2094
50
CM
Theulings Paul-Peter
1002899
NED
2089
51
Boer Alef
1007122
NED
2088
52
Taal Rieks
1043978
NED
2088
53
Bekedam Tyro
1043374
NED
2073
54
Nicolai Amir
1027158
NED
2059
55
Henseler Jorgen
1023233
NED
2051
56
Hommes Elmar
1017136
NED
2039
57
De Bock Thijs
237809
BEL
2019
58
Van Randtwijk Mick
1047248
NED
2011
59
Grutter Tim
1057472
NED
2008
60
Kalle Erwin
1045504
NED
1994
61
Van Foreest Machteld
1051563
NED
1989
62
Elgersma Onno
1053531
NED
1935
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressum