TALENT CUP 2017 - turnaj C Poslední aktualizace17.12.2017 17:46:10, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. | St.č. | | | Jméno | pohlaví | FED | RtgFIDE | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 | K | rtg+/- |
1 | 1 | | | Fizer Marek | | CZE | 1501 | Interchess z.s. | 7,5 | 49,5 | 52,5 | 42,50 | 40 | -24,4 |
2 | 2 | | | Pressler Tobias | | CZE | 1324 | Klub šachistů Říčany 1925 | 7,5 | 48,5 | 51 | 40,50 | 40 | 11,6 |
3 | 6 | | | Matůš Jakub | | CZE | 1153 | TJ Sokol Ústí z.s. | 7 | 48 | 51,5 | 36,75 | 40 | 55,6 |
4 | 7 | | WCM | Novomeská Karin | w | SVK | 1153 | SK Štefanov | 7 | 44 | 47,5 | 35,25 | 40 | 34,4 |
5 | 21 | | | Jaššo Matěj | | CZE | 1002 | Lokomotiva Krnov | 6,5 | 47 | 51 | 35,75 | 40 | 90,8 |
6 | 3 | | | Teplý Koutský David | | ESP | 1253 | Spain | 6,5 | 45,5 | 48,5 | 31,75 | 40 | -11,6 |
7 | 12 | | | Kubín Tomáš Daniel | | CZE | 1113 | Sokol Postoupky | 6,5 | 43,5 | 47,5 | 33,25 | 40 | 24 |
8 | 10 | | | Zádrapová Amálie | w | CZE | 1121 | Zbrojovka Vsetín | 6,5 | 41 | 45 | 32,00 | 40 | 6,8 |
9 | 18 | | | Wolak Maciej | | POL | 1011 | Krakowski Klub Szachistów | 6 | 49 | 51 | 29,50 | 40 | 90 |
10 | 14 | | | Síleš Jan | | CZE | 1041 | Klub šachistů Říčany 1925 | 6 | 46 | 51 | 31,00 | 40 | -34,8 |
11 | 4 | | | Matusík Ondřej | | CZE | 1239 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 45 | 47,5 | 29,00 | 40 | -48 |
12 | 15 | | | Buchtová Viktorie | w | CZE | 1033 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 41 | 44 | 25,50 | 40 | 9,2 |
13 | 30 | | | Šigut Ondřej | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 46 | 49,5 | 25,50 | | |
14 | 13 | | | Roček Lukáš | | CZE | 1099 | SK Slavia Orlová | 5,5 | 45 | 49,5 | 26,75 | 40 | -44 |
15 | 9 | | | Mrmusová Magdaléna | w | SVK | 1136 | TJ Slávia Caissa Čadca | 5,5 | 45 | 48 | 27,50 | 40 | 2,8 |
16 | 5 | | | Veverka Vladimír | | CZE | 1233 | ŠK Most | 5,5 | 43,5 | 47,5 | 27,75 | 40 | -24 |
17 | 22 | | | Gorej Vojtěch | | CZE | 0 | SK Děčín | 5,5 | 43,5 | 46 | 23,75 | | |
18 | 43 | | | Gřundil David | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 43 | 45,5 | 24,75 | | |
19 | 47 | | | Hobza Richard | | CZE | 0 | ŠK Zlín-Malenovice, z.s. | 5,5 | 39,5 | 43 | 22,75 | | |
20 | 11 | | | Juračák David | | CZE | 1118 | Interchess z.s. | 5,5 | 39 | 39,5 | 20,25 | 40 | -43,6 |
21 | 38 | | | Budinská Andrea | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 38,5 | 40,5 | 20,25 | | |
22 | 49 | | | Jezerský Vít | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 34,5 | 37 | 18,75 | | |
23 | 48 | | | Hrbková Johana | w | CZE | 0 | Šachy Štěpán | 5 | 43 | 46 | 22,50 | | |
24 | 27 | | | Mcevoy Thomas James | | CZE | 0 | Sokol Postoupky | 5 | 40,5 | 44,5 | 21,50 | | |
25 | 23 | | | Havel Tomáš | | CZE | 0 | ŠK Kuřim, z.s. | 5 | 40,5 | 44 | 22,00 | | |
26 | 19 | | | Ševčík Pavel | | CZE | 1004 | ŠK Kuřim, z.s. | 5 | 38 | 40,5 | 19,50 | 40 | -28,8 |
27 | 39 | | | Bulawa Adam | | CZE | 0 | SK Slavia Orlová | 5 | 36,5 | 38 | 16,00 | | |
28 | 29 | | | Zelenková Alice | w | CZE | 0 | Klub šachistů Říčany 1925 | 5 | 34 | 36,5 | 17,50 | | |
29 | 31 | | | Vaněk Jakub | | CZE | 0 | TJ Ostrava | 4,5 | 43 | 47 | 22,00 | | |
30 | 20 | | | Horková Tereza | w | CZE | 1004 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 41,5 | 45 | 18,75 | 40 | -2,8 |
31 | 8 | | | Stonawski Krystian | | CZE | 1148 | Slavoj Český Těšín | 4,5 | 41 | 44,5 | 19,75 | 40 | -61,2 |
32 | 26 | | | Létal Jonáš | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 40,5 | 43,5 | 18,75 | | |
33 | 60 | | | Stříž Tadeáš | | CZE | 0 | Lokomotiva Krnov | 4,5 | 39,5 | 43 | 20,75 | | |
34 | 16 | | | Roček Matyáš | | CZE | 1030 | SK Slavia Orlová | 4,5 | 39,5 | 42 | 17,75 | 40 | -27,6 |
35 | 46 | | | Hladký Mikuláš | | CZE | 0 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | 4,5 | 36,5 | 39 | 14,75 | | |
36 | 56 | | | Medek Martin | | CZE | 0 | ŠO Kunovice | 4,5 | 35 | 37,5 | 16,75 | | |
37 | 62 | | | Tichá Valérie | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 35 | 37 | 14,25 | | |
38 | 53 | | | Kubátová Ema | w | CZE | 0 | ŠK Kuřim, z.s. | 4,5 | 33,5 | 36,5 | 14,75 | | |
39 | 50 | | | Kotas Adam | | CZE | 0 | Slavoj Český Těšín | 4,5 | 28,5 | 31 | 14,25 | | |
40 | 54 | | | Lichnovský Jan | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 41,5 | 45,5 | 20,50 | | |
41 | 25 | | | Létal Hynek | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 39 | 40,5 | 13,50 | | |
42 | 66 | | | Šopek Filip | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 38,5 | 40,5 | 12,50 | | |
43 | 57 | | | Mičová Barbora | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 36 | 36,5 | 11,00 | | |
44 | 64 | | | Zapletal Matyáš | | CZE | 0 | ŠO Kunovice | 4 | 34,5 | 36,5 | 12,50 | | |
45 | 45 | | | Hladká Leontýna | w | CZE | 0 | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | 4 | 33,5 | 36 | 13,50 | | |
46 | 61 | | | Szkandera Matěj | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 29 | 31,5 | 11,00 | | |
47 | 17 | | | Kubiczek Petr | | CZE | 1018 | Šachová akademie Ostrava | 3,5 | 42 | 46,5 | 16,50 | 40 | 25,6 |
48 | 28 | | | Sekyra Vojtěch | | CZE | 0 | SK Slavia Orlová | 3,5 | 39 | 41,5 | 11,50 | | |
49 | 40 | | | Cooper Antonín | | CZE | 0 | nereg. | 3,5 | 36,5 | 39 | 11,25 | | |
50 | 55 | | | Matusík Petr | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 32,5 | 34,5 | 9,25 | | |
51 | 63 | | | Yeats Alfréd | | CZE | 0 | nereg. | 3,5 | 29,5 | 30 | 7,75 | | |
52 | 36 | | | Bartečková Valérie | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 28,5 | 31 | 9,25 | | |
53 | 41 | | | Friedlová Jana | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 28,5 | 30 | 7,75 | | |
54 | 32 | | | Osina Jaromír | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 41,5 | 44 | 12,50 | | |
55 | 65 | | | Čajka Richard | | CZE | 0 | nereg. | 3 | 35 | 37,5 | 10,50 | | |
56 | 24 | | | Böserle Martin | | CZE | 0 | Sokol Postoupky | 3 | 33,5 | 37 | 11,00 | | |
57 | 42 | | | Grešl Tadeáš | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 33,5 | 36 | 9,50 | | |
58 | 34 | | | Bartečková Denisa | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 33,5 | 34 | 4,50 | | |
59 | 67 | | | Žáček Štěpán | | CZE | 0 | Šachová akademie Ostrava | 3 | 30 | 30,5 | 6,00 | | |
60 | 35 | | | Bartečková Nikola | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 29,5 | 30 | 3,50 | | |
61 | 37 | | | Beer Robin | | CZE | 0 | Šachová akademie Ostrava | 2,5 | 33,5 | 35 | 7,75 | | |
62 | 52 | | | Kubátová Běta | w | CZE | 0 | ŠK Kuřim, z.s. | 2,5 | 33 | 35,5 | 6,75 | | |
63 | 51 | | | Kováč Vladimír | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 2,5 | 31,5 | 32 | 3,25 | | |
64 | 33 | | | Babinec Marek | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 2,5 | 30 | 32 | 7,00 | | |
65 | 58 | | | Ouzký Jindřich | | CZE | 0 | nereg. | 2 | 25 | 25,5 | 2,50 | | |
66 | 44 | | | Havlíková Barbora | | CZE | 0 | ŠK Zlín-Malenovice, z.s. | 1 | 24,5 | 26 | 1,50 | | |
67 | 59 | | | Siudová Veronika | | CZE | 0 | SK Slavia Orlová | 0 | 25 | 26 | 0,00 | | |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
|
|
|
|