Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

TALENT CUP 2017 - turnaj C

Poslední aktualizace17.12.2017 17:46:10, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménopohlavíFEDRtgFIDEKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
11
Fizer MarekCZE1501Interchess z.s.7,549,552,542,5040-24,4
22
Pressler TobiasCZE1324Klub šachistů Říčany 19257,548,551,040,504011,6
36
Matůš JakubCZE1153TJ Sokol Ústí z.s.7,048,051,536,754055,6
47
WCMNovomeská KarinwSVK1153SK Štefanov7,044,047,535,254034,4
521
Jaššo MatějCZE1002Lokomotiva Krnov6,547,051,035,754090,8
63
Teplý Koutský DavidESP1253Spain6,545,548,531,7540-11,6
712
Kubín Tomáš DanielCZE1113Sokol Postoupky6,543,547,533,254024,0
810
Zádrapová AmáliewCZE1121Zbrojovka Vsetín6,541,045,032,00406,8
918
Wolak MaciejPOL1011Krakowski Klub Szachistów6,049,051,029,504090,0
1014
Síleš JanCZE1041Klub šachistů Říčany 19256,046,051,031,0040-34,8
114
Matusík OndřejCZE1239Beskydská šachová škola z.s.6,045,047,529,0040-48,0
1215
Buchtová ViktoriewCZE1033Beskydská šachová škola z.s.6,041,044,025,50409,2
1330
Šigut OndřejCZE0Beskydská šachová škola z.s.5,546,049,525,50
1413
Roček LukášCZE1099SK Slavia Orlová5,545,049,526,7540-44,0
159
Mrmusová MagdalénawSVK1136TJ Slávia Caissa Čadca5,545,048,027,50402,8
165
Veverka VladimírCZE1233ŠK Most5,543,547,527,7540-24,0
1722
Gorej VojtěchCZE0SK Děčín5,543,546,023,75
1843
Gřundil DavidCZE0Beskydská šachová škola z.s.5,543,045,524,75
1947
Hobza RichardCZE0ŠK Zlín-Malenovice, z.s.5,539,543,022,75
2011
Juračák DavidCZE1118Interchess z.s.5,539,039,520,2540-43,6
2138
Budinská AndreawCZE0Beskydská šachová škola z.s.5,538,540,520,25
2249
Jezerský VítCZE0Beskydská šachová škola z.s.5,534,537,018,75
2348
Hrbková JohanawCZE0Šachy Štěpán5,043,046,022,50
2427
Mcevoy Thomas JamesCZE0Sokol Postoupky5,040,544,521,50
2523
Havel TomášCZE0ŠK Kuřim, z.s.5,040,544,022,00
2619
Ševčík PavelCZE1004ŠK Kuřim, z.s.5,038,040,519,5040-28,8
2739
Bulawa AdamCZE0SK Slavia Orlová5,036,538,016,00
2829
Zelenková AlicewCZE0Klub šachistů Říčany 19255,034,036,517,50
2931
Vaněk JakubCZE0TJ Ostrava4,543,047,022,00
3020
Horková TerezawCZE1004Beskydská šachová škola z.s.4,541,545,018,7540-2,8
318
Stonawski KrystianCZE1148Slavoj Český Těšín4,541,044,519,7540-61,2
3226
Létal JonášCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,540,543,518,75
3360
Stříž TadeášCZE0Lokomotiva Krnov4,539,543,020,75
3416
Roček MatyášCZE1030SK Slavia Orlová4,539,542,017,7540-27,6
3546
Hladký MikulášCZE0ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,536,539,014,75
3656
Medek MartinCZE0ŠO Kunovice4,535,037,516,75
3762
Tichá ValériewCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,535,037,014,25
3853
Kubátová EmawCZE0ŠK Kuřim, z.s.4,533,536,514,75
3950
Kotas AdamCZE0Slavoj Český Těšín4,528,531,014,25
4054
Lichnovský JanCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,041,545,520,50
4125
Létal HynekCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,039,040,513,50
4266
Šopek FilipCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,038,540,512,50
4357
Mičová BarboraCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,036,036,511,00
4464
Zapletal MatyášCZE0ŠO Kunovice4,034,536,512,50
4545
Hladká LeontýnawCZE0ŠK Lokomotiva Brno, z.s.4,033,536,013,50
4661
Szkandera MatějCZE0Beskydská šachová škola z.s.4,029,031,511,00
4717
Kubiczek PetrCZE1018Šachová akademie Ostrava3,542,046,516,504025,6
4828
Sekyra VojtěchCZE0SK Slavia Orlová3,539,041,511,50
4940
Cooper AntonínCZE0nereg.3,536,539,011,25
5055
Matusík PetrCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,532,534,59,25
5163
Yeats AlfrédCZE0nereg.3,529,530,07,75
5236
Bartečková ValériewCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,528,531,09,25
5341
Friedlová JanawCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,528,530,07,75
5432
Osina JaromírCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,041,544,012,50
5565
Čajka RichardCZE0nereg.3,035,037,510,50
5624
Böserle MartinCZE0Sokol Postoupky3,033,537,011,00
5742
Grešl TadeášCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,033,536,09,50
5834
Bartečková DenisawCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,033,534,04,50
5967
Žáček ŠtěpánCZE0Šachová akademie Ostrava3,030,030,56,00
6035
Bartečková NikolawCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,029,530,03,50
6137
Beer RobinCZE0Šachová akademie Ostrava2,533,535,07,75
6252
Kubátová BětawCZE0ŠK Kuřim, z.s.2,533,035,56,75
6351
Kováč VladimírCZE0Beskydská šachová škola z.s.2,531,532,03,25
6433
Babinec MarekCZE0Beskydská šachová škola z.s.2,530,032,07,00
6558
Ouzký JindřichCZE0nereg.2,025,025,52,50
6644
Havlíková BarboraCZE0ŠK Zlín-Malenovice, z.s.1,024,526,01,50
6759
Siudová VeronikaCZE0SK Slavia Orlová0,025,026,00,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Advertisement