Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:43:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Riga sports veterans club tournament 2017
Τελευταία ενημέρωση10.12.2017 14:31:01, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Riga Chess federation
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
φύλο
Τυπ.
Σύλλογος
1
NM
Katishonok Nikolaj
11600225
LAT
2234
S60
Riga
2
NM
Smorodinskis Igors
11602015
LAT
2210
S50
Riga
3
FM
Levchenkov Vitaly
11600411
LAT
2149
S60
Riga
4
MK
Skuja Aivars
11600977
LAT
2068
S70
Salcgriva
5
NM
Visockis Janis
11600870
LAT
2059
S70
Riga
6
MK
Nevickis Nikolajs
11600829
LAT
1942
S80
Riga
7
MK
Alipovs Anatoljs
11602392
LAT
1930
S50
Riga
8
MK
Nevickis Arturs
11600853
LAT
1887
S80
Riga
9
MK
Nemkovs Vjaceslavs
11602180
LAT
1841
S70
Jelgava
10
I
Stavickis Isaks
11604743
LAT
1840
S70
Riga
11
MK
Machevskis Edmunds
11604441
LAT
1781
S70
Riga
12
I
Kenins Bruno
11606738
LAT
1766
S50
Riga
13
I
Roze Janis
11601051
LAT
1766
S60
Riga
14
I
Petrovs Aleksandrs
11601892
LAT
1765
S70
Riga
15
I
Jakobsons Andris
11613300
LAT
1742
S60
Riga
16
MK
Meiers Gundars
11605820
LAT
1717
S60
Liepaja
17
I
Visnevskis Valdis
11608161
LAT
1707
S60
Kekava
18
I
Fridmanis Josifs
11606053
LAT
1702
S70
Riga
19
Kalinins Andrejs
11620021
LAT
1682
S50
Riga
20
MK
Lapkis Mihails
11620110
LAT
1678
S60
Riga
21
I
Bockarjovs Vasilijs
11608722
LAT
1675
S70
Riga
22
I
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1672
w
S50
Daugavpils
23
I
Stivrins Eriks
11606428
LAT
1666
S70
Salaspils
24
I
Lebedevs Jevgenijs
11604085
LAT
1659
S70
Riga
25
MK
Osobskaja Zinaida
11610867
LAT
1649
w
S60
Riga
26
MK
Sudmale Galina
11603780
LAT
1634
w
S60
Liepaja
27
MK
Zalcmane Vija
11603445
LAT
1626
w
S70
Riga
28
I
Zvans Maris
11600667
LAT
1621
S60
Riga
29
I
Gruduls Imants
11605693
LAT
1606
S70
Liepaja
30
I
Stankevics Roberts
11610638
LAT
1606
S70
Olaine
31
I
Pomahs Ziedonis
11603194
LAT
1605
S70
Riga
32
I
Levcenkovs Anatolijs
11606339
LAT
1578
S70
Riga
33
I
Pcolkins Nikolajs
11601434
LAT
1556
S70
Riga
34
I
Kacs Jurijs
11606533
LAT
1540
S70
Riga
35
I
Hemmelis Viesturs
11605332
LAT
1535
S70
Valmiera
36
I
Birjukovs Anatolijs
11604638
LAT
1528
S70
Riga
37
I
Lacis Aleksandrs
11600497
LAT
1495
S80
Riga
38
MK
Lapins Janis
11609427
LAT
1485
S80
Riga
39
I
Susejs Voldemars
11613645
LAT
1457
S70
Riga
40
II
Golca Janika
11613360
LAT
1361
w
S60
Jelgava
41
I
Surzikova Vera
11602490
LAT
1275
w
S80
Jelgava
42
II
Mieze Natalja
11612320
LAT
1220
w
S60
Jelgava
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα