Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:59:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
SPEKTRUM CHESS 09-10 B 6. turnaj
Last update 13.03.2010 21:49:23, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Rusin Jergus
SVK
1421
Sk Sachova Skola Jana Cva
2
Ardamicova Alena
SVK
1410
Tj Mladost Zilina
3
Turcan Martin
SVK
1393
Sk Sachova Skola Jana Cva
4
Ballova Henrieta
SVK
1382
Sk Ruzomberok
5
Adamcik Juraj
SVK
1372
Sk Caissa Cadca
6
Gazik Jakub
SVK
1363
Liptovska Sachova Skola
7
Krivkova Adriana
SVK
1352
Tsc Martin
8
Durkovska Katarina
SVK
1328
Tj Mladost Zilina
9
Batory Marek
SVK
1255
Tsc Martin
10
Dubec Branislav
SVK
1234
Sk Rajec
11
Kalas Roman
SVK
1220
Sk Povazske Podhradie
12
Kralik Richard
SVK
1180
Sk Povazske Podhradie
13
Letrich Jakub
SVK
1180
Tsc Martin
14
Batoryova Miriam
SVK
1161
Tsc Martin
15
Kralik Erik
SVK
1091
Sk Povazske Podhradie
16
Paleckova Veronika
SVK
1091
Tj Mladost Zilina
17
Drozdikova Margareta
SVK
1089
Sk Ruzomberok
18
Lucan Peter
SVK
1060
Tj Mladost Zilina
19
Spano Jan
SVK
1032
Tsc Martin
20
Bango Dominik
SVK
1000
Sk Komplet Modranka
21
Bango Lukas
SVK
1000
Sk Komplet Modranka
22
Bielik Jakub
SVK
1000
Sk Povazske Podhradie
23
Bielik Patrik
SVK
1000
Sk Ruzomberok
24
Blasko Andrej
SVK
1000
Sk Ruzomberok
25
Bosini Sebastian
SVK
1000
Tsc Martin
26
Cabala Nathan
SVK
1000
Sk Prievidza
27
Gabris Peter
SVK
1000
SK Caissa Cadca
28
Gallschneider Viliam
SVK
1000
Sk Mladost Zilina
29
Hacek Daniel
SVK
1000
Sk Radostka
30
Herbstova Stefanie
SVK
1000
Sk Ruzomberok
31
Hofmanova Sarah
SVK
1000
Sk Komplet Modranka
32
Homola Miroslav
SVK
1000
Sk Turie
33
Kadas Daniel
SVK
1000
Sk Radostka
34
Kalas Gabriel
SVK
1000
SK Povazske Podhradie
35
Kamas Samuel
SVK
1000
Sk Sparta Povazska Bystri
36
Kolembus David
SVK
1000
Tj Mladost Zilina
37
Korencik Marian
SVK
1000
Sk Radostka
38
Kovac Julius
SVK
1000
Sk Turie
39
Kovac Ondrej
SVK
1000
Sk Turie
40
Leitmann Adam
SVK
1000
Sk Prievidza
41
Lukac Peter
SVK
1000
Sk Ruzomberok
42
Masar Dominik
SVK
1000
Sk Prievidza
43
Miskev Martin
SVK
1000
Lokomotiva Trnava
44
Nechaj Jan
SVK
1000
Sk Ruzomberok
45
Nechaj Simon
SVK
1000
Sk Ruzomberok
46
Ondro Dusan
SVK
1000
Sk Prievidza
47
Piovar Richard
SVK
1000
Tj Mladost Zilina
48
Privara Martin
SVK
1000
Sk Caissa Cadca
49
Sadiku Matus
SVK
1000
Mladost Zilina
50
Sahidi Samir
SVK
1000
SK Komplet Modranka
51
Sokolik Jakub
SVK
1000
SK Sparta Pov.Bystrica
52
Stano David
SVK
1000
SK Radostka
53
Stepanova Kristina
SVK
1000
Sk Sachova Skola Jana Cva
54
Sulgan Branislav
SVK
1000
Sk Caissa Cadca
55
Zahorak Martin
SVK
1000
Sk Komplet Modranka
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use