Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 02:47:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Spektrum Chess Čadca
Darrera actualització18.11.2017 15:42:06, Creador/Darrera càrrega: Slovak Chess Federation
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Šulgan Igor
14959895
SVK
1411
Tj Slavia Caissa Cadca
2
Devera Simon
14955474
SVK
1387
CVČ Žilina
3
Kostelanský Karol
14954680
SVK
1367
Sk Povazske Podhradie
4
Čarnecká Stella
14947757
SVK
1313
CVČ Žilina
5
Deverová Petra
14955539
SVK
1285
CVČ Žilina
6
Kapitulčin Jakub
14951690
SVK
1259
CVČ Žilina
7
Zbin Viktor
73603228
SVK
1256
CVČ Žilina
8
Čarnecký Viliam
14955598
SVK
1256
CVČ Žilina
9
Bulej Matej
14955679
SVK
1165
Tj Slavia Caissa Cadca
10
Matusík Ondřej
CZE
1149
BŠŠ Frýdek-Místek
11
Mrmusová Magdaléna
14955113
SVK
1136
Tj Slavia Caissa Cadca
12
Slivoň Stanislav
14951649
SVK
1124
Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
13
Obročníková Viktoria
73606170
SVK
1081
CVČ Žilina
14
Šimalčíková Sára
73611670
SVK
1029
Osk Renop Liptovska Tepla
15
Červeň Samuel
14955610
SVK
1270
Tj Slavia Caissa Cadca
16
Škulcová Adéla
CZE
1260
Sokol Mosty u Jablunkova
17
Hreus Šimon
73603180
SVK
1206
CVČ Žilina
18
Obročníková Barbora
14951584
SVK
1181
CVČ Žilina
19
Gabriš Roman
14951401
SVK
1167
Gymnazium Čadca
20
Faktor Samuel
73612537
SVK
1150
Sks Dubnica N/V
21
Kapitulčin Matej
14955504
SVK
1142
CVČ Žilina
22
Balusik Branislav
73620890
SVK
1136
RSA Povazske Podhradie
23
Sikora Jakub
CZE
1122
Sokol Mosty u Jablunkova
24
Malgotova Anna
14955563
SVK
1111
Tj Mladost Zilina
25
Kukučka Simon
14948451
SVK
1090
Sk Povazske Podhradie
26
Kukučka Jakub
14948443
SVK
1082
Sk Povazske Podhradie
27
Janíček Jakub
14958988
SVK
1059
CVČ Žilina
28
Jašurek Filip
14959798
SVK
1039
Tj Slavia Caissa Cadca
29
Majera Maroš
14955644
SVK
1018
Tj Slavia Caissa Cadca
30
Cisáriková Nina
SVK
1000
CVČ Turzovka
31
Czepczor Jan
CZE
1000
Sokol Mosty u jablunkova
32
Devera Matúš
14959224
SVK
1000
CVČ Žilina
33
Doruša Matúš
SVK
1000
CVČ Žilina
34
Doruša Šimon
SVK
1000
CVČ Žilina
35
Dzirbík Tomáš
14955482
SVK
1000
CVČ Žilina
36
Fujak Jakub
SVK
1000
CVČ Turzovka
37
Greguš Alexander
SVK
1000
CVČ Žilina
38
Gregušová Klára
SVK
1000
CVČ Turzovka
39
Hawliczek Michal
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
40
Hermann Marek
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
41
Konieczny Krištof
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
42
Kotula Matúš
SVK
1000
Gymnázium Čadca
43
Kozubík Štepán
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
44
Krajčí Hugo
73619965
SVK
1000
Cvc Vcielka Puchov
45
Kurek Petr
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
46
Kurek Štepán
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
47
Líška Richard
SVK
1000
CVČ Žilina
48
Majerová Ema
14955229
SVK
1000
Tj Slavia Caissa Cadca
49
Matusík Petr
CZE
1000
BŠŠ frýdek-Místek
50
Michalisková Viktória
SVK
1000
CVČ Turzovka
51
Miko Patrik
SVK
1000
ZŠsMŠ Čierne Vyšný koniec
52
Miková Miriam
SVK
1000
ZŠsMŠ Čierne Vyšný koniec
53
Molko Andrej
SVK
1000
CVČ Žilina
54
Molková Tereza
SVK
1000
CVČ Žilina
55
Mucha Šimon
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
56
Niedoba Radek
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
57
Paverová Barbora
SVK
1000
Turčianske Teplice
58
Pavlišinová Júlia
SVK
1000
CVČ Turzovka
59
Pitak Patrik
SVK
1000
CVČ Žilina
60
Pápol Adam
SVK
1000
CVČ Turzovka
61
Schober Tomáš
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
62
Slivka Martin
SVK
1000
TJ Slavia Caissa Cadca
63
Slivka Samuel
SVK
1000
TJ Slavia Caissa Čadca
64
Tašár Dominik
SVK
1000
CVČ Turzovka
65
Vrtena Daniel
SVK
1000
TJ Slavia Caissa Cadca
66
Wandelt Viliam Gabriel
SVK
1000
TJ Slavia Caissa Cadca
67
Zbojek Jakub
SVK
1000
CVČ Turzovka
68
Čerchlan Adam
SVK
1000
CVČ Turzovka
69
Červeňová Janka
SVK
1000
Tj Slavia Caissa Cadca
70
Čvapková Klára
SVK
1000
CVČ Turzovka
71
Ďurkáč Tomáš
SVK
1000
CVČ Turzovka
72
Ďurníková Terézia
SVK
1000
CVČ Turzovka
73
Škulec Martin
CZE
1000
Sokol Mosty u Jablunkova
74
Šupica Peter
SVK
1000
CVČ Turzovka
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió