Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Первенство г.Гродно по шахматам среди мальчиков до 12 лет. Son güncelleme19.11.2017 12:43:54, Oluşturan/Son Yükleme: BELARUS CHESS FEDERATION
Başlangıç Sıralaması
No. | | İsim | FIDE ID | FED | Rtg | Kulüp/Şehir |
1 | | Мельников Алексей | | BLR | 1800 | ШШ "Дабкус" |
2 | | Халалей Дмитрий | | BLR | 1800 | ШШ "ИгРоК" |
3 | | Шаров Филипп | | BLR | 1800 | ШШ "Дабкус" |
4 | | Буслович Герман | | BLR | 1600 | ШШ "ИгРоК" |
5 | | Дужик Константин | | BLR | 1600 | ШШ "Дабкус" |
6 | | Ефремов Алексей | | BLR | 1600 | УО "ГГОДТДМ", ШШ "Умный лис" |
7 | | Козлов Павел | | BLR | 1600 | ШШ "Мастер" |
8 | | Конюшевский Роман | | BLR | 1600 | УО "ГГОДТДМ" |
9 | | Самойлик Максим | | BLR | 1600 | ШШ "Дабкус" |
10 | | Сафончик Михаил | | BLR | 1600 | ШШ "Мастер" |
11 | | Суслов Александр | | BLR | 1600 | ШШ "Дабкус" |
12 | | Турманкулов Ренат | | BLR | 1600 | ШШ "Дабкус" |
13 | | Александров Артём | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
14 | | Баран Михаил | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
15 | | Болтуцкий Михаил | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
16 | | Борисевич Александр | | BLR | 1400 | ШШ "Мастер" |
17 | | Боярин Михаил | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
18 | | Варакса Никита | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
19 | | Вертинский Савелий | | BLR | 1400 | ШШ "Мастер" |
20 | | Дадахонов Давлат | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
21 | | Жлоба Артур | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
22 | | Игнатович Ян | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
23 | | Игнатович Ярослав | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
24 | | Климочкин Кирилл | | BLR | 1400 | ШШ "Ферзь" |
25 | | Кузнецов Максим | | BLR | 1400 | ШШ "Ферзь" |
26 | | Кулак Матвей | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
27 | | Курьянович Владимир | | BLR | 1400 | УО "ГГОДТДМ" |
28 | | Лянгнер Максим | | BLR | 1400 | ШШ "Мастер" |
29 | | Михайлюк Алексей | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
30 | | Овдиенко Илья | | BLR | 1400 | УО "ГГОДТДМ", ШШ "Умный лис" |
31 | | Онисько Глеб | | BLR | 1400 | ШШ "Мастер" |
32 | | Песецкий Эдгар | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
33 | | Самойло Александр | | BLR | 1400 | УО "ГГОДТДМ" |
34 | | Сенкевич Эрвин | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
35 | | Солоневич Платон | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
36 | | Стефанович Кирилл | | BLR | 1400 | ШШ "ИгРоК" |
37 | | Хотько Владислав | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
38 | | Цыбин Егор | | BLR | 1400 | УО "ГГОДТДМ" |
39 | | Шевколович Егор | | BLR | 1400 | СШ №31 |
40 | | Шкута Ярослав | | BLR | 1400 | ШШ "Дабкус" |
41 | | Шмойло Андрей | | BLR | 1400 | ШШ "Ферзь" |
42 | | Яцкевич Матвей | | BLR | 1400 | УО "ГГОДТДМ" |
43 | | Болондзь Ян | | BLR | 1200 | ШШ "Умный лис" |
44 | | Главацкий Артём | | BLR | 1200 | ШШ "Умный лис" |
45 | | Демьянович Михаил | | BLR | 1200 | ШШ "Мастер", ДТ "Прамень" |
46 | | Дубина Алексей | | BLR | 1200 | УО "ГГОДТДМ" |
47 | | Каратай Александр | | BLR | 1200 | УО "ГГОДТДМ" |
48 | | Клецко Егор | | BLR | 1200 | ШШ "Мастер" |
49 | | Куцевич Глеб | | BLR | 1200 | ШШ "Мастер" |
50 | | Лопанос Артём | | BLR | 1200 | ШШ "Мастер" |
51 | | Матюк Максим | | BLR | 1200 | УО "ГГОДТДМ" |
52 | | Махамет Михаил | | BLR | 1200 | ШШ "Мастер" |
53 | | Никонов Тимофей | | BLR | 1200 | УО "ГГОДТДМ" |
54 | | Пецевич Матвей | | BLR | 1200 | ШШ "Мастер" |
55 | | Баширов Александр | | BLR | 1000 | ШШ "Мастер" |
56 | | Кулицкий Вадим | | BLR | 1000 | ШШ "Мастер" |
57 | | Курило Никита | | BLR | 1000 | ШШ "Мастер" |
58 | | Макаров Кирилл | | BLR | 1000 | ШШ "Умный лис" |
59 | | Рушницкий Роман | | BLR | 1000 | ШШ "Мастер" |
|
|
|
|