Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:02:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Majstrovstvá Prešovského kraja ZŠ v zrýchlenom šachu 2017/2018 - žiaci
Posledná aktualizácia 28.11.2017 15:54:52, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
Elo
Typ
Klub
1
Verbovsky Michal
1707
SB
CZŠ Sabinov
2
Jencopala Alexander
1693
BJ
ZŠ B. Krpelca Bardejov
3
Ferencak Jakub
1648
PP
Gymnázium Kukučínova Poprad
4
Rybka Simon
1525
PP
ZŠ Francisciho Poprad
5
Lopata Daniel
1517
HE
ZŠ Dargovských hrdinov
6
Steiniger Florian
1495
PO
European English School
7
Vargosko Juraj
1426
PO
ZŠ Májové námestie Prešov
8
Chovanec Adrian
1422
SL
ZŠ s MŠ Plaveč
9
Rybovic Nikolas
1420
SL
ZŠ s MŠ Plavnica
10
Tokarcik Patrik
1401
BJ
ZŠ B. Krpelca Bardejov
11
Krupka Milos
1386
HE
Cirkevná spojená škola Humenné
12
Elias David
1381
SB
CZŠ Ražňany
13
Kuzma Samuel
1377
HE
ZŠ Dargovských hrdinov HE
14
Cuker Oliver
1353
SB
ZŠ 17. novembra Sabinov
15
Gulas Gabriel
1313
SB
ZŠ Komenského Sabinov
16
Bucko Samuel
1302
HE
ZŠ Hrnciarska
17
Tokarcik Jan
1276
BJ
ZŠ B. Krpelca Bardejov
18
Mojcak Kamil
1274
PO
SZŠ DSA Mukačevská Prešov
19
Valko Michal
1194
SV
CZŠ Belá nad Cirochou
20
Demcak Matej
1152
VT
CZŠ Vranov n/T.
21
Copik Andrej
1105
SV
CZŠ Belá nad Cirochou
22
Strela Stefan
1076
KK
Spojená škola Lendak
23
Angelovic Adrian
1000
BJ
ZŠ Raslavice
24
Bil Jakub
1000
SP
Zs Mlynska Stropkov
25
Dano Marko
1000
SK
Czs Sv Juraja Svidnik
26
Kysela Jakub
1000
SL
ZŠ s MŠ Plavnica
27
Lišivka Patrik
1000
SK
Czs Sv Juraja Svidnik
28
Mikitka Nikolas
1000
SK
Czs Sv Juraja Svidnik
29
Perát Marcel
1000
SP
Czs Sv. Petra A Pavla Stropkov
30
Petík Tomáš
1000
VT
ZŚ Sídl. Juh Vranov n. T.
31
Ropovik Jergus
1000
VT
ZŠ Sídl. II Vranov n. T
32
Sichula Peter
1000
PO
Zs Sibirska Presov
33
Sitar Norbert
1000
SP
Zs S Ms Havaj
34
Surmaj Jakub
1000
SV
Zs Studentska Snina
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Tiráž