Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 15:18:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
33. Int. Dreikönig-Turnier in Bregenz zugleich Vbg. Schnellschach-Einzelmeisterschaft
Τελευταία ενημέρωση06.01.2018 18:03:24, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Helene Mira
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
φύλο
Τυπ.
Σύλλογος
1
GM
Gurevich Vladimir
14100207
UKR
2470
S50
Sv 1920 Hofheim
2
IM
Dobosz Henryk
1100114
POL
2398
S60
Bregenz
3
FM
Knoedler Dieter Dr.
4606531
GER
2342
S50
Markdorf
4
FM
Matt Fabian
1623303
AUT
2268
Wolfurt
5
Heymann Samuel
4645707
GER
2237
Sc Pfullendorf
6
IM
Kelecevic Nedeljko
14400537
SUI
2222
S65
Winterthur Sg
7
NM
Bezler Rainer Mag.
1606360
AUT
2208
Lustenau
8
Quintero Ortega Carlos
6100554
NCA
2205
Feldkirch
9
NM
Mittelberger Peter Dr.
1602942
AUT
2200
S50
Lochau
10
Janko Ladislav
14901684
SVK
2183
S50
Feldkirch
11
Jovanovic Sladjan
1313860
SUI
2162
Gligoric Zürich
12
Wallis Anton
1613260
AUT
2142
Götzis
13
Wagner Leopold Franziskus
1641581
GER
2140
U12
Wolfurt
14
Hoersch Heiner
4662822
GER
2136
S50
TSV Langenau
15
Cepo Toni
4675916
GER
2134
Hörbranz
16
Pleyer Felix
4635027
GER
2128
S50
Sc Kempten 1878
17
Weidel Albrecht
4662873
GER
2122
S50
Hörbranz
18
Lachmayer Manfred
4673530
GER
2106
S65
Tsv Langenau
19
Jurisic Zlatko
4662830
GER
2100
Lochau
20
Laske Erich
1605828
AUT
2098
S50
Götzis
21
Hanisch Sebastian
24668150
GER
2095
Sc Kempten 1878
22
Puehringer Johann
1648942
AUT
2089
S50
Götzis
23
Zeiler Klaus
1316044
GER
2085
S50
Sc Pfullendorf
24
Barthelmann Benno
4636554
GER
2083
S50
Bregenz
25
Proyer Enno
1623826
AUT
2077
U20
Dornbirn
26
Mayer Roland
16243250
GER
2076
S65
Sc Pfullendorf
27
MK
Kranz Armin
1605801
AUT
2051
S50
Götzis
28
Riener Wolfram
1613227
AUT
2051
S50
Feldkirch
29
Bahl Felix
1626884
AUT
2035
U20
Wolfurt
30
Eiler Gebhard
1604260
AUT
2016
S60
Lochau
31
Walter Gerhard
1602071
AUT
2016
SC Rheintal
32
Schneider Bruno
4635035
GER
1996
S60
Tsv Langenau
33
Oestreicher Hans-Ulrich
24672955
GER
1978
S50
Sk Markdorf
34
Guefen Daniel
1270743
GER
1966
Feldkirch
35
Wyss Peter A.
1310267
SUI
1962
S60
Chur Sk
36
Karrer Hans
1317008
SUI
1960
S60
Wil Sprengschach
37
Meier Lukas
1329693
SUI
1960
U16
Wil Sprengschach
38
Ladner Peter
1619780
AUT
1950
Lochau
39
Hehle Bernhard
1623800
AUT
1937
Hörbranz
40
Budic Omer
1637797
AUT
1934
Rankweil
41
Kuhn Michael
1637584
AUT
1927
U20
Rankweil
42
Savic Robert Dr.
1271495
SRB
1924
Sk Markdorf
43
Lenninger Ralf
1621025
AUT
1918
S50
Lochau
44
Brunold Thomas
1306944
SUI
1910
S50
Chur Sk
45
Butzerin Jürg
1310046
SUI
1905
S50
Arosa
46
Fuerst Martin
1324659
SUI
1894
Zürich
47
Leitgeber Mario
1648926
AUT
1881
Sonnenberg
48
Schmieder Herbert
16238176
GER
1877
S65
Sc Pfullendorf
49
Koelbl Wolfgang
24633275
GER
1873
S50
Sk Klosterlechfeld
50
Koch Helmuth Dr.
1619853
AUT
1865
S65
Bregenz
51
Martin Rudolf
12975850
GER
1858
S65
SC Kempten
52
Kolas Matija
24679526
GER
1857
S65
Sk Markdorf
53
Hasovic Rasim
14403900
BIH
1851
S65
Hörbranz
54
Gerold Alexander
1637568
AUT
1843
U20
Rankweil
55
Wulf Juergen Dr.
12916510
GER
1841
S65
56
Butzerin Martin
1333453
SUI
1839
S50
Arosa
57
Osmanovic Zehrudin
14404540
BIH
1838
S50
Nenzing
58
Roth Heinz Georg
4625285
GER
1823
S65
Sc Lindau
59
Mauthner Martin DI
1630750
AUT
1822
S50
Bregenz
60
Nesimovic Kemal
1627961
AUT
1815
S50
Wolfurt
61
Kohler Werner
1339346
SUI
1808
S65
Wil Sc
62
Muzaferovic Ibrahim
1623311
AUT
1807
S50
Nenzing
63
Budic Mustafa
1619306
AUT
1804
S50
Rankweil
64
Velaula Drasko
1620339
AUT
1803
S50
65
Graf Felix Dr.
1602314
AUT
1791
S50
Feldkirch
66
Feistauer Dirk
GER
1787
Sc Weiler Im Allgäu E. V.
67
Cicilano Michele
1325876
SUI
1764
Wil Sprengschach
68
Stadelmann Markus
1604848
AUT
1764
S50
Bregenz
69
Flir Emilio
1652559
AUT
1763
U16
Sonnenberg
70
Dadic Ramiz
1652907
AUT
1759
S50
Bregenz
71
Hundertpfund Erich
1660810
AUT
1754
S50
Frastanz
72
Hoersch Florian
24684686
GER
1719
TSV Langenau
73
Ebner Hermann Dr.
GER
1714
S65
Sk Markdorf
74
Schörghuber Barbara
24634140
GER
1713
w
S65
Bregenz
75
Schmitt Wolfgang Max
24642401
GER
1687
S50
Bregenz
76
Baumann Willi
1626094
AUT
1676
S65
Hörbranz
77
Weissenhofer Jonas
12000183
LIE
1666
U12
Triesen Sc
78
Harbas Asim
1630695
BIH
1658
S60
Bregenz
79
Berteit Peter
24664880
GER
1646
S65
Sc Weiler Im Allgäu E. V.
80
Garlant Carlo
1330543
SUI
1642
S50
Flawil
81
Kienböck Benjamin
1649353
AUT
1640
U12
Hohenems
82
Rünz Wilfried
GER
1633
S50
Sk Leutkirch
83
Omert Oliver
GER
1626
U18
Sc Lindau
84
Hofer Maximilian
1625560
AUT
1622
U18
Feldkirch
85
Staresina Mirko
1270126
GER
1620
S65
Sc Weiler Im Allgäu E. V.
86
Kriegler Anton
LIE
1581
S60
SC Triesen
87
Weh Ludwig Dr.
1652532
AUT
1579
S65
Bregenz
88
Steinlechner Josef
1647369
AUT
1578
S50
Frastanz
89
Seebacher Stefan Dr.
1660861
AUT
1559
S50
Sonnenberg
90
Halwachs Juliane
1638149
AUT
1544
w
U18
Rankweil
91
Freier Bernd
16247060
GER
1521
S50
Sk Leutkirch
92
Folusewytsch Siegfried
16242440
GER
1518
S50
Tsv Langenau
93
Hofer Martin
1664395
AUT
1517
S50
Feldkirch
94
Walch Sebastian
AUT
1516
Rankweil
95
Weissenberger Julius
16244826
GER
1513
U10
Sc Lindau
96
Ludescher Gerhard
1664409
AUT
1509
S60
Rankweil
97
Wagner Maximilian
12971570
GER
1431
U14
Wolfurt
98
Sandholzer Gebhard
1659545
AUT
1416
S50
Götzis
99
Walch Fabian
AUT
1375
U16
Rankweil
100
Dadic Hadis
AUT
1371
U14
Bregenz
101
Guba Viktor
1662279
AUT
1337
U08
Dornbirn
102
Knestel Thomas
AUT
1337
S50
Feldkirch
103
Zeichen Alfred Dr.
AUT
1332
S65
Bregenz
104
Hanser Bernd
GER
1316
S65
Sk Leutkirch
105
Oberhofer Helga
AUT
1313
w
S50
Wolfurt
106
Steger Valentin
1648195
AUT
1287
U16
Bregenz
107
Wohlgenannt Nicolas
AUT
1198
U10
Hohenems
108
Scheible Heidi
AUT
1196
w
Lochau
109
Wagner Xaver
1662295
AUT
1173
U08
Wolfurt
110
Zidon Nicola
GER
1150
U14
Svg Konstanz
111
Eisele Elmar
1660802
AUT
1140
S50
Frastanz
112
Collier Donall
16239423
IRL
1077
Sk Markdorf
113
Wind Manoel
GER
913
U14
Sc Lindau
114
Wagner Francesca Eleonora
1664921
AUT
899
w
U08
Wolfurt
115
Bösch Erich
AUT
0
vereinslos
116
Kabelka Franz Mag.
AUT
0
S60
Feldkirch
117
Kaiser-Weber Elfi
AUT
0
w
S65
Bregenz
118
Miller-Wind Günther
GER
0
S50
Sc Lindau
119
Moik Matthias
AUT
0
vereinslos
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα