Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:


προβολή στοιχείων τουρνουά
 

FINAL DEL CAMPEONATO ARGENTINO AMATEUR SUB 2300 - 2017 $ 15000.- en premios + Pasaje Áereo Panamericano 2018

Τελευταία ενημέρωση16.11.2017 12:28:38, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: aapcajedrez

Επισκόπηση παικτών μιας ομοσπονδίας

Α/ΑΌνομαΈλοΣύλλογοςΌνομα
1FMPerez Pietronave Carlos2225FEMEDASub 2300
2Robledo Cristian2216FED. SALTEÑASub 2300
3Jimenez Joaquin2209CIRC. POSADASSub 2300
4Seia Diego2200AAPCSub 2300
5Grosso Juan2182AAPCSub 2300
6Villar Gustavo2178FMASub 2300
7Garnier Rene2155FED. SALTEÑASub 2300
8Estanguet Franco2153AAPCSub 2300
9Raviolo Ignacio2139FED. RAFAELINASub 2300
10Beroiz Julian2135ARASub 2300
11Zamudio Jose2109FASGBASub 2300
12Alvarez Leandro2092ARASub 2300
13Sotelo Noe2091CIRC. DE AJ. DE ESCOBARSub 2300
14Lujan Nelson2088FEMEDASub 2300
15Harper Horacio2085SARMIENTO JUNINSub 2300
16Biancosino Rafael2076FAOGBASub 2300
17Diaz Diego2075FASGBASub 2300
18CMSuarez Mauricio Josue2070CABALLO BLANCOSub 2300
19Perez Daniel2066JAQUE AL REY CORR.Sub 2300
20Nunez Jorge2063FED. SALTEÑASub 2300
21Salvatti Diego2057FASGBASub 2300
22Maggiori Luciano2055SARMIENTO JUNINSub 2300
23Romanelli Gabriel2052FEMEDASub 2300
24Torres Fernando2047DOS TORRES MONTEROSSub 2300
25FMGimenez Aguirre Alejo Ismael2041FMASub 2300
26Das Neves Ariel2035FASGBASub 2300
27Acosta Raul2032FEDASub 2300
28Alves Fernandes Pablo2030FASGBASub 2300
29Farias Guillermo2022FASGBASub 2300
30Marson Juan Miguel2021AAPCSub 2300
31Alfaro Hector Luis2014ANDASub 2300
32Rodriguez Luis Jose Lucio2014CABALLO BLANCOSub 2300
33Herrera Fernando1992CABALLO BLANCOSub 2300
34Herrmann Roman1978BIBL FRANKLIN SJSub 2300
35Sanchez Jose Luis1967AAPCSub 2300
36Lo Presti Roberto1961FASGBASub 2300
37CMSantillan Leandro1947REY BLANCO JUJUYSub 2300
38Mizzau Pablo1935ARASub 2300
39Pierucci Fabian1887FEMEDASub 2300
40Aguilar Samper Valentin1860FASLLPSub 2300
41Gualpa Carlos1774FASGBASub 2300
1Carcamo Matias1997FAOGBASub 2000
2Rodriguez Lezcano Matias1995SARMIENTO DE JUNINSub 2000
3Toranzo Sebastian1992FASGBASub 2000
4Salvatierra Matias1991ARASub 2000
5Herrera Pablo Francisco1990DOS TORRES MONTEROSSub 2000
6Pacho Jano1980SARMIENTO DE JUNINSub 2000
7Rojas Matias1980SARMIENTO DE JUNINSub 2000
8Zaidman Gaston1978CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
9Lugones Lautaro1971CLUB EL CIRCULO (S.R.)Sub 2000
10Sanchez Jose Luis1967Sub 2000
11Dominguez Diego1964ANDASub 2000
12Cuva Daniel Alejandro1963DOS TORRES MONTEROSSub 2000
13Medina Ricardo1959DOS TORRES MONTEROSSub 2000
14Avila Pablo1958CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
15Dubrovich Igor1951FEMEDASub 2000
16Zanovello Ferruccio1949SARMIENTO DE JUNINSub 2000
17Richard Patrick Jorge1941AAPCSub 2000
18Zaidman Ivan1940CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
19AGMDi Pasquale Luciano1938AJEDREZ MARTELLISub 2000
20Pesuto Nicolas1931FEDASub 2000
21Naselli Alejandro1929AAPCSub 2000
22Alvarez Enzo1925FASGBASub 2000
23Azcona Juan1922AAPCSub 2000
24Penaloza Franco1916REY BLANCO JUJUYSub 2000
25Ibarra Juan Martin1915ARASub 2000
26Vergara Ramon Antonio1905CIRC. LA BANDASub 2000
27Agnello Silvana1899FECHASub 2000
28Varela Malco Sayin1890AAPCSub 2000
29Molina Carlos1887UEC CNEL. PRINGLESSub 2000
30Salvador Daniel1886CIRC. AJ. POSADASSub 2000
31Plazaola Sebastian1879FASGBASub 2000
32Castillo Eduardo1878REY BLANCO JUJUYSub 2000
33Giordanino Leonardo1873AAPCSub 2000
34Numata Sebastian1872CIRC. AJ. POSADASSub 2000
35Garcia Ciuffani Mirco1864AJEDREZ BERISSOSub 2000
36Vazquez Sebastian1863FED. SANTAFESINASub 2000
37Chan Daniel1860FEMEDASub 2000
38Cano Moises1856REY BLANCO JUJUYSub 2000
39Lingiardi Oscar1854PEON PASADO FORMOSASub 2000
40AIMBesso Javier Alejandro1844FASLLPSub 2000
41Nunez Benjamin1843DOS TORRES MONTEROSSub 2000
42Campanini Hugo Ricardo1838ANDASub 2000
43Guzman Ezequiel1838AJEDREZ BERISSOSub 2000
44Ruiz Pablo1833ASOC. ÁRABE GRAL. PICOSub 2000
45Luzi Fernando1825BIBL. FRANKLIN SAN JUANSub 2000
46Pavignano Mauricio1819AAPCSub 2000
47Vergara Agustin1819SARMIENTO DE JUNINSub 2000
48AIMPires Carlos1818FEMEDASub 2000
49Asad Jonathan1816FAOGBASub 2000
50Santagada Hector Ricardo1814CADASub 2000
51Barreira Vesco Ulises1806FEDASub 2000
52Gomez Leandro Martin1805CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
53Kiessling Christopher1800AAPCSub 2000
54Macias Carlos Guillermo1799REY BLANCO JUJUYSub 2000
55Decoppet Nestor1796ARASub 2000
56Posse Varela Espartaco1795FED. SALTEÑASub 2000
57Casares Luis1794FMASub 2000
58Damiano Martin1794SARMIENTO DE JUNINSub 2000
59Matcovich Pablo1792AAPCSub 2000
60Feito Mario1787AAPCSub 2000
61AIMAraoz Claudio Alberto1786FASGBASub 2000
62Scagliarini Mauro1786FASGBASub 2000
63Rada Fernando Daniel1779REY BLANCO JUJUYSub 2000
64Alzua Aldo1778ANDASub 2000
65Palmieri Daniel1777AAPCSub 2000
66Nagel Gaston1774FED. RAFAELINASub 2000
67Prado Ignacio1773CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
68Moreira Fabrizio Roberto Benjam1770FED. SALTEÑASub 2000
69Cuellar Gustavo Alberto1768DOS TORRES MONTEROSSub 2000
70Rautenberg Raul1768CIRC. STA. ROSASub 2000
71Dib Nadir1767FED. SANTAFESINASub 2000
72Giacame Juan Manuel1767FMASub 2000
73Juarez Facundo Andres1766CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
74Laorden Gustavo1760FED. RAFAELINASub 2000
75Jesse Jose1754ARASub 2000
76Villafane Jorge Segundo1752FED. RIOJANA DE AJEDREZSub 2000
77Chiappero Raul1747REY BLANCO JUJUYSub 2000
78Muniz Roberto Anibal1743CIRC. AJ. LA PLATASub 2000
79Vallejo Miguel Antonio1743DOS TORRES MONTEROSSub 2000
80Caldelas Marcos1741AAPCSub 2000
81Tohme Jose Luis1736FMASub 2000
82Moreira Angel Roberto1731FED. SALTEÑASub 2000
83Rubattino Jorge1729FEDASub 2000
84Leiva Carlos Alberto1727CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
85Chavero Pablo1726FMASub 2000
86Lesnaberes Dario1726AAPCSub 2000
87Domingo Julio Alfredo1720REY BLANCO JUJUYSub 2000
88Zilli Lauriano1720ARASub 2000
89Cagliero Hugo1715AAPCSub 2000
90Volpe Leonel1713FASGBASub 2000
91Hoeschele Hermann1686FASGBASub 2000
92Bianchi David1684FAOGBASub 2000
93Acosta Lautaro Gaston1682CABALLO BLANCO TERMASSub 2000
94Acosta Carlos Humberto1670FEDASub 2000
95Ferrero Agustin1670BIBL. FRANKLIN SAN JUANSub 2000
96Adorno Juan Pablo1651REY BLANCO JUJUYSub 2000
97Odasso Gianluca1644FED. SANTAFESINASub 2000
98Borda Marcelo1642REY BLANCO JUJUYSub 2000
99Yujnovsky German1604FEDASub 2000
100Verdun Juan0CADASub 2000
1Grosso Rinaldo1691AAPCSub 1700
2Abdala Adolfo1684FED. DE AJEDREZ DE OLAVARRIASub 1700
3Barloa Enzo1683FASLLPSub 1700
4Rios Emiliano1681FED. SANTAFESINASub 1700
5Perez Raffo Martin Nicolas1677FEDASub 1700
6Yanez Victor Jesus1676REY BLANCO JUJUYSub 1700
7Toffoletti Diego1672FEMEDASub 1700
8AFMPugliese Emiliano1665BIBL. FRANKLIN SAN JUANSub 1700
9Battaglia Horacio Alfredo1658FED. DE AJEDREZ DE OLAVARRIASub 1700
10Fernandez Leandro Daniel1652ASOC. RIOGALLEGUENSESub 1700
11Carmona Esteban1648DOS TORRES MONTEROSSub 1700
12Veron Walter1644CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
13Casanas Juan Pablo1640AAPCSub 1700
14Corso Manuel1636REY BLANCO JUJUYSub 1700
15Santillan Julian1636CIRC. AJ. RIO GRANDESub 1700
16Carrizo Victor1634CLUB SARMIENTO DE JUNINSub 1700
17Figueroa Jorge1630AAPCSub 1700
18Pereira Hector1629FASGBASub 1700
19Melian Cristian1626FED. CATAMARQUEÑASub 1700
20Lugo Ezequiel1615FAOGBASub 1700
21Shon Mariano1612ANDASub 1700
22Badde Pablo1611FASLLPSub 1700
23Tesio Uriel1609AAPCSub 1700
24Grospietro Patricio1606AAPCSub 1700
25Cabrera Juan Miguel1603AAPCSub 1700
26Girona Martin1598FEMEDASub 1700
27Marin Victor1598PEON PASADO FORMOSASub 1700
28Arnoletto Stefano1593AAPCSub 1700
29Rotte Gerardo1591FASLLPSub 1700
30Arreguez Facundo1583FED. CATAMARQUEÑA DE AJEDREZSub 1700
31Schwerdt Julian1581UEC CNEL PRINGLESSub 1700
32Conti Claudio1578CLUB SARMIENTO JUNINSub 1700
33Erazo Vicente Alejandro1576CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
34Perez Miguel1570AAPCSub 1700
35Rivas Ramon1570FEMEDASub 1700
36Cejas Gabriel1563CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
37Lucero Abdala Juan Carlos1557FED. SANTAFESINASub 1700
38San Sebastian Sosa Fernando1553FAPCSub 1700
39Vivas Lionel1548FED. SANTAFESINASub 1700
40Blanco Hugo1547CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
41Desanzo Juan Carlos1543CADASub 1700
42Fernandez Antonio.1532CLUB EL CIRCULO (SR)Sub 1700
43Gutierrez Reich Francisco1527AAPCSub 1700
44Ocampo Alexis1527FED. CATAMARQUEÑASub 1700
45Costa Jorge1518AAPCSub 1700
46Rodriguez Nicolas1516BIBL. FRANKLIN SAN JUANSub 1700
47Nardi Hector1514FED. SANTAFESINASub 1700
48Santos Diego1512CLUB SARMIENTO JUNINSub 1700
49Alzugaray Julian1508FED. SANTAFESINASub 1700
50Rebele Santos1503ARASub 1700
51Reburdo Rodrigo Hernan1499AAPCSub 1700
52Machicado Francisco1498REY BLANCO JUJUYSub 1700
53Lopez Sebastian Dario1494FED. SALTEÑASub 1700
54Caglia Gaston1474FED. SANTAFESINASub 1700
55Acosta David1458CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
56Chiappero Julio Alfredo1458REY BLANCO JUJUYSub 1700
57Suarez Jose Maria1444CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
58Herrera Abigail Alejandra1427REY BLANCO JUJUYSub 1700
59Frances Carlos1418AAPCSub 1700
60Ruiz Adolfo1416FECHASub 1700
61Schaller Flavio1402FEDASub 1700
62Alvarez Franco1389FMASub 1700
63Rodriguez Gustavo Daniel1378BIBL. FRANKLIN SAN JUANSub 1700
64Najurieta Tiziano1376FASSLLPSub 1700
65Rivera Exequiel1369AAPCSub 1700
66Ali Jorge1356AAPCSub 1700
67Ali Marcelo1356AAPCSub 1700
68Quevedo David Orlando1348AAPC - Bye 1 y 2Sub 1700
69Suarez Marcelo Emiliano1346CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
70Farias Ana Belen1334FED. CATAMARQUEÑASub 1700
71Herrera Mariano Ezequiel1308REY BLANCO JUJUYSub 1700
72San Sebastian Luz1290FAPCSub 1700
73Aguilera Angel1253FEMEDASub 1700
74Petti Luca Giovanni1204ARASub 1700
75Sarla Andres1200FED. SANTAFESINASub 1700
76Portero Federico1125FED. CATAMARQUEÑASub 1700
77Portero Maximiliano1077FED. CATAMARQUEÑASub 1700
78Basso Enzo0FEDASub 1700
79Baudagna Rodrigo0AAPCSub 1700
80Blesa Carlos0FED. SALTEÑASub 1700
81Brito Domingo0DOS TORRES MONTEROSSub 1700
82Brito Juan0DOS TORRES MONTEROSSub 1700
83Carballo Diego0FED. SANTAFESINASub 1700
84Duran Cesar0CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
85Espamer Ezequiel0CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
86Faedda Dante0CIRC. AJ. USHUAIASub 1700
87Fernandez Nicolas0CLUB JAQUE MATE DE CORRIENTESSub 1700
88Fernandez Raul Conrado0FEDASub 1700
89Fretes Carlos0FECHASub 1700
90Lopez Hector0AAPC - Bye 1 y 2Sub 1700
91Maldonado Daniel0CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
92Mendez Alejandro0CADASub 1700
93Moltrasio Jose0FED. SALTEÑASub 1700
94Moreira Juan Carlos0AAPCSub 1700
95Ruiz Carlos Roberto0FED. SALTEÑASub 1700
96Saldivia Diego0FAOGBASub 1700
97Santillan Gustavo0CABALLO BLANCO TERMASSub 1700
98Zumel Ricardo0BIBL. FRANKLIN SAN JUANSub 1700
Advertisement