Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:39:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XIV Abierto Infantil de Ajedrez "Ribera del Ebro" (Categoría B)
Darrera actualització20.01.2018 19:47:25, Creador/Darrera càrrega: Federación Riojana de Ajedrez
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
Elo
Sexe
Tipus
Gr
Club/Ciutat
1
ARNEDO GASPARRINI Giovanni
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
2
BERNE ABAD Alex
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
3
CALVO TARAZONA Raúl
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
4
CARRA MILAGRO Diego
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
5
COSTOSO VIÑAS Aimar
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
6
EMBID BAYO Carla
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
7
FADRIQUE MARTINEZ Iker
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
8
FAULIN CALAHORRA Oscar
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
9
GARCIA MARTINEZ Iker
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
10
GARCÍA SUELVES Cinta
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
11
GARZON ESPINOSA Nikole
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
12
GONZALEZ DAVILA Jose Kref
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
13
HERNANDEZ PANIAGUA Daniel
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
14
HIDALGO MARINE Oriol
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
15
LALINDE CUMURDZIC Zeljko
0
U12
Club Ajedrez Alfaro
16
LEON MURO Mateo
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
17
LOPEZ RUIZ Nora
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
18
MARQUES FORCADA Hugo
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
19
MARTINEZ CIORDIA Marcos
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
20
MARTINEZ ORTIZ Victoria
0
w
U10
Club Ajedrez Alfaro
21
MARTINEZ PEREZ Carmina
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
22
MARTINEZ TAPIACA Paloma
0
w
U10
Club Ajedrez Alfaro
23
MELGAREJO CERQUEIRA Amanda
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
24
MELGAREJO CERQUEIRA Mei Ying
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
25
MORENO RANDEZ Agustin
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
26
MURO HERNANDEZ Martin
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
27
NAVAS GIL Sofia
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
28
PEREZ PEREZ Daniel
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
29
PEREZ-ARADROS MORENO Juan
0
U10
Club Ajedrez Alfaro
30
RADA SOLDEVILLA Manuel
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
31
TOLEDO ARNEDO Alex
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
32
TURLAN DELGADO Mario
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
33
VALERO JIMENEZ Alvaro
0
U08
Club Ajedrez Alfaro
34
VICENTE MARTINEZ Maitane
0
w
U08
Club Ajedrez Alfaro
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió