Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 11:05:14
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Okresní přebor Nový Jičín 2017-18
Poslední aktualizace11.04.2018 11:02:38, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Abecední seznam hráčů
Čís.
Jméno
FideID
Rtg
FED
Družstvo
Šach.
1
Adamčík David
387622
1603
CZE
TJ Mořkov „B“
4
2
Adámek Emil
396028
1638
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
7
3
Babiš Zdeněk
385964
1570
CZE
Spartak Bílovec
7
4
Bienek Petr
393452
1854
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
1
5
Bíža Miroslav
385204
1759
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
1
6
Blažek Stanislav
1000
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
15
7
Bohdal Karel
385972
1296
CZE
Spartak Bílovec
6
8
Bravanský Lukáš
23702877
1342
CZE
Spartak Bílovec
8
9
Bravanský Michal
390275
1337
CZE
Spartak Bílovec
9
10
Černoch Josef
23702370
1387
CZE
TJ Mořkov „B“
9
11
Černoch Petr
387657
1823
CZE
TJ Mořkov „B“
6
12
Chovanec Jindřich
1096
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
14
13
Cvikl Zdeněk
23702389
1249
CZE
TJ Mořkov „B“
11
14
Cyroň Karel
358010
1819
CZE
Spartak Bílovec
1
15
Dobiáš Zdeněk
1340
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
11
16
Fabík Jan
386014
1630
CZE
TJ Mořkov „B“
8
17
Falhar Břetislav
386022
1232
CZE
Spartak Bílovec
13
18
Folta František
336300
1834
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
3
19
Géryk Tobiáš
23702400
1000
CZE
TJ Mořkov „B“
12
20
Golich Jaroslav
387720
1549
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
13
21
Hegar Lukáš
1000
CZE
TJ Mořkov „B“
13
22
Hlaváček Pavel
387789
1738
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
11
23
Holiš Jaroslav
358096
1687
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
8
24
Horáček Jaroslav
1364
CZE
Spartak Bílovec
14
25
Hromádka Jaromír
373699
1711
CZE
TJ Mořkov „B“
7
26
Janák Michal
387797
1637
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
9
27
Jančálek Petr
312304
1933
CZE
TJ Mořkov „B“
2
28
Janes Martin
386030
1393
CZE
Spartak Bílovec
12
29
Juračák David
23708972
1327
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
12
30
Klecker David
23702443
1596
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
3
31
Klecker Jan
23702451
1262
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
13
32
Knesl Matěj
1000
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
17
33
Koleček Jiří
395862
1702
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
2
34
Kováč Ladislav
386057
1244
CZE
Spartak Bílovec
16
35
Króliczek Martin
1000
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
15
36
Kubálková Leona
23707321
1000
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
16
37
Kutálková Šárka
366951
1582
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
10
38
Langer Tomáš
1000
CZE
Spartak Bílovec
15
39
Literák Jaromír
387843
1605
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
6
40
Mácha Václav
23702214
1747
CZE
Spartak Bílovec
3
41
Macháč Petr
397202
1543
CZE
TJ Mořkov „B“
5
42
Mička Martin
23713046
1150
CZE
TJ Mořkov „B“
10
43
Mička Norbert
387894
1795
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
2
44
Mikoška Josef
387908
1730
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
6
45
Mol Václav
387916
1441
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
10
46
Nebor Dominik
386073
1380
CZE
Spartak Bílovec
10
47
Neuwirth Jaroslav
387924
1710
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
6
48
Novotný Jaroslav
387932
1680
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
3
49
Obšil Přemysl
1000
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
5
50
Opluštil Jiří
386081
1746
CZE
Spartak Bílovec
2
51
Píša Lubomír
387975
1579
CZE
Spartak Bílovec
4
52
Polášková Jitka
1000
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
15
53
Prokop Michal
387991
1395
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
8
54
Šerek Ondřej
386111
1707
CZE
Spartak Bílovec
5
55
Šimetka Vlastimil
388289
1753
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
4
56
Šindler Václav
388300
1699
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
1
57
Šlechta Josef
388327
1414
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
7
58
Smělý Pavel
372641
1824
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
12
59
Štefaník Petr
380520
1467
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
4
60
Štusek Petr
1000
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
16
61
Svoboda Filip
396427
1000
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
14
62
Thiel Antonín
375462
1278
CZE
Spartak Bílovec
11
63
Trifonov Daniel
23707348
1215
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
14
64
Tureha Zinovii
1000
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
5
65
Urbańczyk Marek
1000
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
16
66
Vallo Ján
388343
1587
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
9
67
Veřmiřovský René
367966
1736
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
13
68
Vinklárek Robert
358479
1833
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
9
69
Vinklárek Vlastimil
358487
1724
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
11
70
Vojvodík Vlastimil
23702532
1254
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
8
71
Žáček Josef
388360
1593
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
2
72
Zátopek Oldřich
307025
1775
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
5
73
Zborovský Martin
1000
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
12
74
Zelenka Milan
312339
2094
CZE
TJ Mořkov „B“
1
75
Zelenka Pavel
339547
1791
CZE
TJ Mořkov „B“
3
76
Zeman Bořivoj
388386
1632
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
10
77
Zeman Karel
388394
1745
CZE
ŠK Kopřivnice „D“
7
78
Zima Jakub
1000
CZE
TJ Frenštát p.R. „B“
17
79
Žlebčík Ladislav
307114
1877
CZE
TJ Nový Jičín „ B“
4
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž