Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:15:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
2. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.11.2017 in St. Gallen
Son yeniləmə19.11.2017 17:04:02, Müəllif/Son yükləmə: Georg Kradolfer
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Mattenberger Dominik
1339940
SUI
1475
Ksc Ballwil-Sge
2
Scherler Julius
1337947
SUI
1461
Zürich Réti Ask
3
Mattenberger Matthias
1339958
SUI
1458
Ksc Ballwil-Sge
4
Dück Maximilian
1336703
SUI
1431
Dübendorf
5
Malkhasyan Narek
SUI
1409
Zürich Wollishofen
6
Marmy Milo
SUI
1403
Bern Sk
7
Gut Lionel
1339966
SUI
1384
Ksc Ballwil-Sge
8
Hediger Christoph
1340603
SUI
1384
Bern Schwarz-Weiss
9
Binz Norris
1336223
SUI
1371
Zürich Sg
10
Köhalmi-Szabo Mihaly
SUI
1363
Zürich Chess4kids
11
Surikov George
1337670
SUI
1355
Genève Club
12
Meier Alexander
SUI
1350
Zürich Chess4kids
13
Estermann Michail
SUI
1345
Bern Schwarz-Weiss
14
Vulliez Ivan
1339044
SUI
1337
Genève Ecole D'echecs
15
Gut Raphael
1339974
SUI
1326
Ksc Ballwil-Sge
16
Malli Suvirr
SUI
1315
Olten
17
Paholok Adam
SUI
1305
Ksc Thalwil Zh
18
Akinkhov Mikhail
SUI
1294
Zürich Chess4kids
19
Dubovac Kosta
SUI
1283
Cham
20
Breyer Philippe
SUI
1276
Zürich Chess4kids
21
Breyer Thierry
SUI
1273
Zürich Chess4kids
22
Mohr Moritz
SUI
1272
Ksc Muttenz
23
Hochreutener Jonas
SUI
1268
Zürich Chess4kids
24
Heck Samuele
1340034
SUI
1260
Ksc Thalwil Zh
25
Melenevskii Igor
SUI
1260
Bern Schwarz-Weiss
26
Spirig Iri
SUI
1246
Ksc Basel
27
Kaczmarek Stas
SUI
1226
Zürich Chess4kids
28
Aegler Leandro Fabian
SUI
1221
Bern Sk
29
Thillaivasan Alexander
SUI
1215
Genève Ecole D'echecs
30
Schmid Johannes
SUI
1214
Belp
31
Pabst Max
SUI
1206
Ksc Laufen Bl
32
Dussy Florian
SUI
1200
Ksc Aesch-Pfeffingen Bl
33
Glanc Lea
SUI
1200
Schachklub Markus Regez
34
Ineichen Pius
SUI
1200
Winterthur Sg
35
Jennings Austin
SUI
1200
St. Gallen Sk
36
Kalia Melania
SUI
1200
Ksc Thalwil Zh
37
Rajesh Schruti
SUI
1200
Riehen Schachgesellschaft
38
Sosnovski Aleks
SUI
1200
Wohlen (Ag)
39
Speerli Maria
SUI
1200
Schachklub Markus Regez
40
Stalder Lennart
SUI
1200
Solothurn Sk
41
Wotruba Leo
SUI
1200
Schachklub Markus Regez
42
Tahedl Milo
SUI
1197
Ksc Rupperswil Ag
43
Wotruba Isabelle
SUI
1195
Schachklub Markus Regez
44
Lohse Florian
SUI
1193
St. Gallen Sk
45
Job Anahita
SUI
1142
Ksc Aesch Bl
46
Banerjee Arjun
SUI
0
Ksc Muttenz
47
Beyeler Ueli
SUI
0
Ksc Ballwil-Sge
48
Brüssov Nina
SUI
0
SK Markus Regez
49
Eberle Lorin
SUI
0
Gonzen
50
Gendre Laetitia
SUI
0
Payerne
51
Guyer Marlon
SUI
0
Winterthur Sg
52
Jennings Claudia
SUI
0
St. Gallen Sk
53
Magerman Gian
SUI
0
Ksc Thalwil Zh
54
Maurer Aaron
SUI
0
Zürich Chess4kids
55
Pattinson Alex
SUI
0
St. Gallen Sk
56
Schelker Levin
SUI
0
Sprengschach
57
Schlegel Selina
SUI
0
Gonzen
58
Starmans Telmo
SUI
0
Chess4Kids
59
Sutapalli Hasini
SUI
0
Chessflyers Kloten
60
Toth Anouk
SUI
0
SG Schwaz-Weiss
61
Widmer Laurin
SUI
0
Wil Sprengschach
62
Züllig Elina
SUI
0
Ksc Basel
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri