Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:29:03
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
REBA BONA HA YOUTH CHESS TOURNAMENT 2017 BOYS UNDER 16
Son yeniləmə06.11.2017 11:17:04, Müəllif/Son yükləmə: Botswana Chess-Federation
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
ABEDNICO MATEBEJANE
BOT
0
LEDUMADUMANE
2
AOBAKWE EDISON
BOT
0
FSSS
3
BAKANG MOTSHEGWE
BOT
0
NTHWALANG
4
BONING SIMA
BOT
0
WESTWOOD
5
BOTLHE LEKANG
BOT
0
GRIVAS
6
BOTLHE MOSEPIDI
BOT
0
MOGODITSHANE SSS
7
COOLIO BAITSADI
BOT
0
MOGODITSHANE SSS
8
DESIRE MACHINYA
BOT
0
GRIVAS
9
DIBO KENALEMANG
BOT
0
FSSS
10
EMMANUEL NTISE
BOT
0
MOGODITSHANE SSS
11
GASEMOTHO GASEMOTHO
BOT
0
12
ISAAC MOKOTEDI
BOT
0
13
KATLEGO SEBUSO
BOT
0
TSODILO
14
KEITH RUGARA
BOT
0
MEEPONG
15
KEVIN LEEPETSWE
BOT
0
TSODILO
16
XOLANI KEYI
BOT
0
SEEPAPITSO
17
LEBOGANG SEGADIMO
BOT
0
MOTSWASELE
18
LISANI KEEME
BOT
0
TSODILO
19
MATLHO MATLHO
BOT
0
MAKHUBU
20
MOTHUSI RADITLADI
BOT
0
MEEPONG
21
OLEBOGENG BAPHETSOLENG
BOT
0
LEDUMADUMANE
22
OLERILE KEBINATAU
BOT
0
MOTSWASELE
23
OTHATA SELOGELO
BOT
0
24
PAKO MOGOPODI
BOT
0
MARANG
25
PHENYO MOKOTEDI
BOT
0
RADIKOLO
26
PRINCE PHIRI
BOT
0
SEEPAPITSO
27
REGINALD LIKUNI
BOT
0
MAHUPU UNIFIED
28
RESEGO MOKGOPA
BOT
0
BAITLOTLI JSS
29
SEPHEKOLO TSHUPO
BOT
0
MARANG
30
SERUMOLA MONTHUSI
BOT
0
MARANG
31
SHEPHERD ZAMBO
BOT
0
TSODILO
32
TAJUDZWA WHENDE
BOT
0
MAHUPU UNIFIED
33
TEFO PHILIME
BOT
0
MARANG
34
TSHIAMISO SEITISO
BOT
0
SEEPAPITSO
35
TUMO KATUI
BOT
0
TSHEGETSANG
36
WEDA ZENGU
BOT
0
FSSS
37
WILLIAM LEMME
BOT
0
MOTSWASELE
38
GASEMOTHO GASEMOTHO
BOT
0
MOGODITSHANE JUNIOR
39
TAWANDA NTEBANG
BOT
0
MOGODITSANE JUNIOR
40
THABISO GONDO
BOT
0
MATER SPEI
41
PHETOGO GWAKUBA
BOT
0
GOLDMINE
42
ARCHIBALD BASEBI
BOT
0
GOLDMINE
43
OTSILE THAPISA
BOT
0
GOLDMINE
44
Zheng Min Shi
BOT
0
45
Boning Zing
BOT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri