Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:47:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
Белый слоник-2017
Posledná aktualizácia 03.11.2017 11:39:09, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
Klub
1
Андреев Дмитрий
BLR
1800
2
Белявский Артем
BLR
1800
3
Борисчик Сергей
BLR
1800
4
Парфимович Алика
BLR
1800
5
Руднев Андрей
BLR
1800
6
Сагалович Яков
BLR
1800
7
Шкурдюк Тимофей
BLR
1800
8
Бендик Маргарита
BLR
1600
9
Боровикова Мария
BLR
1600
СДЮШОР №11
10
Бритиков Макар
BLR
1600
СДЮШОР №11
11
Бурак Вячеслав
BLR
1600
12
Володин Алексей
BLR
1600
13
Гаврюшин Степан
BLR
1600
СДЮШОР №11
14
Гарбуз Ярослав
BLR
1600
СДЮШОР №11
15
Гвоздь Александр
BLR
1600
16
Долгий Иван
BLR
1600
СДЮШОР №11
17
Жихар Денис
BLR
1600
СДЮШОР №11
18
Значонок Анна
BLR
1600
СДЮШОР №11
19
Касперович Валерий
BLR
1600
СДЮШОР №11
20
Койшман Карина
BLR
1600
СШ №207
21
Копылец Михаил
BLR
1600
22
Лаппо Олег
BLR
1600
СДЮШОР №11
23
Лучко Ян
BLR
1600
24
Молочников Михаил
BLR
1600
СДЮШОР №11
25
Наумов Сергей
BLR
1600
СДЮШОР №11
26
Павлышко Роман
BLR
1600
СДЮШОР №11
27
Паферов Глеб
BLR
1600
СДЮШОР №11
28
Поляков Никита
BLR
1600
29
Рукавицын Никифор
BLR
1600
СДЮШОР №11
30
Сматаев Даниил
BLR
1600
31
Унуковский Александр
BLR
1600
СДЮШОР №11
32
Харитончик Николай
BLR
1600
33
Хомич Марина
BLR
1600
СДЮШОР №11
34
Хралович Герман
BLR
1600
СДЮШОР №11
35
Ченуша Юрий
BLR
1600
36
Шиман Алексей
BLR
1600
37
Басалыга Арсений
BLR
1400
38
Бурляев Матвей
BLR
1400
СДЮШОР №11
39
Вахитова Дарья
BLR
1400
40
Гавриленко Никита
BLR
1400
41
Гурина Анастасия
BLR
1400
СДЮШОР №11
42
Гурьева Арина
BLR
1400
43
Журавлев Павел
BLR
1400
44
Зенюк Тимофей
BLR
1400
СДЮШОР №11
45
Зубарик Мария
BLR
1400
46
Колесников Святослав
BLR
1400
47
Лашкова Анна
BLR
1400
СДЮШОР №11
48
Лешкевич Елизавета
BLR
1400
49
Липпа Евгений
BLR
1400
50
Лиходиевский Александр
BLR
1400
51
Маркевич Ермолай
BLR
1400
52
Мисько Иван
BLR
1400
СДЮШОР №11
53
Науменко Макар
BLR
1400
ОРША
54
Пархимчик Никита
BLR
1400
55
Радовский Платон
BLR
1400
СДЮШОР №11
56
Селицкая Василина
BLR
1400
57
Соболевский Алексей
BLR
1400
58
Солодухин Антон
BLR
1400
59
Солонский Марк
BLR
1400
СДЮШОР №11
60
Титовец Роман
BLR
1400
61
Хрусталев Михаил
BLR
1400
СДЮШОР №11
62
Шатунов Александр
BLR
1400
СДЮШОР №11
63
Шахазизян Леон
BLR
1400
64
Шевченко Илья
BLR
1400
65
Янкович Никита
BLR
1400
СДЮШОР №11
66
Александрович Алексей
BLR
1200
СДЮШОР №11
67
Бондаренко Кирилл
BLR
1200
"Гулливер"
68
Войткович Алексей
BLR
1200
69
Гурьева Юлия
BLR
1200
70
Гуцалюк Варвара
BLR
1200
71
Денищик Антон
BLR
1200
72
Жаворонок Артем
BLR
1200
СДЮШОР №11
73
Зновец Андрей
BLR
1200
74
Изофатов Гордей
BLR
1200
75
Изофатова Кира
BLR
1200
76
Колобов Матвей
BLR
1200
СДЮШОР №11
77
Куликов Алексей
BLR
1200
СДЮШОР №11
78
Ломако Михаил
BLR
1200
79
Лопатин Михаил
BLR
1200
СДЮШОР №11
80
Люторевич Никита
BLR
1200
СДЮШОР №11
81
Мазанов Арсений
BLR
1200
82
Малашенко Виталий
BLR
1200
СДЮШОР №11
83
Маркевич Гордей
BLR
1200
84
Марченкова Варвара
BLR
1200
85
Мациевская Элина
BLR
1200
86
Михальчук Матвей
BLR
1200
87
Павлючков Артем
BLR
1200
88
Пинигин Арсений
BLR
1200
89
Ратнер Мирон
BLR
1200
СДЮШОР №11
90
Сецко Артем
BLR
1200
91
Смирнов Глеб
BLR
1200
СДЮШОР №11
92
Трухан Виктория
BLR
1200
93
Трухан Надежда
BLR
1200
94
Черепович Александр
BLR
1200
СДЮШОР №11
95
Шингарева Варвара
BLR
1200
СДЮШОР №11
96
Юрчук Валентин
BLR
1200
97
Багиев Ярослав
BLR
1000
СДЮШОР №11
98
Блусенков Ян
BLR
1000
99
Болсун Даниил
BLR
1000
СДЮШОР №11
100
Гранчик Виктор
BLR
1000
СДЮШОР №11
101
Грицук Юрий
BLR
1000
102
Зеленый Никита
BLR
1000
103
Концевой Никита
BLR
1000
СДЮШОР №11
104
Кривда Стефан
BLR
1000
СДЮШОР №11
105
Матвеев Алексей
BLR
1000
106
Нехай Кирилл
BLR
1000
107
Одинец Дарья
BLR
1000
108
Осипенко Александр
BLR
1000
СДЮШОР №11
109
Рябцева Варвара
BLR
1000
110
Силин Дмитрий
BLR
1000
111
Шляхтенок Виктор
BLR
1000
112
Шульский Арсений
BLR
1000
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Tiráž