Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:18:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
3rd Karur Rating Chess Tournament-2018 (Below 1600)
Viimeisin päivitys28.01.2018 13:17:22, Creator/Last Upload: vlanandh
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
sp.
Typ
Kerho/Kaupunki
1
Raghavendra G
46662294
IND
1596
Karnataka
2
Nitish Bhat
46633162
IND
1583
Karnataka
3
Sathya Naarayanan S
35082094
IND
1583
TN
4
Shanmugasundaram G.
5058538
IND
1554
TN
5
Eldho Skaria
46618953
IND
1545
U15
Kerala
6
Neha Srinibash D
35081888
IND
1543
w
S
TN
7
Akhil Vijayakumar
35098144
IND
1540
Kerala
8
Bala Ganeshan
35014498
IND
1539
Kerala
9
Sarath Kumar Murugesan
46670955
IND
1538
TN-Karur
10
Aravinth Shanmugam S
35024035
IND
1535
U15
TN
11
Suhaib Ahmad
25026615
IND
1528
TN
12
Lakshmi Raja Perumal K
35024230
IND
1525
Kerala
13
Muthu Paramaguru M
25640313
IND
1523
U15
TN
14
Ragesh Sarma.M
25048465
IND
1520
U15
TN
15
Irulappan G
25048376
IND
1510
TN
16
Koushik Muthesh P
25001892
IND
1505
TN
17
Bala Murugan G
35013084
IND
1504
TN
18
Aakash G
45024952
IND
1500
TN
19
Robin Rajakanthan M
25026992
IND
1498
S60
TN
20
Prasath K R
46662219
IND
1497
TN
21
Yogeshwaran S A
45031479
IND
1494
U15
TN
22
Anselm Flavian Paul
46683399
IND
1483
U15
TN
23
Vangala Prashanth
35037129
IND
1476
TN
24
Aravind Matthews A C T
45013195
IND
1475
TN
25
Mathavan T
25653970
IND
1472
U15
TN
26
Gokula Kannan R S
35041266
IND
1471
TN
27
Nithish M
45050732
IND
1471
U15
TN
28
Krishna Ashwin
438863
ENG
1468
England
29
Kathiravan S
45090890
IND
1467
U15
TN
30
Gowrichander U
25009567
IND
1464
TN
31
Jojo P John
35098519
IND
1464
Kerala
32
George Daniel
5016100
IND
1463
TN
33
Ekantharaju
25093525
IND
1461
Karnataka
34
Karuturi Trivedh
46677739
IND
1445
AP
35
Priyan R S
46688269
IND
1439
U15
TN
36
Paulson Frenchy
5070074
IND
1437
Kerala
37
Kesavan G
25643460
IND
1426
TN
38
Ranjith Kalaiyarasan
45018685
IND
1425
Puducherry
39
Binu Sebastian
25083163
IND
1423
Karnataka
40
Ershad P
46650350
IND
1419
Kerala
41
Sai Kiran G V
25055860
IND
1419
TN
42
Dharshan Venkatachalam
45069948
IND
1418
TN
43
Phani Krishna C H
25725670
IND
1418
Telanagana
44
Subramanian T.V.
5041198
IND
1417
S60
TN
45
Chinnadurai S.
5014255
IND
1407
TN
46
Swaminathan A
25068628
IND
1407
S60
TN
47
Gowtham Subramani
46670831
IND
1405
TN-Karur
48
Baskar P
35004360
IND
1402
Puducherry
49
Devkarvin V U
46661379
IND
1402
U15
TN
50
Jagatheeswaran G
25746235
IND
1402
TN
51
Kannan R
25022776
IND
1399
TN
52
Rajiv A
25023020
IND
1392
TN
53
Muralidharan M
45047308
IND
1389
TN
54
Prawin K
45009830
IND
1382
U15
TN
55
Varunsatyaa Parthasarathy
45066132
IND
1382
U12
TN
56
Antony Simethy
25012886
IND
1381
S60
Kerala
57
Jaikavin Senthilkumar
25775812
IND
1381
U12
TN
58
Pragatheesh Muthukumaran
45018626
IND
1381
U15
TN
59
Sriram K
25657127
IND
1379
U12
TN
60
Sumesh Kabeer
25024914
IND
1373
Kerala
61
Raghuraj V.N.
5058481
IND
1371
Kerala
62
Sami M A
25604317
IND
1369
Karnataka
63
Arjun Kumar S
46668365
IND
1366
U15
TN
64
Naveen V.M.
5059879
IND
1356
TN
65
Rathish R
45031304
IND
1353
TN
66
Saravanan S
5006082
IND
1353
TN
67
Gangadhar T
46646051
IND
1348
Karnataka
68
Priyadarshan P
25022997
IND
1348
TN
69
Varun Sudarshan
45009422
IND
1348
Karnataka
70
Arunachalam S
45086958
IND
1334
U15
TN
71
Gunasekaran R
46668683
IND
1329
TN
72
Abilash G
25034707
IND
1325
TN
73
Gokulan N T
25065521
IND
1325
TN
74
Anirudh Venkat Ramesh Kumar
45003033
IND
1324
U15
TN
75
Raaghav Rajesh
45016682
IND
1322
U12
TN
76
Pulekar Nikhil
35097350
IND
1317
Maharashtra
77
Robinson M G
35096079
IND
1317
Telanagana
78
Narasimhan B
25098420
IND
1315
TN
79
Nazeer Basha G
35056573
IND
1313
AP
80
Binni Boyina Penchala Pratap
46695958
IND
1309
TN
81
Harish G
5077311
IND
1304
AP
82
Ahmed Anees B.
5046858
IND
1302
AP
83
Navyashree M K
25690396
IND
1299
w
S
Karnataka
84
Siddharth Sathish
25618032
IND
1295
U15
TN
85
Ahalya A
35061674
IND
1289
w
F15
TN
86
Madhesh Thimmarayan
46659510
IND
1277
TN
87
Balaji S
25011995
IND
1274
TN
88
Arunraj S
25611968
IND
1271
TN
89
Yuvaraju K
35013580
IND
1269
TN
90
Subramanian P V
35068717
IND
1266
S60
TN
91
Tamilarasan A
25780921
IND
1265
TN
92
Kaushik Ragav S
25693409
IND
1264
U12
TN
93
Kaviarasan K
45078858
IND
1263
U15
TN
94
Yash Abhijit Patil
25602110
IND
1261
U09
Karnataka
95
Sudarshan B
45026629
IND
1257
U15
TN
96
Arum Parithi B
25912887
IND
1254
U12
TN
97
Jayanth R J R
46642331
IND
1254
U12
TN
98
Infant Jose H
46687777
IND
1251
U12
TN
99
Sriram N
25098535
IND
1251
TN
100
Doraiswamy L
5090938
IND
1249
S60
TN
101
Arvin B
25625713
IND
1247
U15
TN
102
Suryanarayan B
35012797
IND
1245
TN
103
Sreekanth Thimmugari
25675974
IND
1242
AP
104
Senthil Kumar V
45039763
IND
1241
TN
105
Annahmalai S S
25074091
IND
1239
TN
106
Chadini S
25615050
IND
1238
w
F15
TN
107
Nagesh Tattikalam
25733249
IND
1236
AP
108
Kumaran Sachidhanandam
25628020
IND
1235
TN
109
Sanjay Ram J
25657054
IND
1235
U12
TN
110
Sanjeev E U
25640461
IND
1234
U15
TN
111
Srinivasan Vijayaraghavan
25688600
IND
1233
U15
TN
112
Arumugam V
35004530
IND
1232
S60
TN
113
Anukiruthika K
25045040
IND
1227
w
S
TN
114
Anil Thungesh
25682989
IND
1222
U15
Karnataka
115
Tajmeera S Thufail
5060800
IND
1222
S60
TN
116
Anbarasu G
45073708
IND
1220
TN
117
Dawood.K
5081459
IND
1220
S60
TN
118
Ajjay R
45050490
IND
1219
U12
TN
119
Moir Donald
433225
ENG
1216
S60
England
120
Dhanush Prakaash B A
45078815
IND
1211
U15
TN
121
Vishal Kumaresh Murthy
25601296
IND
1210
U15
TN
122
Vijaya Baskar S
25725866
IND
1209
TN
123
Gokul Vairamuthu
25656880
IND
1208
U12
TN
124
Nizsaanth Nobel Antony
46670874
IND
1207
U12
TN-Karur
125
Darell Walldo Jude H
25644521
IND
1206
U15
TN
126
Sugumaran P
25644793
IND
1201
TN
127
Krishna Kumar R R
45043485
IND
1199
TN
128
Amish R V
25731122
IND
1196
U15
TN
129
Pradeep Srivaths
366130380
IND
1196
U12
TN
130
Tharshan M K
46695613
IND
1196
U15
TN
131
Bhuvanesh G
25625730
IND
1194
U15
TN
132
Vakeesh S
45002711
IND
1192
U12
TN
133
Yatharth Jain
46696652
IND
1187
U12
Karnataka
134
Srihari K R
45087288
IND
1180
U15
TN
135
Balamurugavel P
46661247
IND
1177
TN
136
Dharni V
46680055
IND
1177
Delhi
137
Hariprasath S
45022690
IND
1173
TN
138
Leven K
25695614
IND
1173
U12
Kerala
139
Shanmuga Kumar A
35002031
IND
1170
TN
140
Deepak Raj D
25731297
IND
1168
TN
141
Thamaraiselvan K
35065955
IND
1167
TN
142
Ganesan Dhandapani
35090976
IND
1166
TN
143
Renganayaki V
25705407
IND
1165
w
F12
Karnataka
144
Kaushik K
35040332
IND
1163
TN
145
Murugesan S
35068474
IND
1161
S60
TN
146
Jack Samuel
45047227
IND
1153
U09
TN
147
Sreenivasan Narayanan
45039771
IND
1151
TN
148
Mathesh S
45092990
IND
1148
U15
TN
149
Sairam S
25773674
IND
1144
TN
150
Yashwanth R
25710095
IND
1143
U15
TN
Näytä koko lista
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot