Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 14:14:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
UDELAR VII absoluto
Son yeniləmə04.11.2017 23:04:10, Müəllif/Son yükləmə: Federacion Uruguaya de Ajedrez (2)
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
RtgI
RtgN
Klub/Şəhər
1
IM
Roselli Mailhe Bernardo
2494
2553
2
GM
Hoffman Alejandro
2392
2492
3
FM
Lopez Azambuja Nicolas
2325
2434
Sociologia y Psicologia
4
FM
Larrea Manuel
2291
2452
Derecho
5
NM
Muniz Rafael
2239
2398
Arquitectura
6
NM
Michailov Matias
2222
2322
Derecho
7
FM
Granara Barreto Sebastian
2196
2275
8
NM
El Ters Antouan
2180
2313
Medicina
9
NM
Donatti Alvaro
2162
2311
10
NM
Viera Emilio
2160
2276
Ciencias
11
FM
Curi Gabriel
2142
2321
Derecho
12
Silveira Shubert
2124
2217
Humanidades y Ciencias de la Educac
13
IM
Coppola Claudio
2119
2361
14
Adib Santiago
2081
2268
15
NM
Escofet Jaime
2074
2141
16
CM
Ibanez Juan Rodrigo
2073
2285
C. Economicas
17
CM
Carbone Diego
2071
2312
18
Caitano Martin Joel
2068
2192
Isef
19
CM
Kimelman Gabriel
2064
2307
20
Aguilar Sebastian
2049
2147
C. Economicas
21
Lopez Aldi
2047
2143
Ingenieria
22
CM
Ruggiero Alvaro
2047
2060
Derecho
23
NM
Pichuaga Juan Pablo
2043
2244
24
NM
Castro Cesar
2037
2208
Derecho
25
WFM
de Leon Patricia
2033
2194
C. Economicas
26
Vaz Lacuesta Leonardo
2029
2243
27
Durante Aurelio
2022
2145
28
Genta Alejandro
2014
2184
29
Rodriguez Farias Eduardo
2004
2020
30
NM
Benoit Rodrigo
2002
2319
31
Lanzilotta Marcelo
1990
2111
Ingenieria
32
Dominguez Facundo
1987
2223
33
Cucchi Nicolas
1980
2082
34
Soto Nicolas
1976
2147
35
CM
Hiriart Guillermo
1967
2018
36
Muniz Gonzalo
1953
2160
Humanidades y Ciencias de la Educac
37
Nunez de la Rosa Federico
1942
1911
38
Ibanez Marcelo
1931
2179
C. Economicas
39
Barandiaran Gabriel
1925
2022
C. Economicas
40
Esteve Federico
1916
2053
Ingenieria
41
Otero Gustavo
1912
2159
42
Salguero Rafael
1908
1999
43
Rostan Leonardo
1904
2079
44
Carbone Pablo
1902
2070
45
CM
Augoustis Funti Alexis
1869
2170
46
Lezama Manuel
1844
2121
Psicologia
47
Araque Jairo
1837
1937
48
Salgueiro Salvador
1820
2027
49
Rodriguez Lazo Luis
1819
2050
50
Blanchard Marcel
1804
1951
Arquitectura
51
Vazquez Facundo
1755
1969
52
Busca Joaquin
1724
1981
C. Economicas
53
Montoli Sebastian
1701
2006
Ciencias
54
Dotta Gian Franco
1645
2033
55
Rijo Pedro
1492
1569
56
Benitez Matias
0
2105
Ingenieria
57
Acosta Vicente
0
2031
Ingenieria
58
Berruti Pablo
0
2025
59
Popov Mark
0
1912
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri