Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jihomoravský krajský přebor družstev mládeže

Poslední aktualizace03.03.2018 20:08:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  9. ŠK Rozrazil Brno (Rtg prům.:1241, PH 1: 13 / PH 2: 23,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID123456789BodyPartieRtg prům.
1Volák Šimon1625CZE39663011½½1111½7,591421
2Vymyslický Jiří1180CZE2371380110½11½4,061316
3Chalúpek Filip1000CZE237232111102,031150
4Pospíšil Daniel1000CZE000000+001,091149
5Švehlová Alena1100CZE2372317310½+½+4,061079
7Pípal Ondřej1000CZE½0½1,031080
8Ševela Ondřej1000CZE23723114000,021058
9Michálek Josef1000CZE237230840011,031023
12Mitášová Klára1000CZE237230920112,031092
13Ševelová Anna1000CZE2372325411,011100

Info o hráči

Volák Šimon 1625 CZE Rp:1630
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
186Skalka Tomáš1372CZE1,5w 11
277Londin Martin1388CZE5,0w 11
329Richterová Julie1732CZE5,5s ½1
445Kříž Tomáš1701CZE2,5s ½1
5131Žaža Martin1347CZE2,5w 11
6120Chromý Ondřej Jakub1090CZE2,0s 11
711Flek Adam1000CZE4,5w 11
8108Hruška Marek1509CZE4,5w 11
92Vavřínková Anna1653CZE0,5s ½1
Vymyslický Jiří 1180 CZE Rp:1387
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
187Tutková Ludmila1250CZE0,5s 12
278Londin Lukáš Vojtěch1464CZE5,0s 02
330Richter Rudolf1491CZE6,5w ½2
713Hladký Jakub1000CZE1,0s 12
8109Kudlička Robert1327CZE5,0s 12
94Ulčák Michael1363CZE6,5w ½2
Chalúpek Filip 1000 CZE Rp:1244
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
714Hladký Petr1000CZE0,0w 13
8111Srna Karel1144CZE3,0w 13
95Novotný Tomáš1307CZE8,0s 03
Pospíšil Daniel 1000 CZE Rp:336
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
188Křivák Robert1093CZE7,0w 03
279Fridrich Petr1148CZE2,5w 03
331Vaněk Robin1193CZE5,0s 03
446Zelený Josef1159CZE4,5w 02
5132Žaža David1100CZE3,0s 02
6122Kužílek Martin1100CZE4,0w 02
70Brett nicht besetzt00,0s 1K4
8112Aujeský Libor1100CZE4,0s 04
96Vavřínková Marie1298CZE6,0w 04
Švehlová Alena 1100 CZE Rp:1079
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
189Valášek Dominik1000CZE1,5s 14
280Londinová Jasmína Marie1115CZE5,5s 04
332Šlahůnek Martin1100CZE5,5w ½4
70Brett nicht besetzt00,0w 1K5
8113Kotisa Jan1100CZE4,5w ½5
90Brett nicht besetzt00,0s 1K5
Pípal Ondřej 1000 CZE Rp:973
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
447Pluhařová Asja1104CZE3,5s ½3
5134Moos Lukáš1036CZE2,0w 03
6123Bébar Matěj1100CZE2,5s ½3
Ševela Ondřej 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
448Šetina Václav1115CZE7,0w 04
5136Kupka Ondřej1000CZE1,0s 04
Michálek Josef 1000 CZE Rp:898
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
190Tutka Štěpán1000CZE6,0w 05
281Londin Michal Karol1070CZE4,0w 05
333Laxa Matěj1000CZE2,5s 15
Mitášová Klára 1000 CZE Rp:1233
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
449Havel Vojtěch1177CZE3,0s 05
5140Kroutil Matěj1000CZE2,0w 15
6124Fabo Dominik1100CZE1,0w 14
Ševelová Anna 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
6125Fabo Štěpán1100CZE2,0s 15

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 10:00
Šach.10  ŠK Rozrazil BrnoELO-14  ŠK Veselí nad MoravouELO3 : 2
7.1
Volák, Šimon
1625-
Skalka, Tomáš
13721 - 0
7.2
Vymyslický, Jiří
1180-
Tutková, Ludmila
12501 - 0
7.3
Pospíšil, Daniel
1000-
Křivák, Robert
10930 - 1
7.4
Švehlová, Alena
1100-
Valášek, Dominik
10001 - 0
7.5
Michálek, Josef
1000-
Tutka, Štěpán
10000 - 1
2. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 12:00
Šach.10  ŠK Rozrazil BrnoELO-9  KVASACO VacenoviceELO1 : 4
3.1
Volák, Šimon
1625-
Londin, Martin
13881 - 0
3.2
Vymyslický, Jiří
1180-
Londin, Lukáš Vojtěch
14640 - 1
3.3
Pospíšil, Daniel
1000-
Fridrich, Petr
11480 - 1
3.4
Švehlová, Alena
1100-
Londinová, Jasmína Marie
11150 - 1
3.5
Michálek, Josef
1000-
Londin, Michal Karol
10700 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/11/04 Hodina 14:30
Šach.4  SK Baník RatíškoviceELO-10  ŠK Rozrazil BrnoELO2½:2½
5.1
Richterová, Julie
1732-
Volák, Šimon
1625½ - ½
5.2
Richter, Rudolf
1491-
Vymyslický, Jiří
1180½ - ½
5.3
Vaněk, Robin
1193-
Pospíšil, Daniel
10001 - 0
5.4
Šlahůnek, Martin
1100-
Švehlová, Alena
1100½ - ½
5.5
Laxa, Matěj
1000-
Michálek, Josef
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 10:20
Šach.8  ŠK Kuřim "E"ELO-10  ŠK Rozrazil BrnoELO4 : 1
5.1
Kříž, Tomáš
1701-
Volák, Šimon
1625½ - ½
5.2
Zelený, Josef
1159-
Pospíšil, Daniel
10001 - 0
5.3
Pluhařová, Asja
1104-
Pípal, Ondřej
1000½ - ½
5.4
Šetina, Václav
1115-
Ševela, Ondřej
10001 - 0
5.5
Havel, Vojtěch
1177-
Mitášová, Klára
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 12:20
Šach.10  ŠK Rozrazil BrnoELO-12  Šachy ZastávkaELO2 : 3
5.1
Volák, Šimon
1625-
Žaža, Martin
13471 - 0
5.2
Pospíšil, Daniel
1000-
Žaža, David
11000 - 1
5.3
Pípal, Ondřej
1000-
Moos, Lukáš
10360 - 1
5.4
Ševela, Ondřej
1000-
Kupka, Ondřej
10000 - 1
5.5
Mitášová, Klára
1000-
Kroutil, Matěj
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2018/01/13 Hodina 14:30
Šach.16  SK Vyškov "B"ELO-10  ŠK Rozrazil BrnoELO1½:3½
6.1
Chromý, Ondřej Jakub
1090-
Volák, Šimon
16250 - 1
6.2
Kužílek, Martin
1100-
Pospíšil, Daniel
10001 - 0
6.3
Bébar, Matěj
1100-
Pípal, Ondřej
1000½ - ½
6.4
Fabo, Dominik
1100-
Mitášová, Klára
10000 - 1
6.5
Fabo, Štěpán
1100-
Ševelová, Anna
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 10:00
Šach.10  ŠK Rozrazil BrnoELO-13  ŠK Lokomotiva Brno "D"ELO5 : 0
7.1
Volák, Šimon
1625-
Flek, Adam
10001 - 0
7.2
Vymyslický, Jiří
1180-
Hladký, Jakub
10001 - 0
7.3
Chalúpek, Filip
1000-
Hladký, Petr
10001 - 0
7.4
Pospíšil, Daniel
1000-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
7.5
Švehlová, Alena
1100-
Brett nicht besetzt,
0+ - -
8. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 12:00
Šach.10  ŠK Rozrazil BrnoELO-6  SK Vyškov "A"ELO3½:1½
5.1
Volák, Šimon
1625-
Hruška, Marek
15091 - 0
5.2
Vymyslický, Jiří
1180-
Kudlička, Robert
13271 - 0
5.3
Chalúpek, Filip
1000-
Srna, Karel
11441 - 0
5.4
Pospíšil, Daniel
1000-
Aujeský, Libor
11000 - 1
5.5
Švehlová, Alena
1100-
Kotisa, Jan
1100½ - ½
9. Kolo Datum kola 2018/03/03 Hodina 14:30
Šach.2  ŠK Lokomotiva Brno "C"ELO-10  ŠK Rozrazil BrnoELO3 : 2
2.1
Vavřínková, Anna
1653-
Volák, Šimon
1625½ - ½
2.2
Ulčák, Michael
1363-
Vymyslický, Jiří
1180½ - ½
2.3
Novotný, Tomáš
1307-
Chalúpek, Filip
10001 - 0
2.4
Vavřínková, Marie
1298-
Pospíšil, Daniel
10001 - 0
2.5
Brett nicht besetzt,
0-
Švehlová, Alena
1100- - +