Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:05:43
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Tallinn Chess Club Youth Open Championships: D-Tournament
Τελευταία ενημέρωση15.10.2017 15:00:32, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Eesti Maleliit
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
ΔΕλο
ΕΕλο
Τυπ.
Σύλλογος
1
Chukavin Kirill
4503023
EST
2317
2319
U16
Tallinna MK
2
Pedoson Georg Aleksander
4504372
EST
2099
2231
U14
MA Vabaettur
3
WFM
Olde Margareth
4503082
EST
2012
2164
U18
Tallinna MK
4
Lumiste Rene
4503295
EST
2043
2127
U18
Tallinna MK
5
Uibokant Mathias Robert
4505980
EST
1881
2044
U16
Tallinna MK
6
Sirp Karl Aleksander
4504712
EST
1908
2033
U18
Tallinna MK
7
Olde Grete
4503104
EST
1877
1991
U16
Tallinna MK
8
Orgse Karl Kristofer
4506081
EST
1650
1905
U14
MA Vabaettur
9
Snitsarenko Igor
4509498
EST
1439
1883
U10
MA Vabaettur
10
Tonso Liina
4502990
EST
1624
1883
U16
MA Vabaettur
11
Liiv Kristiina
4504666
EST
1451
1815
U14
Tallinna MK
12
Nazarov Vladislav
4507568
EST
1274
1767
U12
Maleklubi Lootus
13
Uibokant Karl Oskar
4505956
EST
1459
1753
U14
Tallinna MK
14
Raag Ardi
4509269
EST
1472
1719
U14
SK Reval-Sport
15
Krivenko Dion
4508378
EST
1393
1698
U12
Malekool 64
16
Laanemets Emil
4505670
EST
1412
1687
U14
SK Reval-Sport
17
Veri Hans Kristjan
4513258
EST
1380
1671
U18
- - -
18
Kolar Karl-Ustav
4508955
EST
1204
1669
U14
SK Reval-Sport
19
Tahiste Marc-Joosep
4508637
EST
1383
1656
U14
T. Truusi MKK
20
Tomson Mikk
4506600
EST
1471
1655
U18
SK Reval-Sport
21
Savin Danil
4510704
EST
1297
1622
U14
MA Vabaettur
22
Gross Uku
4509218
EST
1349
1603
U14
SK Reval-Sport
23
Joerand Jenna
4508602
EST
1053
1603
U14
MK Areng
24
Lainevool Mirko
4511638
EST
1247
1599
U14
Rae Huvikool
25
Kalju Edvard
4510402
EST
1252
1577
U14
MA Vabaettur
26
Raudvali Anders
4508041
EST
1231
1573
U14
Saku MK
27
Morozjuk Pavel
4511158
EST
0
1268
U14
Laagri Huvikool
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
επικεφαλίδα