Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 11:50:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Hillar Hanssoo 16. mälestusvõistlus kiirmales noortele. A-turniir.
Последња измена13.10.2017 14:42:49, Creator: Eesti Maleliit,Last Upload: Andres Karba
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
Клуб / Град
1
Mikko Rondo
EST
1862
Pärnu Spordikool
2
Kokk Karl Mattias
EST
1689
Tartu Kalev
3
Sizov Lev
EST
1676
Kohtla-Järve SK Kalev
4
Šadrina Eva
EST
1669
Tallinna MK
5
Aasma Sten Andreas
EST
1667
Järva Noorte MK
6
Schneider Uku
EST
1645
Tallinna MK
7
Köösel Hans Georg
EST
1625
Pärnu Spordikool
8
Hannus Lola
EST
1619
Tartu Kalev
9
Jõgi Henry
EST
1618
MK Areng
10
Dudakov Andrei
EST
1611
MA Vabaettur
11
Kaldmaa Janis
EST
1610
Tartu Kalev
12
Rodin Robert
EST
1610
Narva SK Maletäht
13
Lehes Erik Johannes
EST
1598
Tartu Kalev
14
Pallum Rasmus
EST
1594
Rae Huvikool
15
Hudilainen Mihhail
EST
1584
Maleklubi Lootus
16
Poleštšuk Arseni
EST
1574
MK Areng
17
Maapalu Ralf
EST
1572
SK Reval-Sport
18
Martirosian Tigran
EST
1565
Tartu Kalev
19
Ott Karl Eric
EST
1554
Tartu Kalev
20
Roots Lem-Leonhard
EST
1491
Rae Huvikool
21
Pritulina Nadezda
EST
1490
Kohtla-Järve SK Kalev
22
Aus Andreas
EST
1450
Pärnu Spordikool
23
Balabonin Matvei
EST
1420
MK Areng
24
Haapsal Maria Ioanna
EST
1418
Tallinna MK
25
Ostrjakova Maria
EST
1405
Maleklubi Lootus
26
Golubkov Rasmus
EST
1399
- - -
27
Lehes Ott Oskar
EST
1385
Tartu Kalev
28
Petrov Kirill
EST
1370
Maleklubi Lootus
29
Pagil Owe
EST
1367
- - -
30
Joakit Annabel
EST
1343
Rae Huvikool
31
Oriehov Dagne
EST
1335
Pärnumaa MK
32
Treumuth Mirtel
EST
1292
Lahmuse Kool
33
Reinsalu Timur
EST
1273
MK Areng
34
Pepeliaev Andrei
EST
1265
Maleklubi Lootus
35
Pepeliaev Artem
EST
1251
Maleklubi Lootus
36
Kuusk Kaspar
EST
1207
Põltsamaa Ühisgümnaasium
37
Sobolev Evelin
EST
1201
Maleklubi Lootus
38
Lääne Gregor
EST
1200
Pärnu Spordikool
39
Karba Karoliina
EST
1174
Tartu Kalev
40
Müürsepp Milena
EST
1171
Maleklubi Lootus
41
Žukovitš Oliver
EST
1113
Põltsamaa Ühisgümnaasium
42
Linberg Karl Martin
EST
1110
Rae Huvikool
43
Aasa Doris
EST
1076
Rae Huvikool
44
Uljas Rasmus
EST
1052
Rae Huvikool
45
Merendi Alexander
EST
1033
Harjumaa
46
Aasma Sander
0
Rae Huvialakool
47
Andreeva Olga
0
Lootus Maleklubi
48
Bolšakov Leonard Kristian
0
Võnnu Keskkool
49
Derevjanko Denis
0
Lootus Maleklubi
50
Ehala Raido
EST
0
Lahmuse Kool
51
Filippova Evelina
0
MK Lootus
52
Koit Gregor
0
Järva Noorte MK
53
Kompus Karl Erik
EST
0
- - -
54
Kuzmina Oleksandra
EST
0
Maleklubi Lootus
55
Luhaäär Kerot
0
Pärnumaa MK
56
Luik Elo-Mirtel
EST
0
MA Vabaettur
57
Ottisaar Ott
EST
0
Järva Noorte MK
58
Peets Rasmus
EST
0
Järva Noorte MK
59
Ratas Robin Roger
0
MK Areng
60
Sarapuu Patrick
EST
0
Põltsamaa Ühisgümnaasium
61
Siimon Gregor
EST
0
- - -
62
Soo Lauri
0
Võnnu Keskkool
63
Soome Silver Aron
EST
0
- - -
64
Tee Martin
1122
Võnnu Keskkool
65
Tee Tanel
0
Võnnu Keskkool
66
Välba Rauno
EST
0
Rae Huvikool
67
Õitspuu Grete
EST
0
Järva Noorte MK
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
мастхеад