Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství Čech mládeže v šachu 2017 - HD16

Poslední aktualizace28.10.2017 13:33:32, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1Petr JakubCZE2177TJ Bohemians Praha
2Buločkin MartinCZE21752222 ŠK Polabiny, z.s.
3Stinka JakubCZE2106ŠACHklub Písek
4Ludvík TomášCZE20922222 ŠK Polabiny, z.s.
5Sýkora MarekCZE2041TJ Desko Liberec
6Špreňar PetrCZE2024ŠK Karlovy Vary
7Srba StanislavCZE1964ŠK Karlovy Vary
8Polanský Adam LubošCZE1949ŠK Spartak Ústí nad Labem
9Martirosyan AraCZE1944ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
10Gloser DavidCZE1941ŠK Lípa, z.s.
11Koubová Anna MarieCZE1915wUnichess
12Němcová KarinCZE1903wSK OAZA Praha
13Zvolenský DavidCZE1898TJ Jawa Brodce
14Bystrickiy DaniilCZE1891ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
15Hložek DavidCZE1888ŠK 64 Plzeň
16Vilímová JulieCZE1885wKlub šachistů Říčany 1925
17Novotný MartinCZE1879Klub šachistů Říčany 1925
18Nagy LadislavCZE1877QCC České Budějovice
19Šmíd PavelCZE1853ŠK Spartak Ústí nad Labem
20Flajšman PavelCZE1850ŠK Dvorec
21Lajbl JanCZE1811ŠK AD Jičín
22Nechutný MichalCZE1795SK Petřín Plzeň
23Otrubová KristýnaCZE1770wKlub šachistů Říčany 1925
24Kašpar LukášCZE1767ŠK Dvorec
25Pavlíček LukášCZE1751TJ Štefanydes Polička
26Fojt PetrCZE1742ŠK AD Jičín
27Pravda KryštofCZE1708ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
28Bartošová HanaCZE1693wKlub šachistů Říčany 1925
29Novotný OndřejCZE1688ŠO Hlinsko
30Zeman DanielCZE1683TJ Štefanydes Polička
31Reljič MichaelCZE1667ŠK Sokol Vyšehrad
32Balín DanielCZE1657ŠK Spartak Ústí nad Labem
33Rosenbaumová LeaCZE1650w2222 ŠK Polabiny, z.s.
34Döme MichalCZE1628ŠK JOLY Lysá nad Labem
35Škrabánek MatějCZE1626DDM Symfonie Poděbrady
36Beer JiříCZE1609ŠK Karlovy Vary
37Polák MichalCZE1586SK Petřín Plzeň
38Simon MichalCZE1584TJ Štefanydes Polička
39Koval NikitaCZE1578ŠK Teplice
40Mareš MatějCZE1554Unichess
41Harcuba AdamCZE1552TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
42Šulc JakubCZE1544Šachklub města Dobrovice, z.s.
43Kovářík VojtěchCZE1536ŠK Příbram-Baník
44Kurek PavelCZE1536Klub šachistů Říčany 1925
45Macháček OldřichCZE1486ŠK Libštát
46Vizina PatrikCZE1482SK Děčín
47Přenosil JuliánCZE14681. Novoborský ŠK
48Táborovec VladimírCZE1437ŠK Praha-Smíchov
49Lorencová MichaelaCZE1432wŠachová akademie VŠTE
50Holásková VeronikaCZE1428wŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
51Sochor AdamCZE1425TJ Bohemians Praha
52Kubíče JakubCZE1394ŠK JOLY Lysá nad Labem
53Encinas Michelle DianeCZE1376wŠK Sokol Vyšehrad
54Šustr MartinCZE1371ŠACHklub Tábor z.s.
55Postránecká ZuzanaCZE1347wŠK Sokol Vyšehrad
56Kalousová JulieCZE1324wTJ Lanškroun
57Heger JanCZE1320Klub šachistů Říčany 1925
58Pilná JitkaCZE1303w2222 ŠK Polabiny, z.s.
59Malimánek MarekCZE1258ŠACHklub Tábor z.s.
60Strnad MichaelCZE1244Klub šachistů Říčany 1925
61Langmajerová JanaCZE1235wŠK 64 Plzeň
62Jankovská HanaCZE1056wŠK Spartak Čelákovice
63Hrdlička JanCZE0SK DDM Slaný
64Bohuňovská TerezaCZE0wŠK Svitavy
Advertisement