Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:42:14
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
CHAMPIONNAT INTERNATIONAL DE VARENNES SECTION C -1700
Ultima actualizare13.10.2017 07:02:56, Creator/Last Upload: Alexandre Ber
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
Club/Oras
1
ALCANTARA Maximo Jr.
CAN
1693
Montréal
2
YU Xi Ming
CAN
1691
Montréal
3
NICA Ion
CAN
1688
Montréal
4
CHARETTE Nicolas
CAN
1683
Montréal
5
MORIN-PARE Victor
CAN
1659
Montréal
6
LIMA-BARBOSA Raphaël
CAN
1655
Montréal
7
DESMARAIS Serge
CAN
1654
Montréal
8
BEDARD Michel
CAN
1652
Montérégie
9
CLOUTIER Jean-Pierre
CAN
1650
Lanaudière
10
ABI-AYAD Zohayr
CAN
1641
Montérégie
11
CRACIUN David
CAN
1631
Montréal
12
BISSONNETTE Mathieu
CAN
1596
Québec
13
TEMPLONUEVO Mark Geryl
1594
Montréal
14
PODARIU Cristian
CAN
1593
Laval
15
CHIRA Dan
CAN
1582
Montréal
16
DUPLESSIS Claude
CAN
1580
Laval
17
NAFII Adil
CAN
1578
Québec
18
ZHANG Chu Hang
CAN
1564
Montréal
19
WCM
TSUKERMAN Julia
CAN
1560
Montréal
20
DUBREUIL Raymond
CAN
1553
Montérégie
21
BEDARD-ROY Brandon
CAN
1552
Québec
22
FRANGAKIS Evan
CAN
1547
Montréal
23
DESLANDES Raynald
CAN
1541
Montérégie
24
LIN Angela
CAN
1535
25
BRULE Daniel
CAN
1534
Lanaudière
26
CREPEAULT Adam
CAN
1520
Abitibi-Témiscamingue
27
LACERTE Kevin
CAN
1511
Québec
28
LEPINE Yanick
CAN
1510
Montérégie
29
PINCINCE Jacques
CAN
1509
Montérégie
30
FIOUZI Chahin
CAN
1501
Laval
31
RODI Mathieu
CAN
1479
Montréal
32
BERGERON Jean-Guy
CAN
1471
Montérégie
33
WCM
QIAO Joey
CAN
1470
34
RABUTKI Dimitri
1470
Montréal
35
DAHER Elie
CAN
1457
Montréal
36
NESHEV Nikolay
CAN
1451
Montréal
37
LANGLOIS Jean-Marie
CAN
1433
Gaspésie-Et Les Iles
38
LAPORTE Michel
CAN
1431
Montérégie
39
KELLY Patrick
1428
Montérégie
40
YAN Alex Jikai
CAN
1427
Montréal
41
BERCUVITZ Tani
CAN
1423
Montréal
42
DOUCET-BIENVENUE Kim
CAN
1423
Montérégie
43
BERTHIAUME Yves
CAN
1422
Montréal
44
KERHUEL-LEFEBVRE Stéphane
CAN
1420
Montérégie
45
BLAIS Georges
CAN
1413
Montérégie
46
LAROCHE Hugo
CAN
1397
Centre Du Québec
47
Qin Vincent
CAN
1384
48
BUREAU Robert
CAN
1365
Laval
49
DION Yves
CAN
1362
Montérégie
50
LABADIE Bernard
CAN
1349
Montréal
51
SOSKIC Milan
CAN
1347
Estrie
52
GRAND Maison Réal
CAN
1345
Montréal
53
RADUICA Gheorghe
CAN
1344
Montréal
54
FALLET Maurice
CAN
1244
Laurentides
55
Bedard Dany
CAN
0
56
DI Matteo Alessio
CAN
0
Montérégie
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use