Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:43:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
Riga Open Youth Championship B 2017
De pagina werd het laatst gewijzigd op27.10.2017 13:07:40, Creator/Last Upload: savieniba
Search for player
Zoeken
Startranglijst
No.
Naam
FideID
FED
Rtg
Typ
Gr
Vereniging/Plaats
1
I
Fridensteins-Bridins Atis
11608960
LAT
1590
U13
Ungurs/Riga
2
I
Mjatezs Ivans
11609192
LAT
1478
U11
Borisovs/Riga
3
I
Tabors Emils
11608854
LAT
1445
U11
Matisone/Riga
4
I
Freibergs Andrejs
11610891
LAT
1439
U11
Borisovs/Riga
5
I
Casecnikovs Artjoms
11615044
LAT
1395
U11
A. Smirnovs
6
Snitsarenko Igor
4509498
EST
1393
U11
Tallinn
7
I
Vissarionovs Artjoms
11604956
LAT
1380
U13
Voronova/Riga
8
I
Filipovs Jevgenijs
11608820
LAT
1376
U13
Voronova/Riga
9
I
Springis Jevgenijs
11610506
LAT
1343
U11
Matisone/Riga
10
I
Daleckis Deniss
11610441
LAT
1319
U11
Matisone/Riga
11
I
Ter-Avetisjana Agnesa Stepani
11614900
LAT
1319
U11
Ni/Riga
12
I
Stepanovs Dans
11610972
LAT
1314
U11
Riga
13
I
Rupais Gustavs
11614854
LAT
1266
U09
Galkins/Riga
14
I
Vingris Mikelis
11611731
LAT
1245
U09
Rozlapa/Stasans/Riga
15
I
Bogdanovics Kirills
11608064
LAT
1237
U13
Matisone/Riga
16
I
Gulmedovs Murats Geoklens
11609060
LAT
1216
U11
Riga
17
I
Hlopkova Jekaterina
11612746
LAT
1196
U13
Voronova/Riga
18
I
Lele Emili
11607254
LAT
1132
U13
Riga
19
II
Ikstena Sarlote
11609559
LAT
1087
U13
Rozlapa/Stasans/Riga
20
II
Jansone Melanija Luize
11614722
LAT
1058
U09
Rozlapa/Riga
21
I
Kriek Zoran
11618086
LAT
0
U11
Raudive/Riga
22
I
Pidgora Andrejs
11616091
LAT
0
U11
Smirnovs/Riga
23
I
Podojniks Marks Ernests
11613327
LAT
0
U13
Ungurs/Riga
24
I
Savicevs Arsenijs
11617489
LAT
0
U09
Matisone/Riga
25
I
Strautins Roberts
11609613
LAT
0
U13
Rozlapa/Riga
26
II
Krasilnikova Marija
11618019
LAT
0
U09
Galkins/Riga
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressum