5.liga Kysuce 2017/18

Posledná aktualizácia 10.12.2017 13:25:33, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber turnaja3c1, 4c11, 4c12, 5za, 5ca, 5c12
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyTabuľka podľa poradia, Poradie, Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Žrebovanie - všetky kolá
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Najlepší hráčipodľa bodov, podľa %
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Zoznam hráčov podľa abecedy

č.TMenoFideIDEloFEloNFED Družstvoš.
1Baranek Martin1493684415700SVKChess Club Turzovka B4
2Beles Marian1492929517520SVKCaissa Čadca D3
3Blahovec Frantisek01000SVKOščadnica7
4Blahovec Jan1495821001000SVKOščadnica3
5Blazej Michal1493019616170SVKTJ Inbest Dunajov D4
6Bohus Jakub01000SVKTJ Inbest Dunajov E8
7Bucek Radoslav01000SVKŠK Rudinská7
8Buchta Stanislav1493831601444SVKTJ Inbest Dunajov D6
9Bulej Matej1495567911820SVKKŠŠ Čadca10
10Cecotka Frantisek1490309117650SVKCaissa Čadca D1
11Cerven Peter1495820117570SVKKŠŠ Čadca2
12Cerven Samuel1495561001270SVKKŠŠ Čadca8
13Chovanec Stefan1491973716970SVKTJ Inbest Dunajov E1
14Chupac Alan7361797001000SVKTJ Inbest Dunajov E12
15Chupac Denis7361795401000SVKTJ Inbest Dunajov E13
16Dano Milan1495250501288SVKTJ Inbest Dunajov E7
17Docar Martin1493553816070SVKChess Club Turzovka B5
18Durina Jan1495901101000SVKChess Club Turzovka B9
19Gembiczki Jan1492658016530SVKChess Club Turzovka B1
20Gembiczki Vladimir1492659816320SVKChess Club Turzovka B2
21Hanec Kristian1493905315350SVKCaissa Čadca D7
22Holestiak Pavol ml.1490343116640SVKKŠŠ Čadca3
23Holestiak Pavol st.1490387314600SVKKŠŠ Čadca5
24Holestiakova Lubana1495512101000SVKKŠŠ Čadca13
25Holestiakova Natalia1491975301347SVKKŠŠ Čadca7
26Holestiakova Nina1495142810390SVKKŠŠ Čadca12
27Hutyra Jaroslav01228SVKŠK Rudinská5
28Hutyra Stefan01688SVKŠK Rudinská2
29Jurcik Robert1494066301383SVKChess Club Turzovka B6
30Kanitra Vincent1493023401599SVKTJ Inbest Dunajov D7
31Korencik Anton1495259916170SVKŠK Radôstka4
32Korencik Emil1495248301591SVKŠK Radôstka5
33Korencik Kornel1495249116140SVKŠK Radôstka3
34Korencik Marian ml.1495877501083SVKŠK Radôstka10
35Korencik Marian st.1492497818760SVKŠK Radôstka2
36Kostal Marian01000SVKŠK Radôstka9
37Kramar Daniel01000SVKŠK Rudinská8
38Kubla Anton1495868601367SVKŠK Radôstka6
39Kvasnovsky Jozef01000SVKOščadnica8
40Las Jozef01000SVKOščadnica6
41Laso Milos01000SVKŠK Rudinská6
42Loksa Ivan01327SVKŠK Rudinská4
43Loksa Lubomir1493835917150SVKŠK Rudinská1
44Machovcakova Eliska1495154115060SVKKŠŠ Čadca6
45Magat Andrej7361798901000SVKTJ Inbest Dunajov E9
46Magat Marian1494641601222SVKTJ Inbest Dunajov E6
47Majak Jozef01000SVKOščadnica4
48Marcanik Mario01000SVKTJ Inbest Dunajov E11
49Masarik Roman1491984218440SVKTJ Inbest Dunajov D1
50Mician Bohus1494643201431SVKTJ Inbest Dunajov E4
51Mician Juraj1495254801289SVKTJ Inbest Dunajov E5
52Mikova Miriam01000SVKOščadnica5
53Mrmus Pavol1495818015500SVKKŠŠ Čadca4
54Mrmusova Magdalena1495511311360SVKKŠŠ Čadca11
55Onufrak Vasil1493836714480SVKTJ Inbest Dunajov D8
56Oravec Matej1494280112860SVKCaissa Čadca D8
57Palenik Anton1495257201245SVKChess Club Turzovka B7
58Palica Anton1496060501000SVKCaissa Čadca D9
59Paluch Stefan1491985017210SVKTJ Inbest Dunajov D2
60Pazdera Rudolf01000SVKOščadnica9
61Postek Daniel1494511816350SVKCaissa Čadca D5
62Sabela Pavol1492706316940SVKChess Club Turzovka B3
63Saran Pavol01046SVKŠK Rudinská9
64Saran Slavomir01000SVKŠK Rudinská10
65Sedlacek Richard1493663114330SVKCaissa Čadca D6
66Sidlo Jozef1493486816290SVKŠK Rudinská3
67Sienczyk Stephen Paul1494512617980SVKKŠŠ Čadca1
68Slivka David1493906117430SVKCaissa Čadca D2
69Slivka Peter1495796501000SVKCaissa Čadca D10
70Soloman Frantisek1493840516080SVKTJ Inbest Dunajov E2
71Soloman Marian1495771001294SVKTJ Inbest Dunajov E3
72Spiriak Branislav1494212701176SVKTJ Inbest Dunajov D9
73Spiriak Vladimir1491678920900SVKŠK Radôstka1
74Stano David1495881301107SVKŠK Radôstka8
75Stopka Rastislav1494213501220SVKChess Club Turzovka B8
76Sulgan Igor1495989514390SVKKŠŠ Čadca9
77Svabik Jan1491988516320SVKTJ Inbest Dunajov D5
78Svana Ladislav01000SVKOščadnica2
79Svrcek Stanislav1493035814940SVKTJ Inbest Dunajov D3
80Tvrdy Peter1494109016040SVKCaissa Čadca D4
81Urbanek Jan1493686001298SVKOščadnica1
82Vitkovsky Dusan7361794601000SVKTJ Inbest Dunajov E10
83Zajko Dusan1495904601000SVKŠK Radôstka7
Advertisement