Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:04:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor II.třídy
Poslední aktualizace17.03.2019 20:20:34, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
4. Kolo Datum kola 2018/12/02 Hodina 10:00
Šach.
10
TJ Baník Habartov B
ELO
-
7
TJ Ostrov
ELO
6 : 2
1.1
Tomaščín Petr
1779
-
Kandrik Antonín St.
1750
0 - 1
1.2
Vachulka Miloslav
1806
-
Latislav Milan
1775
½ - ½
1.3
Procházka Bedřich
1979
-
Vastl Oldřich
1784
1 - 0
1.4
Most Zdeněk
2012
-
Šetka Vlastimil
1729
1 - 0
1.5
Šíbl Václav
1916
-
Baumann Roland
1669
1 - 0
1.6
Hrůza Miroslav
1899
-
Čornyj Milan
1646
1 - 0
1.7
Kasal Radek
1676
-
Strejc Pavel
1843
1 - 0
1.8
Vachulka Václav
1551
-
Janecký Jaroslav
1591
½ - ½
Šach.
8
ŠK Karlovy Vary B
ELO
-
6
ŠK Global Sokolov
ELO
4 : 4
2.1
Lorenc Tomáš
2190
-
Přibyl Jaroslav
1971
½ - ½
2.2
Wimmer Miroslav
2118
-
Hlaváč František
1924
1 - 0
2.3
Lorencová Věra
1870
-
Tomčík Alexander
1868
0 - 1
2.4
Vaněk Bohuslav
1855
-
Pittermann Jan
1820
½ - ½
2.5
Pastierik Peter
1780
-
Folta Jaroslav
1804
½ - ½
2.6
Lusk Jiří
1751
-
Wiedermann Jan
1779
½ - ½
2.7
Košek Lubomír
1697
-
Patejdl František
1669
1 - 0
2.8
Pospíšil Adolf
1598
-
Kotlár Adrian
1312
0 - 1
Šach.
9
ŠK Valdštejn Cheb B
ELO
-
5
ŠK Spartak Chodov A
ELO
5 : 3
3.1
Tiller Jaroslav
2090
-
Zbořil Jaroslav
1918
½ - ½
3.2
Míšek Jan
1896
-
Radics Robert
1857
1 - 0
3.3
Skokan Zdeněk
1905
-
Stuška Přemysl
1795
0 - 1
3.4
Štěch Vladimír
1960
-
Sokol Boris
1816
½ - ½
3.5
Bršťák Ondřej
1631
-
Vávra David
1736
1 - 0
3.6
Bambousek Zdeněk
1607
-
Vlasák Marcel
1706
0 - 1
3.7
Doležal Rudolf
1674
-
Vojíř Václav
1350
1 - 0
3.8
Macho Miloslav
1711
-
Ulč Jiří
1265
1 - 0
Šach.
1
TJ Olympie Hroznětín A
ELO
-
4
TJ Tašovice B
ELO
5 : 3
4.1
Hlaváč Rudolf
1957
-
Maglia Pavel
1874
1 - 0
4.2
Mestl Martin
1970
-
Vanko Jiří
1890
0 - 1
4.3
Grieč Milan
1562
-
David Ladislav
1723
0 - 1
4.4
Tamáš Imrich
1581
-
Šťastný Jiří
1654
0 - 1
4.5
Sýkora Robert
1735
-
Pavlík Pavel
1596
1 - 0
4.6
Janoušek Ladislav
1693
-
Suljakovič Ibrišim
1450
1 - 0
4.7
Ornet Tomáš
1658
-
Ehlich Vladislav
1842
1 - 0
4.8
Rams Milan
1648
-
Růžičková Helena
1433
1 - 0
Šach.
2
TJ Sokol Teplá
ELO
-
3
KŠ Tietz Karlovy Vary D
ELO
4 : 4
5.1
Kačírek Jakub
1574
-
Postl Petr
1903
1 - 0
5.2
Klepal Martin
1646
-
Hajšman Ladislav
1786
0 - 1
5.3
Partl Miloslav
1848
-
Hajšman Martin
1681
½ - ½
5.4
Valečka Karel
1682
-
Jahodka Josef
1614
0 - 1
5.5
Mazura Karel
1565
-
Kaštan Ján
1590
1 - 0
5.6
Horna Sáva
1472
-
Dědek Miloš
1441
1 - 0
5.7
Haftar Bohdan
1332
-
Mader Roland
1385
½ - ½
5.8
Dědouch Pavel
1296
-
Unger Kurt
1101
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž