Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 10:04:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1
Останнє оновлення11.10.2017 15:08:29, Автор /Останнє завантаження: Chess Academy of Armenia
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
1
Afandyan Arno
ARM
0
2
Asatryan Lilit
ARM
0
3
Asatryan Narek
ARM
0
4
Avetisyan Ruben
ARM
0
5
Nersisyan Arman
ARM
0
6
Baghdasaryan Ara
ARM
0
7
Baghdasaryan Grigor
ARM
0
8
Baghdasaryan Israyel
ARM
0
9
Bagratyan Lyudvig
ARM
0
10
Bibilyan Grigor
ARM
0
11
Daniyelyan Aren
ARM
0
12
Duryan Davit
ARM
0
13
Gasparyan Davit *
ARM
0
14
Gasparyan Manvel
ARM
0
15
Gevorgyan Nare
ARM
0
16
Gharibyan Arman
ARM
0
17
Ghazaryan Ararat
ARM
0
18
Ghazaryan Davit
ARM
0
19
Ghonjeyan Areg
ARM
0
20
Grigoryan Grigor
ARM
0
21
Hakobyan Gagik *
ARM
0
22
Harutyunyan Aleks
ARM
0
23
Hayrapetyan Frunze
ARM
0
24
Hovhannisyan Adela
ARM
0
25
Hovhannisyan Harutyun
ARM
0
26
Hovsepyan Daniel
ARM
0
27
Kajaryan Aleks
ARM
0
28
Kasinyan Lilit
ARM
0
29
Keshishyan Natali
ARM
0
30
Khachatryan Valeri
ARM
0
31
Kirakosyan Levon
ARM
0
32
Kocharyan Kochar
ARM
0
33
Manukyan Mane
ARM
0
34
Manukyan Tamara
ARM
0
35
Mejlumyan Davit
ARM
0
36
Menedyan Lili
ARM
0
37
Muradyan Avet
ARM
0
38
Nahapetyan Tigran
ARM
0
39
Ohanyan Davit
ARM
0
40
Orlov Maksim
ARM
0
41
Petrosyan Rafayel
ARM
0
42
Pluzyan Edvard
ARM
0
43
Pzdikyan Gevorg
ARM
0
44
Safaryan Hamlet
ARM
0
45
Sahakyan Aren
ARM
0
46
Samvelyan Lara
ARM
0
47
Sardaryan Mila
ARM
0
48
Sargsyan Armen *
ARM
0
49
Sargsyan Davit
ARM
0
50
Sargsyan Garnik
ARM
0
51
Vardanyan Narek
ARM
0
52
Siradeghyan Davit
ARM
0
53
Stepanyan Gor
ARM
0
54
Sharmazanov Hovsep
ARM
0
55
Vardanyan Ruben
ARM
0
56
Zazyan Georgi
ARM
0
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use