OÖ 1. Klasse Ost 2017/2018 Ostatnia aktualizacja strony20.03.2018 09:19:13, Creator/Last Upload: Landesverband Oberösterreich Eloreferat
Wynik końcowy po 11 rundach
Nr | | Nazwisko | Rg | Drużyna | Pkt | Partie | % | Szach |
1 | | Simon Christopher | 1503 | Ansfelden 3 | 8 | 9 | 88,9 | 1 |
2 | | Stolz Julius | 1422 | Steyregg 5 | 7 | 7 | 100,0 | 1 |
3 | | Kienberger Erich | 1728 | Ansfelden 4 | 6,5 | 8 | 81,3 | 1 |
4 | | Haider Siegfried | 1507 | Voest Linz 3 | 6,5 | 9 | 72,2 | 2 |
5 | | Jarolim Alexander | 1442 | St. Martin/Traun 1 | 5,5 | 6 | 91,7 | 2 |
6 | | Marjanovic Jovo | 1656 | St. Martin/Traun 1 | 5,5 | 8 | 68,8 | 2 |
7 | | Wipplinger Manfred | 1556 | Voest Linz 3 | 5,5 | 8 | 68,8 | 3 |
8 | | Kurtz Philipp | 1306 | Ansfelden 4 | 5,5 | 8 | 68,8 | 3 |
9 | | Bala Harald | 1353 | Steyregg 5 | 5,5 | 8 | 68,8 | 3 |
10 | | Simon Alexander | 1478 | Ansfelden 3 | 5,5 | 9 | 61,1 | 2 |
11 | | Aigner Heinrich | 1666 | Voest Linz 4 | 5 | 10 | 50,0 | 1 |
12 | | Schiefermueller Walter | 1595 | Voest Linz 3 | 5 | 10 | 50,0 | 2 |
13 | | Thaller Andreas | 1639 | Westbahn/LSV 4 | 4,5 | 9 | 50,0 | 1 |
14 | | Altermueller Juergen | 1644 | Voest Linz 3 | 4,5 | 9 | 50,0 | 1 |
15 | | Schenkenfelder Guenther | 1559 | St. Martin/Traun 1 | 4,5 | 9 | 50,0 | 3 |
16 | | Weiss Peter DI. | 1520 | Leonding 2 | 4,5 | 10 | 45,0 | 1 |
17 | | Rinner Helmut | 1709 | Spartakus Linz 1 | 4 | 4 | 100,0 | 1 |
18 | | Ring Rudolf | 1679 | Steyregg 4 | 4 | 5 | 80,0 | 1 |
19 | | Gruber Harald | 1832 | Spartakus Linz 1 | 4 | 6 | 66,7 | 1 |
20 | | Lehner Benjamin | 1376 | Ansfelden 3 | 4 | 6 | 66,7 | 3 |
21 | | Krebelder Michael | 1585 | Ansfelden 3 | 4 | 7 | 57,1 | 2 |
22 | | Blöchl Eva-Maria | 1336 | St. Georgen/Gusen 2 | 4 | 7 | 57,1 | 3 |
23 | | Schreiber Helmut | 1582 | Westbahn/LSV 4 | 4 | 8 | 50,0 | 1 |
24 | | Pfeffer Werner | 1454 | Leonding 2 | 4 | 9 | 44,4 | 2 |
25 | | Schneider Martin | 1942 | Ansfelden 3 | 3,5 | 4 | 87,5 | 1 |
26 | | Karakasevic Dejan | 1376 | St. Martin/Traun 1 | 3,5 | 5 | 70,0 | 2 |
27 | | Capco Jose Dr. | 1761 | Steyregg 5 | 3,5 | 5 | 70,0 | 2 |
28 | | Brandl Gerhard | 1436 | Leonding 2 | 3,5 | 7 | 50,0 | 3 |
29 | | Adlassnigg Wolfgang | 1416 | Westbahn/LSV 4 | 3,5 | 8 | 43,8 | 2 |
30 | | Heumel Robert Dr. | 1462 | Voest Linz 4 | 3,5 | 9 | 38,9 | 2 |
31 | | Danninger Egon | 1391 | Leonding 2 | 3 | 4 | 75,0 | 3 |
32 | | Hahn Anton | 1209 | Westbahn/LSV 4 | 3 | 4 | 75,0 | 3 |
33 | | Huber Bernhard | 1410 | Ansfelden 4 | 3 | 6 | 50,0 | 2 |
34 | | Pretzl Johannes | 1295 | Westbahn/LSV 4 | 3 | 7 | 42,9 | 3 |
35 | | Ortner Robert | 1371 | St. Martin/Traun 1 | 3 | 8 | 37,5 | 1 |
36 | | Zauner Leo | 1448 | Spartakus Linz 1 | 3 | 8 | 37,5 | 2 |
37 | | Schaufler Otto Ing. | 1576 | Voest Linz 4 | 3 | 9 | 33,3 | 2 |
38 | | Kalkbrenner Oswald | 1424 | Steyregg 4 | 3 | 9 | 33,3 | 2 |
39 | | Krallitsch Ewald Ing. | 1235 | Steyregg 4 | 3 | 9 | 33,3 | 3 |
40 | | Kuhn Bernhard DI | 1676 | Leonding 2 | 2,5 | 4 | 62,5 | 1 |
41 | | Baumgartner Horst | 1621 | Steyregg 4 | 2,5 | 4 | 62,5 | 1 |
42 | | Schick Guenther | 1593 | St. Georgen/Gusen 2 | 2,5 | 6 | 41,7 | 1 |
43 | | Voura August | 1613 | Ansfelden 4 | 2,5 | 7 | 35,7 | 1 |
44 | | Palmetzhofer Karl | 1642 | St. Georgen/Gusen 2 | 2,5 | 7 | 35,7 | 1 |
45 | | Tasdemir Muhammed | 1071 | Steyregg 5 | 2,5 | 9 | 27,8 | 3 |
46 | | Knezevic Josip | 1598 | Voest Linz 3 | 2 | 3 | 66,7 | 2 |
47 | | Vukojevic Sasa | 1478 | Ansfelden 4 | 2 | 3 | 66,7 | 3 |
48 | | Hundsdorfer Heinz | 1570 | Leonding 2 | 2 | 3 | 66,7 | 3 |
49 | | Redl Rainer | 1649 | Steyregg 5 | 2 | 4 | 50,0 | 2 |
50 | | Matura Erich | 1456 | Steyregg 5 | 2 | 4 | 50,0 | 2 |
51 | | Reisinger Thomas | 1514 | St. Georgen/Gusen 2 | 2 | 5 | 40,0 | 2 |
52 | | Hutterberger Walter | 1354 | Steyregg 4 | 2 | 5 | 40,0 | 2 |
53 | | Wachlhofer Josef | 1468 | St. Georgen/Gusen 2 | 1,5 | 4 | 37,5 | 3 |
54 | | Salzner Dieter | 1197 | Spartakus Linz 1 | 1,5 | 7 | 21,4 | 3 |
55 | | Adam Peter | 1484 | St. Georgen/Gusen 2 | 1,5 | 9 | 16,7 | 2 |
56 | | Birch Sven | 1488 | Westbahn/LSV 4 | 1 | 1 | 100,0 | 1 |
57 | | Kuhn Maximilian | 0 | Leonding 2 | 1 | 1 | 100,0 | 3 |
58 | | Matscheko Friedrich | 1482 | Steyregg 4 | 1 | 2 | 50,0 | 2 |
59 | | Edtinger Siegfried | 1488 | Spartakus Linz 1 | 1 | 5 | 20,0 | 2 |
60 | | Lorich Paul | 1159 | Voest Linz 4 | 1 | 10 | 10,0 | 2 |
61 | | Lechner Karl | 1545 | Steyregg 5 | 0,5 | 1 | 50,0 | 1 |
62 | | Tober Rudolf | 1601 | Voest Linz 3 | 0,5 | 1 | 50,0 | 2 |
63 | | Wageneder Karl | 1830 | Ansfelden 3 | 0,5 | 1 | 50,0 | 2 |
64 | | Mostbauer Kurt DI | 1294 | Ansfelden 3 | 0,5 | 1 | 50,0 | 3 |
65 | | Greul David | 1033 | Ansfelden 3 | 0,5 | 1 | 50,0 | 3 |
66 | | Forstner Theodor | 1574 | Steyregg 4 | 0,5 | 1 | 50,0 | 4 |
67 | | Bachinger Alfred | 1373 | St. Georgen/Gusen 2 | 0,5 | 2 | 25,0 | 4 |
68 | | Wufka Karl-Heinz | 1293 | Steyregg 4 | 0,5 | 4 | 12,5 | 3 |
69 | | Banjai Mihalj | 1223 | Spartakus Linz 1 | 0,5 | 5 | 10,0 | 2 |
70 | | Bender Jakob | 1583 | Ansfelden 4 | 0 | 1 | 0,0 | 1 |
71 | | Mitbach Alfred | 1396 | Voest Linz 4 | 0 | 1 | 0,0 | 4 |
72 | | Mostbauer Margit | 1072 | Ansfelden 3 | 0 | 1 | 0,0 | 4 |
73 | | Dorninger Reinhard | 1102 | Westbahn/LSV 4 | 0 | 2 | 0,0 | 3 |
74 | | Kohout Johann | 1095 | Spartakus Linz 1 | 0 | 2 | 0,0 | 3 |
75 | | Rohrstorfer Wolfgang | 1177 | Spartakus Linz 1 | 0 | 2 | 0,0 | 3 |
76 | | Raab Peter | 1177 | St. Martin/Traun 1 | 0 | 4 | 0,0 | 2 |
Uwagi: Walkower ignorowany
|
|
|
|