Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:54:58
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Torneo De Ajedrez Distrital Universitario ASCUN - Categoría B Septiembre 2017
Viimeisin päivitys23.09.2017 03:54:22, Creator/Last Upload: FECODAZ
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
Torres Edward
BOY
1613
Pedagogica
2
Cruz Neftaly
4469119
BOG
1600
Sergio Arboleda
3
Guerrero Sergio Alejandro
4473280
BOG
1530
Pedagogica
4
Acosta Victor
COL
0
Santo Tomas
5
Albarracin Kevin
COL
0
Militar
6
Alvarez Nicolas
COL
0
Central
7
Avila Johann
COL
0
Javeriana
8
Bayona Nicolas
COL
0
Central
9
Beleño Danilo
COL
0
Ant Nariño
10
Bonilla Johan
COL
0
Militar
11
Buitrago Jose
COL
0
Ant Nariño
12
Camacho Edwin
COL
0
Uniminuto
13
Castañeda Miguel
COL
0
Central
14
Castelblanco Camilo
COL
0
Javeriana
15
Castellanos Roger
COL
0
Autonoma
16
Castillo Jose
COL
0
Santo Tomas
17
Castillo Randall
COL
0
Uniminuto
18
Castro Luis
COL
0
Santo Tomas
19
Cordoba Juan
COL
0
Ant Nariño
20
Cordoba Saadan
COL
0
Uniminuto
21
Corredor Damian
COL
0
Catolica
22
Cortes Gerson
COL
0
Militar
23
Cruz Ivan
COL
0
Sergio Arboleda
24
Delgadillo Cristian
COL
0
Militar
25
Diaz Sergio
COL
0
Uniminuto
26
Espinosa Norman
COL
0
Catolica
27
Garcia Anderson
COL
0
Ant Nariño
28
Garcia Juan
COL
0
Rosario
29
Garzon Danilo
COL
0
Ant Nariño
30
Gonzalez Manuel
COL
0
Libre
31
Guerrero Johan
COL
0
Cooperativa
32
Henriquez Rafael
COL
0
Santo Tomas
33
Infante Johan
COL
0
Pedagogica
34
Lopez Juan
COL
0
Libre
35
Martin Sergio
COL
0
Sergio Arboleda
36
Medina Alfonso
COL
0
Militar
37
Mejia Milton
COL
0
Pedagogica
38
Mican Carlos
COL
0
Libre
39
Moncada Duvan
COL
0
Tadeo
40
Moreno David
COL
0
Rosario
41
Navarro Luis
COL
0
Autonoma
42
Olarte Daniel
COL
0
Santo Tomas
43
Ortiz Jhon
COL
0
Ant Nariño
44
Paez Miguel
COL
0
Militar
45
Pantevez Camilo
COL
0
Catolica
46
Pardo Felipe
COL
0
Rosario
47
Peñuela Amado
COL
0
Tadeo
48
Piedrahita Jadany
COL
0
Santo Tomas
49
Ramos Sergio
COL
0
Catolica
50
Riaño Cesar
COL
0
Central
51
Rivera Nicolas
COL
0
Uniminuto
52
Rodelo Leonardo
COL
0
Autonoma
53
Rodriguez Daniel
COL
0
Militar
54
Romero Andrey
COL
0
Autonoma
55
Romero Juan
COL
0
Distrital
56
Sabogal Brayan
COL
0
Autonoma
57
Sarta Jose
COL
0
Rosario
58
Soto Diego
COL
0
Sergio Arboleda
59
Suarez Nelson
COL
0
Distrital
60
Suavita Daniel
COL
0
Catolica
61
Tellez Pedro
COL
0
Libre
62
Torres Camilo
COL
0
Ant Nariño
63
Turizo Edwin
COL
0
Javeriana
64
Valderrama Steven
COL
0
Ant Nariño
65
Vallejo Juan
COL
0
Rosario
66
Varela Santiago
COL
0
Ant Nariño
67
Vargas Braulio
COL
0
Tadeo
68
Vargas David
COL
0
Ant Nariño
69
Villamil Samuel
COL
0
Sergio Arboleda
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot