Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 15:11:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Extraliga mládeže - Západ 2017/18
Poslední aktualizace20.01.2018 20:02:19, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 14
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
3. Kolo Datum kola 2017/10/08 Hodina 08.00
Šach.
1
ŠA VŠTE České Budějovice
ELO
-
8
ŠK Karlovy Vary
ELO
4 : 2
1.1
Kotál Václav
2165
-
Špreňar Petr
2109
1 - 0
1.2
Novák Martin
1951
-
Špička Jan
1972
½ - ½
1.3
Rolinek Dominik
1986
-
Brunová Blanka
1918
½ - ½
1.4
Hosnedl Matyáš
1806
-
Srba Stanislav
1783
1 - 0
1.5
Rolinková Lucie
1488
-
Hlavina Matouš
1805
0 - 1
1.6
Bauer Václav
1534
-
Beer Jiří
1483
1 - 0
Šach.
2
Klub Šachistů Říčany 1925
ELO
-
7
TJ Kobylisy
ELO
3 : 3
2.1
Vystrčil Martin
2182
-
Slovák Kilián
2131
0 - 1
2.2
Otruba Marek
1961
-
Pařízek Vojtěch
2007
0 - 1
2.3
Rastočný Josef
2146
-
Brejník Gustav
2081
½ - ½
2.4
Novotný Martin
1831
-
Molkanov Oleg
1912
1 - 0
2.5
Civín Dominik
1858
-
Skýpala Ondřej
1850
½ - ½
2.6
Vilímová Julie
1767
-
Dolejš Jakub
1403
1 - 0
Šach.
3
Desko Liberec
ELO
-
6
Šachklub Sokol Klatovy
ELO
2 : 4
3.1
Liška Jiří
2309
-
Eret Jonáš
2225
1 - 0
3.2
Viták Jiří
1934
-
Hurdzan Tomáš
2148
0 - 1
3.3
Sýkora Marek
1907
-
FM
Simet Martin
2170
½ - ½
3.4
Hung Do
1758
-
Dolanský Lukáš
2083
0 - 1
3.5
Brůna Matouš
1384
-
Stinka Jakub
2087
0 - 1
3.6
Finěk Václav
1517
-
Tůmová Anna
1629
½ - ½
Šach.
4
PROMAT OAZA Praha
ELO
-
5
TJ Bohemians Praha
ELO
2½:3½
4.1
Jelínek Michal
2145
-
Petr Jakub
2167
½ - ½
4.2
Němcová Karin
2050
-
Staněk Ondřej
1884
1 - 0
4.3
Lhotský Zdeněk
1747
-
Aubrecht Petr
2059
0 - 1
4.4
Lhotská Anna
1616
-
Žižka Petr
2035
0 - 1
4.5
Svačina Tobiáš
1422
-
Špachta Vítek
1461
0 - 1
4.6
Matej Erik
1342
-
Aubrechtová Zuzana
1270
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž