Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:38:52
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
ŠSPK - Krajský přebor družstev III. třídy - 2017/18
Poslední aktualizace15.04.2018 16:36:33, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
10. Kolo Datum kola 2018/03/25 Hodina 10:00
Šach.
12
HeřNýř B
ELO
-
11
Košutka D
ELO
2 : 3
1.1
Kastl Josef
1810
-
Soutner Jaroslav
1734
½ - ½
1.2
Vlk Michal
1784
-
Gadževský Štefan
1634
1 - 0
1.3
Vaněk Jiří
1702
-
Plzák Jan
1516
0 - 1
1.4
Vaněk Miroslav
1583
-
Ehrlich Tomáš
1402
½ - ½
1.5
Roubal František
1318
-
Hosnedl Jiří
1687
0 - 1
Šach.
1
Tachov C
ELO
-
10
Petřín C
ELO
½ :4½
2.1
Truksa Václav
1769
-
Polák Michal
1734
0 - 1
2.2
Špaček Libor
1676
-
Nechutný Michal
1654
0 - 1
2.3
Jakl Zdeněk
1407
-
Mastný Theodor
1513
0 - 1
2.4
Žalud Pavel
1187
-
Mastný Václav
1529
0 - 1
2.5
Kratochvíl David
1088
-
Mastný Leonard
1104
½ - ½
Šach.
2
Klatovy C
ELO
-
9
ŠK 64 B
ELO
1½:3½
3.1
Sova Zdeněk
1753
-
Lorenc David
1811
½ - ½
3.2
Hanzlík Zdeněk
1407
-
Špaček Jan
1747
1 - 0
3.3
Matějíček Vojtěch
1398
-
Hrdlička Václav
1660
0 - 1
3.4
Bukvaj Martin
1124
-
Šťastný Josef
1518
0 - 1
3.5
Skřivan Matěj
1074
-
Janouš Marek
1560
0 - 1
Šach.
3
Union
ELO
-
8
Kaznějov
ELO
3½:1½
4.1
Pech Martin
1894
-
Bartoníček Zdeněk
1976
1 - 0
4.2
Michal Josef
1994
-
Novotný Jaromír
1758
½ - ½
4.3
Roskovec Bedřich
1634
-
Hrdina Petr
1610
1 - 0
4.4
Brát Karel
1434
-
Škutil František
1250
0 - 1
4.5
Wolf Vilém
1668
-
Bořík Vojtěch
1250
1 - 0
Šach.
4
Loko C
ELO
-
7
HeřNýř C
ELO
1½:3½
5.1
Slavík Josef
1723
-
Bošek Vladimír
1529
½ - ½
5.2
Kohout Josef
1844
-
Šimek Jiří
1747
0 - 1
5.3
Šefrna František
1683
-
Syrovátka Čeněk
1695
½ - ½
5.4
Ešner Marek
1649
-
Krisman Ondřej
1550
0 - 1
5.5
Kotěšovec Jaroslav
1527
-
Dostál Karel
1584
½ - ½
Šach.
5
Košutka C
ELO
-
6
Dvorec C
ELO
3½:1½
6.1
Berka Luboš
1798
-
Šůs Petr
1550
½ - ½
6.2
Zach Tomáš
1619
-
Kovář Václav
1698
½ - ½
6.3
Tyll Josef
1617
-
Flajšman Zdeněk
1493
1 - 0
6.4
Štojdl Josef
1966
-
Strnad Jiří
1477
1 - 0
6.5
Buďárek Jaroslav
1614
-
Janoušková Adéla
1399
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž