Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 09:36:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
Wiener Kinderschnellschachlandesmeisterschaft 2017
Последња измена03.12.2017 23:03:21, Creator/Last Upload: Wiener Schachverband (TA)
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
1
Shi William
1658107
AUT
1678
2
Hechl Fabian
1651579
AUT
1546
3
Georgiev Daniel
1661736
AUT
1512
4
Stadlinger Matthias
1656872
AUT
1415
5
Beroev Mikhail
1660470
AUT
1381
6
Miazhynski Michael
1651374
AUT
1381
7
Pavlov Roman
1660446
AUT
1307
8
Stadlinger Lea
1656848
AUT
1303
9
Kaspar Sebastian
1657984
AUT
1290
10
Kuti Oliver
1661620
AUT
1274
11
Stichlberger Tim
AUT
1270
12
Wickramasinghe Nathaniel
1657747
AUT
1256
13
Miazhynski Alexander
1651366
AUT
1248
14
Radnaev Nomin
1656341
AUT
1240
15
Stadlinger Lukas
1656856
AUT
1227
16
Lorenz Maurizio
AUT
1212
17
Sölkner Julian
AUT
1200
18
Schwab Harald
AUT
1155
19
Szigeti Adam
1653415
AUT
1148
20
Kober Stefan
AUT
1144
21
Kramar Erik
AUT
1144
22
Bilyalov Erol
2927012
BUL
1128
23
Dodu Crina Karina
1640550
AUT
1110
24
Englisch Tobias
1658123
AUT
1101
25
Balint Peter
1660713
AUT
1071
26
Kolm Nino
1657712
AUT
1045
27
Krejci Vera Marie
1651935
AUT
1042
28
Ernst Robert
AUT
1040
29
Weber Julian
1661485
AUT
1027
30
Rigo Lukas
AUT
1003
31
Pavlov Alexander
AUT
994
32
Rosol Philip
AUT
980
33
Karall Andreas
AUT
969
34
Volosetskiy Vitaliy
1657011
AUT
958
35
Andorfer Nicolai
AUT
940
36
Manukyan Sem
AUT
921
37
Jungwirth Patrik
AUT
915
38
Albrecher Konstantin
AUT
906
39
Gasca Luca
1661400
AUT
860
40
Löschl Lukas
AUT
853
41
Beroev Matvey
AUT
800
42
Gerhold Paul
AUT
800
43
Köszegi Jan
AUT
800
44
Rigo Clemens
AUT
800
45
Borrmann Laurenz
AUT
0
46
Brehm Caroline
AUT
0
47
Brehm Elena
AUT
0
48
Duhs Carmen
AUT
0
49
Haumann Katharina
AUT
0
50
Lepouze Leon
AUT
0
51
Lubowiecki Felix
AUT
0
52
Manukyan David
AUT
0
53
Markelic Marko
AUT
0
54
Pavlov Julian
AUT
0
55
Radnaev Mikael
AUT
0
56
Urtnasan Oyunbileg
MGL
0
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
мастхеад