Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Praha-200. VC ŠK DP Praha UniCredit Rapid Open, 10.02.2018 EA Hotel Populus

Poslední aktualizace10.02.2018 14:25:34, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
FMSoukup Jiří310840CZE23232289Karlovarský šachklub Tietz
2
FMVrána František302066CZE22762234ŠK Staré Město
3
IMPřibyl Josef300187CZE22092187S60ŠK Dopravní podnik Praha
4
IMPřibyl Martin302392CZE21982191ŠK Dopravní podnik Praha
5
Fedorov Evgenii4188004RUS21760ŠK Dopravní podnik Praha
6
Hostička František302295CZE21322070S60ŠO TJ Tatran Prachatice
7
Tsenov Tsvetoslav2916606FID21310Cizinci
8
Beneš Petr311812CZE21152127ŠK Dopravní podnik Praha
9
Holý Filip358762CZE20472051TJ Sokol Plzeň-Letná
10
Muk Ivo325120CZE20282027ŠK Přeštice
11
Semerdžiev Stefan305510CZE20122003ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
12
Hájek Jiří317888CZE20091989ŠK Přeštice
13
Melich Jindřich305758CZE19972015S60TJ Praha-Pankrác
14
Plášek Zdeněk309800CZE19931984TJ Sokol Praha-Vršovice
15
Sviták David332046CZE19811962SK OAZA Praha
16
Bílý Michal383724CZE19751999ŠK Praha 4
17
Huřťák Otto383309CZE19701979TJ Bohemians Praha
18
Steimar Miroslav343439CZE19691954S60ŠK Viktoria Žižkov Praha
19
Skála Kamil312380CZE19631956TJ Praha-Pankrác
20
Nedoma Marek342840CZE19511952TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
21
WCMPřibylová Sofie371726CZE19441879wŠK PORG Praha
22
Fišer Jiří330604CZE19351913S60Unichess Praha
23
Doležal Vít307289CZE19341932TJ Neratovice
24
Ruggiero Mauro826316ITA19320
25
Vránová Zdeňka302775CZE19101936wŠK Staré Město
26
Přibyl Viktor371971CZE18721936U15ŠK PORG Praha
27
Klíma Matěj23709022CZE18621847Unichess Praha
28
Barabas Aleš353396CZE18151816ŠK Dopravní podnik Praha
29
Krňák Vladimír349461CZE17071724S60TJ Sokol Praha-Vršovice
30
Vít Zdeněk23706830CZE16961737S60Steinitz - Makabi Praha
31
Pucholt Martin383279CZE16741664Šachový oddíl Stochov z.s.
32
Bartoň Milan349445CZE16691696S60ŠO Praga Praha
33
Kuhnmund Ivan393983CZE16690S60
34
Tarasov Mikhail23724439CZE16610
35
Bečvář Pavel353450CZE16501698S60ŠO Praga Praha
36
Homola Josef393533CZE16301745S60ŠK Teplárna Praha-Malešice
37
Harašta František380660CZE16171663S60ŠK Mahrla Praha z.s.
38
Škutil František23719052CZE15431554ŠK Dopravní podnik Praha
39
Mach Petr383546CZE15361687U15Unichess Praha
40
Souček Petr23715170CZE14851456U15Unichess Praha
41
Beneš Matěj23703563CZE14071533U15ŠK Velvary
42
Morávek Michael397733CZE13011350U15ŠK PORG Praha
43
Němec Jakub337641CZE12991406Fatra Slavia Napajedla
44
Švadlenka Dominik23716258CZE12601260U15TJ Kobylisy Praha
45
Rous Dominik375993CZE12191390U15ŠK PORG Praha
46
Hosová Sandra397717CZE12161225wU15Sokol Nebušice
47
Tarasov Matvey23724420CZE12030U15
48
Hosová Stella23710489CZE11441144wU15Sokol Nebušice
49
Barth VítCZE01000TJ Bohemians Praha
50
Švadlenka Michal23717068CZE01000U15TJ Kobylisy Praha