Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 15:14:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
7th President's Cup Chess Championships
Son yeniləmə20.11.2017 12:55:45, Müəllif: Ghana Chess-Federation,Son yükləmə: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
1
CM
ADESINA Adeyinka
8501238
NGR
2198
2
CM
AKINSEYE Abiola
8503010
NGR
2184
3
FM
DEGONDO Simplice Armel
14306310
CIV
2167
4
FM
UNWANA Eugene Ekpoikong
8502536
NGR
2069
5
FM
ERHABOR David
8503168
NGR
2068
6
MANAN Yoboue Hermann
20800061
CIV
2048
7
FM
HASFORD John Kojo
12600083
GHA
2017
8
SOYOYE Abel
8502510
NGR
1996
9
CM
MENSAH Joseph Jamena
12600407
GHA
1985
10
CM
ADU JNR Lionel
12600750
GHA
1968
11
BLE Kouko Hubert
20800088
CIV
1958
12
IM
ANQUANDAH Francis Eric
12600148
GHA
1949
13
BONSU Kwadwo Owusu Bempa
12600172
GHA
1856
14
CM
THOMPSON Edward Nii Lamptey
12600113
GHA
1833
15
ADU-POKU Kwabena
12600598
GHA
1830
16
CHARLES Haji Kiadii
22600159
LBR
1820
17
CM
FUMEY Enyonam Sewa
21200033
TOG
1811
18
KOUYA Tyeoulou Bernardin Frankl
21200203
TOG
1805
19
THOMAS Karyah
22600108
LBR
1805
20
CM
SOSU Edward
12600385
GHA
1769
21
AMEWOUNOU Komlan Kouessan
21200017
TOG
1759
22
HUSHIE Carlton
12600350
GHA
1752
23
KPODO Evans Mawuko
12600458
GHA
1702
24
AJAVON Anthony Obieni
12600784
GHA
1670
25
COLEMAN Vitaly
12600482
GHA
1640
26
SENYEGAH Paul
12600229
GHA
1589
27
GYAMFI Kwame Adutwum
12600768
GHA
1559
28
GARDESEY Marc
12600261
GHA
1490
29
AJAVON Ayayi Jean Le Clair
21200394
TOG
1480
30
KARAMCHANDANI Rohan
12600830
GHA
1447
31
WFM
AYIKU Angela Naa Amerley
12600423
GHA
1419
32
Felix Tobi
12600989
GHA
1315
33
ASHLEY Christiana Naa Merley
12600474
GHA
1311
34
ASANTE Ernest
12601209
GHA
0
35
ATAWODI Emmanuel
8508496
NGR
0
36
Ameku David
12601179
GHA
0
37
DANKWA Peter Nyarko
12601195
GHA
0
38
HAWKSON Manuel
12601012
GHA
0
39
JABERL Abdul Malik
12600300
GHA
0
40
Khandhadia Amit Maheshbhai
12601225
GHA
0
41
Mandaliya Darshil Umeshbai
12601233
GHA
0
42
Sharma Rohan
12601136
GHA
0
43
TRAH Jocelin Charles Goore
20800410
CIV
0
44
TSATSU Arnold
12600970
GHA
0
45
Trivedi Hardik
12601217
GHA
0
46
VICTOR M. Nyepon
22600299
LBR
0
47
Van Sneh
12601160
GHA
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri