Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:06:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Начало
Турнирна база данни
AUT шампионат
Снимки
FAQ
Онлайн регистрация
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
Scarborough Major
Последно обновяване22.10.2017 19:16:39, Creator/Last Upload: Lara Barnes IA
Search for player
Търси
Стартов лист
No.
Name
ФидеID
ФЕД
Rtg
Клуб/Град
1
ANSARI Athar
428655
ENG
170
Newport (shropshire)
2
EVANS Paul A
416258
ENG
170
Lytham Ex-Servicemen
3
HAWKSLEY Jim A
ENG
170
Hull
4
VLEESHHOUWER Douglas
439061
ENG
170
Leeds Cccc
5
WHITEHEAD Mark A
406716
ENG
170
Rochdale
6
FALLOWFIELD Nicholas
408328
ENG
169
Stourbridge
7
HILTON Tim
424226
ENG
169
Denton
8
JAQUES Andrew
416290
ENG
169
4ncl Manchester Manticores
9
KENNEDY Craig
408905
SCO
169
Mushrooms
10
TART Peter K
471070
ENG
169
Camberley
11
LAWS Darren C
ENG
168
Tynemouth
12
PALMER Keith J
ENG
168
Louth
13
BURNS Martin J
420123
ENG
166
Stockport
14
HERON Donald
416282
SCO
166
Edinburgh
15
ASHCROFT Graham J
438090
ENG
165
Preston
16
JONES Neil T
430099
ENG
165
Maryport
17
MCALEENAN Charles T
2461617
SCO
165
Athenaeum
18
WILLIAMS David
434710
ENG
165
Derby
19
POTTER Karl H
415758
ENG
163
Syston
20
JACKSON Paul G
468614
ENG
162
Coulsdon Cf
21
TURNER Tim M
416428
ENG
162
22
PLATER Ron
420573
ENG
161
Gosforth
23
STAPLES Neil
424641
ENG
161
Banbury
24
VALENTINE Brian J
412210
ENG
161
Leighton Buzzard
25
WILSON Matthew R
423459
ENG
161
Torquay
26
GARRETT Peter A
420611
ENG
160
Waterloo
27
GOODFELLOW Russell R
420344
ENG
159
Tunbridge Wells
28
MILNES John Dh
ENG
159
Bradford College
29
BEST Francis P
432571
ENG
158
Shrewsbury
30
DEAN Robert A
422860
ENG
158
Pudsey
31
PATRICK David A
468517
ENG
158
Courier Halifax
32
PROCTER Colin S
ENG
158
Yorks Copper Works
33
STEPHENSON David W
424811
ENG
157
Hull Dca
34
WELLS Leslie
416452
ENG
157
35
CLEGG Robert
425150
ENG
156
Huddersfield
36
COWARD Neil
437590
ENG
156
Blackpool
37
ELLIS Brian
ENG
156
Thornaby
38
MAUDSLEY Keith
ENG
156
Lymm
39
CAWSTON M John
434000
ENG
155
Lady Anne Mdlton
40
COLE Stephen
429724
ENG
155
Culcheth
41
CORBYN Andy
ENG
155
Great Ayton
42
WILLIAMSON Graham Ag
2402459
SCO
155
Winwick
43
BRENCHER Paul
ENG
154
Shepherds
44
PRICE Andrew
416126
ENG
154
Leamington
45
GAMBLE Raymond J
406066
ENG
153
Spondon
46
CLARKE Paul Rh
450162
ENG
152
Rose Forgrove
47
MITCHESON Robert Pc
ENG
152
Morpeth
48
O'MAHONEY Michael
ENG
152
Wallasey
49
SIMPSON Kevin
ENG
152
Mansfield
50
BARBER Andrew M
433918
ENG
151
Buckley/Mold
51
ELLAMES George J
ENG
151
Morpeth
52
ELLIS Philip G
ENG
151
Sheffield
53
SHAPLAND David
ENG
151
Bradford
54
STEWART T Noel
429830
ENG
151
York Ri
55
SUDAR Dragoljub
435783
ENG
151
Gambit
56
GAWNE Martin P
ENG
149
Barrow
57
DUNKLEY Michael
435686
ENG
148
58
CONNOR Michael I
420654
ENG
147
Great Lever
59
BROWN Kevin M
3213684
AUS
145
60
FRITH Shane S
441082
ENG
145
Sheffield
61
MCQUILLAN Stephen G
2406110
SCO
145
Scotland
62
SCHMERWITZ Reinhard
24646539
GER
145
Germany
63
BAROOAH Michael
440345
ENG
138
Formby
64
ROSS Stuart
427888
ENG
129
Newport (shropshire)
65
WALKOWIAK Adam
2405806
SCO
129
66
Dossett Chris
ENG
163
Scarborough
Шах-Турнир-Резултати-Сървър
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Заглавие