Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:41:15
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Waldviertler Meisterschaft 2. Klasse Waldviertel 2017/18
Viimeisin päivitys05.05.2018 11:03:06, Creator/Last Upload: NÖ.-Schachverband
Search for player
Haku
Aakkosellinen pelaajaluettelo
Nr
Nimi
FideID
Rtg
FED
Joukkue
pö.
1
Böhm Lisa-Marie
800
AUT
Litschau-Eisgarn 4
10
2
Butschel Felix
0
AUT
Zwettl 4 Jugend
6
3
Drescher Hans Ing.
1633538
1402
AUT
Litschau-Eisgarn 4
8
4
Eggenhofer Gottfried Ing.
1656597
1412
AUT
Waidhofen/Thaya 2
3
5
Fatimi Said Abdullah
1575
AUT
Waidhofen/Thaya 2
4
6
Felsner Franz
1650360
1311
AUT
Litschau-Eisgarn 4
9
7
Fidi Hermann
1650378
1089
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
8
8
Fischer Michael
1653040
1529
AUT
Litschau-Eisgarn 4
2
9
Flicker Gerlinde
1656600
1170
AUT
Waidhofen/Thaya 2
6
10
Flicker Johann
800
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
2
11
Flicker Julian
820
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
3
12
Gföller Johannes
1649124
909
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
6
13
Goigitzer Gerald
1657798
0
AUT
Litschau-Eisgarn 4
4
14
Goigitzer Kurt
1639390
1785
AUT
Litschau-Eisgarn 4
5
15
Grabenhofer Erich
1635514
1483
AUT
Waidhofen/Thaya 2
5
16
Hahn Markus
0
AUT
Zwettl 4 Jugend
8
17
Handlgruber Leander
1656619
1188
AUT
Litschau-Eisgarn 4
7
18
Kastner Clemens
0
AUT
Zwettl 4 Jugend
2
19
Kastner Philipp
0
AUT
Zwettl 4 Jugend
4
20
Katzenschlager Maximilian
1649140
1506
AUT
Zwettl 4 Jugend
1
21
Kolm Andreas
0
AUT
Bad Großpertholz 2 Jug.
3
22
Kolm Robert
1202
AUT
Bad Großpertholz 2 Jug.
4
23
Lehenbauer Martin
1653768
1000
AUT
Zwettl 4 Jugend
5
24
Löffler Laura
800
AUT
Litschau-Eisgarn 4
1
25
Lotz Dominik
995
AUT
Litschau-Eisgarn 4
3
26
Maister Simon
1657828
0
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
7
27
Modliba Franz Osr
1639412
1519
AUT
Litschau-Eisgarn 4
12
28
Molerova Marketa
0
AUT
Litschau-Eisgarn 4
13
29
Orsario Wolfgang
1615360
1626
AUT
Waidhofen/Thaya 2
1
30
Pfeffer Philip
1650408
1328
AUT
Zwettl 4 Jugend
9
31
Pollak David
1657836
0
AUT
Zwettl 4 Jugend
7
32
Pollak Ernst
1657844
897
AUT
Litschau-Eisgarn 4
14
33
Prock Friedrich
0
AUT
Litschau-Eisgarn 4
11
34
Ringl Stefan
1657852
1200
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
4
35
Sassmann Roland
1656651
1280
AUT
Waidhofen/Thaya 2
2
36
Schneider Wolfgang
1639471
1220
AUT
Litschau-Eisgarn 4
6
37
Schrenk Matthew
0
AUT
Zwettl 4 Jugend
3
38
Seper Günther
1095
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
5
39
Seper Thomas
1650424
1309
AUT
Groß Siegharts 3 Jugend
1
40
Veith Leonie
0
AUT
Bad Großpertholz 2 Jug.
2
41
Veith Lorenz
0
AUT
Bad Großpertholz 2 Jug.
5
42
Veith Patricia
1289
AUT
Bad Großpertholz 2 Jug.
1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot