Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

"Supersahiste" A (1999-2004)

последно ажурирање24.09.2017 15:09:42, Creator/Last Upload: savieniba

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгТипКлуб/Град
1IPetrovska Arina11604476LAT1619U14Riga
2IVaivade Liva11605936LAT1615U16Kuldiga/Gertners
3ILele Emili11607254LAT1343U14Riga/Voronova
4IHlopkova Jekaterina11612746LAT1336U14Riga/Voronova
5IIKazmerika Anna11611987LAT1326U14Rezekne/Vasilkovs
6IBelakova Laura11613343LAT1229U16Riga/Rožlapa
7IIAndersone Arta11612762LAT1000U14Riga/Tronenkovs
8IIBarutina Luiza11614706LAT1000U18Riga/Ungurs
9IIZadorozhnaja Olita11613335LAT1000U14Riga/Matisone
10Ter-Avetisjana Agapi11619473LAT1000U14Riga/Ni