Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:18:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
22. Golser Volksfest-Blitzturnier
Poslední aktualizace21.08.2017 17:15:44, Creator/Last Upload: SCHACHKLUB GOLS
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Boric Elena
BIH
2196
Wulkaprodersdorf
2
FM
Plank Franz
AUT
2171
SK Gols
3
Eder Martin
AUT
2091
Pamhagen
4
Leber Franz
AUT
2058
SK Gols
5
Rainprecht Bernhard
AUT
2046
Purbach
6
Allacher Erwin
AUT
2012
SK Gols
7
Jarius Hans-Jürgen
AUT
1963
SK Gols
8
Csida Stefan
AUT
1928
Pamhagen
9
Löschneuer Rüdiger
AUT
1900
Matzen
10
Mikulasek Viktor
SVK
1818
11
Zwinger Stefan
AUT
1782
SK Gols
12
Fingerhut Ludwig
AUT
1775
Donnerskirchen
13
Rathousky Karol
SVK
1775
14
Zacka Ladislav
SVK
1754
15
Scheidl Bernhard
AUT
1700
16
Marko Jan
SVK
1662
17
Ardelt Hannes
AUT
1634
SC Kirchberg
18
Seidl Johann
AUT
1622
Donnerskirchen
19
Bruckner Walter
AUT
1618
SK Gols
20
Pollreisz Johann
AUT
1610
Pamhagen
21
Hanker Lubomir
SVK
1594
22
Benova Zita
SVK
1580
23
Zsombor Toreky
HUN
1568
Szechenyi ESE Györ
24
Mikula Josef
AUT
1555
SK Gols
25
Gruber Johann
AUT
1549
Sf Eisenstadt
26
Csukker Stefan
AUT
1522
SK Gols
27
Hatala Peter
SVK
1516
28
Steffan Erich
AUT
1503
SK Gols
29
Höbaus Alfred
AUT
1500
SK Ternitz
30
Marko Ondrej
SVK
1500
31
Sönmez Dursum
AUT
1500
Tadten
32
Krail Jürgen
AUT
1485
Donnerskirchen
33
Hintenberger Johann
AUT
1458
34
Wurm Alfred
AUT
1356
SK Gols
35
Virag Farkas
HUN
1302
Feher Lo SE MMovar
36
Allacher Michael
AUT
1243
SK Gols
37
Balint Peter
AUT
1143
Parndorf
38
Czipf-Kotecki Gergely
HUN
1107
Szechenyi ESE Györ
39
Wilics Hanna
HUN
1101
Szombathelyi SI
40
Allacher Thomas
AUT
967
SK Gols
41
Allacher Lukas
AUT
800
SK Gols
42
Wurm Marc
AUT
800
43
Allacher Bettina
AUT
0
SK Gols
44
Allacher Hans
AUT
0
SK Gols
45
Allacher Manuel
AUT
0
Gols
46
Csidey Csongor
HUN
0
Csorna
47
Hafner Alina
AUT
0
Mönchhof
48
Hafner Denise
AUT
0
Mönchhof
49
Hafner Jens
AUT
0
50
Hafner Julius
AUT
0
Mönchhof
51
Hafner Julius
AUT
0
Mönchhof
52
Hafner Nils
AUT
0
Mönchhof
53
Kummer Gerald
AUT
0
54
Kummer Moritz
AUT
0
55
Kummer Tim
AUT
0
Mönchhof
56
Pilshofer Paul
AUT
0
Eisenstadt
57
Wagner Daniel
AUT
0
Neusiedl
58
Wagner Nico
AUT
0
Neusiedl
59
Weiss Florian
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž