Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:34:34
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
TIRNAVIA šachových nádejí 2009 - turnaj GPX
Last update 23.01.2010 18:11:45, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Spaček Oliver
SVK
1825
Šk Trenčín
2
Hrstka Samuel
SVK
1597
Nitriansky Šachový Klub N
3
Hlavina Ľuboš
SVK
1542
Nitriansky Šachový Klub N
4
Kavoň Rastislav
SVK
1508
Šk Komplet Modranka
5
Szabó Ladislav
SVK
1507
Šk Dunajská Streda
6
Strapko Tomáš
SVK
1492
Šk Kúpele Piešťany
7
Macko Peter
SVK
1489
Kšn Bratislava
8
Mészáros Norbert
SVK
1474
Šk Bašta Nové Zámky
9
Gaša Patrik
SVK
1457
Šk Osuské
10
Jablonický Martin
SVK
1450
Lokomotíva Trnava
11
Košík Matej
SVK
1438
Nitriansky Šachový Klub N
12
Nguyen Jakub
SVK
1438
Šk Komplet Modranka
13
Dzurjaninová Hana
SVK
1429
Lokomotíva Trnava
14
Sitár Martin
SVK
1426
Šk Dunajská Streda
15
Pszota Máté
SVK
1424
Mšk Thermál Veľký Meder
16
Ležovič Maroš
SVK
1414
Šk Komplet Modranka
17
Očko Martin
SVK
1410
Šk Osuské
18
Tomovicsová Evelina
SVK
1409
Šk Senec
19
Lahučký Ľuboš
SVK
1407
Šk Kos-Ymca Nitra
20
Jablonický Boris
SVK
1405
Lokomotíva Trnava
21
Rakús Adam
SVK
1400
Šk Komplet Modranka
22
Valent Martin
SVK
1392
Šk Doprastav Bratislava
23
Klimeš Juraj
SVK
1387
Šk Štefanov
24
Vrba Róbert
SVK
1386
Šk Štefanov
25
Gavlas Jakub
SVK
1385
Šk Osuské
26
Macko Miroslav
SVK
1384
Kšn Bratislava
27
Fedorko Tomáš
SVK
1379
Šk Kúpele Piešťany
28
Puškár David
SVK
1368
Lokomotíva Trnava
29
Arnould Alexis
SVK
1350
Pieśťany
30
Bajaník Samuel
SVK
1350
Šk Kúpele Piešťany
31
Baláž Dominik
SVK
1350
Modranka
32
Baláž Michal
SVK
1350
Modranka
33
Bango Dominik
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
34
Baráthová Kristína
SVK
1350
Veľký Meder
35
Blohberger Felix
AUT
1350
Wien
36
Cibula Dominik
SVK
1350
Šk Osuské
37
Csoltkó Fridrich
SVK
1350
Mšk Thermál Veľký Meder
38
Durdy Marek
SVK
1350
Šk Trakovice
39
Eke Denis
SVK
1350
Šk Doprastav Bratislava
40
Eke Erik
SVK
1350
Šk Doprastav Bratislava
41
Frno Michal
SVK
1350
Modra
42
Gubrický Miloš
SVK
1350
Modranka
43
Hervayová Sandra
SVK
1350
Senec
44
Hlavinová Martina
SVK
1350
Nitra
45
Hološková Adriana
SVK
1350
Šk Osuské
46
Homzová Fedora Klára
SVK
1350
Tj Družstevník Budmerice
47
Homzová Fedora Terézia
SVK
1350
Tj Družstevník Budmerice
48
Horník Andrej
SVK
1350
Lokomotíva Trnava
49
Horváthová Viktória
SVK
1350
Bratislava
50
Jóža Jozef
SVK
1350
Modranka
51
Krajčovič Jakub
SVK
1350
Šk Doprastav Bratislava
52
Kravár Peter
SVK
1350
Kšn Bratislava
53
Kubíčková Adriana
SVK
1350
Varov Šúr
54
Lahučký Nicolas
SVK
1350
Nitriansky Šachový Klub N
55
Lesay Jozef
SVK
1350
Šk Kúpele Piešťany
56
Lintner Igor
SVK
1350
Šk Doprastav Bratislava
57
Macho Marek
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
58
Martinek Michal
SVK
1350
Hlohovec
59
Menkynová Simona
SVK
1350
Šk Osuské
60
Mizerová Monika
SVK
1350
Šúrovce
61
Miškev Martin
SVK
1350
Lokomotíva Trnava
62
Moser Nicolas
AUT
1350
Wien
63
Mészáros Tomáš
SVK
1350
Šk Senec
64
Mészárosová Eva
SVK
1350
Šk Dvory Nad Žitavou
65
Nagy Adam
SVK
1350
Modranka
66
Oravec Matej
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
67
Pipíška Adam
SVK
1350
Cvč Senica
68
Rezbárik Šimon
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
69
Sadloň Matúš
SVK
1350
Šk Osuské
70
Sarkozi Dominik
SVK
1350
Veľký Meder
71
Satury Tomáš
SVK
1350
Šk Doprastav Bratislava
72
Schön Martin
SVK
1350
Šk Modra
73
Seewald Adrián
SVK
1350
Hlohovec
74
Sobotka Lukáš
SVK
1350
Modranka
75
Szabó Zsolt
SVK
1350
Veľký Meder
76
Takács Brian
SVK
1350
Šk Dvory Nad Žitavou
77
Tomašovič Timotej
SVK
1350
Šk Štefanov
78
Tomka Marek
SVK
1350
Šk Osuské
79
Tomka Tomáš
SVK
1350
Cvč Brezová
80
Tomíková Alexandra
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
81
Treuerová Soňa
SVK
1350
Senec
82
Trojková Michaela
SVK
1350
Šk Osuské
83
Untermayer František
SVK
1350
Senec
84
Urbanová Alexandra
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
85
Valent Dalibor
SVK
1350
Modranka
86
Valent Marcel
SVK
1350
Modranka
87
Vary Marius
SVK
1350
Šk Zentiva Hlohovec
88
Vereš Marcel
SVK
1350
Šk Kúpele Piešťany
89
Vida Dominik
SVK
1350
Senec
90
Vrba Benedikt
SVK
1350
Šk Štefanov
91
Vrtiaková Anna
SVK
1350
Kšn Bratislava
92
Vrtík Martin
SVK
1350
Piešťany
93
Vykukel Sven
SVK
1350
Piešťany
94
Záhorák Martin
SVK
1350
Šk Komplet Modranka
95
Závodná Mária
SVK
1350
Zš Štefanov
96
Šapovalov Arťom
SVK
1350
Šk Kúpele Piešťany
97
Šiška Patrik
SVK
1350
Piešťany
98
Šošovička Jakub
SVK
1350
Devínska Nová Ves
99
Špila Andrej
SVK
1350
Šk Senec
100
Šulgan Peter
SVK
1350
Šk Kúpele Piešťany
101
Čelústková Ľubica
SVK
1350
Šk Štefanov
102
Černá Lucia
SVK
1350
Šk Štefanov
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use