Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

European Union Youth Championship - U10

Poslední aktualizace27.08.2017 12:16:57, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDEBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
11CMFiszer BartoszPOL1901904549,54046
24Prieb RobertGER16386,514444,54010,8
36Kanov NikolaBUL15366,5045,5494053,6
42Musaev Matej ElbekSVK168761465040-10,8
55Ulian Andrei-OctavianROU159660444840-13,2
68Oztuksavul IdaTUR13705046504047,6
73Kapicakova LuciawSVK164450444840-57,2
87Buchta BartolomejCZE13755043,5464024,4
912Kovarikova MariawSVK12765039,542402
1011Paseka MatyasCZE13054,5039,5424012,4
1120Staniewicz AdriannawPOL10464,50374140111,6
1213Kiraly Lilla ViragwHUN12414,503638,540-32,4
1314Lazniewska ZofiawPOL12374,5033,53640-40,8
1416Janouskova AdelawCZE11314,5033,53440-6,8
1519Bochnickova SimonawSVK10834,502929,540-42
169Lang SimonCZE1329403941,540-39,6
1715Jurky MarianSVK1146403840,54028,4
1810Szczotka KlarawPOL13154037,53840-40,4
1917Kostov KirilBUL1129403434,540-15,6
2018Paknyte BeatricewLTU1121403232,540-38
2121Filipova VanesawCZE0313131,5
2222Sizov LevEST0303131,5
2323Stepanjan MariannewGER0103234,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, tiráž