Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

European Union Youth Championship - U10

Poslední aktualizace27.08.2017 12:16:57, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgFIDEBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
11CMFiszer BartoszPOL19019,00,045,049,54046,0
24Prieb RobertGER16386,51,044,044,54010,8
36Kanov NikolaBUL15366,50,045,549,04053,6
42Musaev Matej ElbekSVK16876,01,046,050,040-10,8
55Ulian Andrei-OctavianROU15966,00,044,048,040-13,2
68Oztuksavul IdaTUR13705,00,046,050,04047,6
73Kapicakova LuciawSVK16445,00,044,048,040-57,2
87Buchta BartolomejCZE13755,00,043,546,04024,4
912Kovarikova MariawSVK12765,00,039,542,0402,0
1011Paseka MatyasCZE13054,50,039,542,04012,4
1120Staniewicz AdriannawPOL10464,50,037,041,040111,6
1213Kiraly Lilla ViragwHUN12414,50,036,038,540-32,4
1314Lazniewska ZofiawPOL12374,50,033,536,040-40,8
1416Janouskova AdelawCZE11314,50,033,534,040-6,8
1519Bochnickova SimonawSVK10834,50,029,029,540-42,0
169Lang SimonCZE13294,00,039,041,540-39,6
1715Jurky MarianSVK11464,00,038,040,54028,4
1810Szczotka KlarawPOL13154,00,037,538,040-40,4
1917Kostov KirilBUL11294,00,034,034,540-15,6
2018Paknyte BeatricewLTU11214,00,032,032,540-38,0
2121Filipova VanesawCZE03,01,031,031,5
2222Sizov LevEST03,00,031,031,5
2323Stepanjan MariannewGER01,00,032,034,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement